Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 8 9 10 11 12 ... 16 17 --> ->|

Szkoły policealne-opinie

24 wrz 2020 - 08:05:50

Ja wybrałam Collegium na kierunku masażystka. Nauka i praktyki są ciekawe i dużo się człowiek nauczy na zajęciach. Polecam jeżeli kogoś interesują takie dziedziny medyczne. Moim zdaniem bardzo dobrze prowadzą organizacje. Można spotkać też fajnych ludzi :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-24 08:45 przez IdaWolak.

Szkoły policealne-opinie

24 wrz 2020 - 08:49:22

No ja wybrałam rok temu dentystykę w tej szkole medycznej i bardzo mi się podoba. Dużo cennej wiedzy, fajne praktyki, klimat przyjazny. Uczy się trzeba! ;)

Szkoły policealne-opinie

25 wrz 2020 - 14:45:48

W policealnej bardzo fajnie, polecam. Zajęcia są ciekawe no i dużo praktyki. W cosinusie są to bezpłatne zajęcia i weekendowe, legitymacja i wszystko co się chce z sekretariatu również bezpłatne.

Szkoły policealne-opinie

28 wrz 2020 - 12:18:09

Hej ;) bardzo polecam szkołę policealną Cosinus ;) Zajęcia co 2 tygodnie w weekendy i bezpłatnie;)

Szkoły policealne-opinie

01 paź 2020 - 10:47:20

Ja się uczę w cosinus Olsztyn :) Mogę polecić tę szkołę. Zajęcia mamy w weekendy więc można pracować normalnie.

Dziewczyny, a myślicie, że warto połączyć kosmetykę z masażystą lub fryzjerstwem

Ze szkół policealnych mogę polecić cosinusa. Naprawdę dobra szkoła



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-10-05 10:40 przez agamiszczynska.

Szkoły policealne-opinie

06 paź 2020 - 10:04:43

Zastanawiałam się nad studiami zaocznie a policealną, bo musze w tygodniu pracować i szczerze to teraz bardzo ciesze się, że jednak wybrałam policealną, mam o wiele ciekawsze zajęcia niż moje koleżanki na studiach, zazdroszczą mi wiedzy skupionej na kierunku oraz że co zjazd mam praktykę na pracowni. A przecież nauczyciele są tacy sami jak na ich wykładach, mają wiedzę. Także super. W cosinusie jest za darmo nauka, a zjazdy są w weekendy dlatego szkoła jest dla każdego.

Szkoły policealne-opinie

06 paź 2020 - 15:22:08

ja się uczę w cosinusie i uczy się w nim również moja mama - ma 49 lat i po prostu chciała się przebranżowić. dla niej to był strzał w 10, bo na tygodniu pracuje a uczy się weekendami. jest bardzo zadowolona. ja również.

Szkoły policealne-opinie

08 paź 2020 - 12:05:36

Ja nie wiedziałam na co się zdecydować, a nie chciałam iść na siłe na studia, także ciesze się że przeczekałam ten okres i poszłam w pełni świadomie do szkoły policealnej, gdyż nauczyłam się zawodu i zdobyłam tytuł :) W cosinusie jest nauka weekendowo i w pełni za darmo. Polecam każdemu.

Szkoły policealne-opinie

08 paź 2020 - 17:44:56

Ze szkół policealnych wybierz cosinusa. Są bezpłatni i nie ma żadnych haczyków

Szkoły policealne są bardzo dobre. Ja sama jestem pozytywnie zaskoczona. Sama uczęszczam i dużo się uczę. Jestem akurat w cosinusie

Ja mogę polecić cosinusa. Bardzo ciekawe zajęcia i dużo kierunków.

Ja chodzę do cosinusa i jestem bardzo zadowolona. Mają dużo ciekawych kierunków i bardzo dużo zajęć praktycznych



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-10-19 15:25 przez agamiszczynska.

Szkoły policealne-opinie

20 paź 2020 - 10:48:59

Cytat
agamiszczynska
Ze szkół policealnych wybierz cosinusa. Są bezpłatni i nie ma żadnych haczyków

Szkoły policealne są bardzo dobre. Ja sama jestem pozytywnie zaskoczona. Sama uczęszczam i dużo się uczę. Jestem akurat w cosinusie

Ja mogę polecić cosinusa. Bardzo ciekawe zajęcia i dużo kierunków.

Ja chodzę do cosinusa i jestem bardzo zadowolona. Mają dużo ciekawych kierunków i bardzo dużo zajęć praktycznych

zgodzę się z moją poprzedniczką, dla mnie to był dobry wybór i mogę śmiało polecić tę szkołę :)

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Szkoły policealne-opinie

20 paź 2020 - 14:44:16

Moim zdaniem dużo tutaj zależy od konkretnej placówki. Jasne, że dana sieć moze mieć dobra opinię, jednak powinniśmy się sugerować głównie opinią jaką ma konkretne miejsce. Tym jakie doświadczenie mają szkoleniowcy. Dochodzi tutaj rownież kwestia tego jaki kierunek wybieramy. Po pierwsze dobrze jesli to czego się uczymy, nas interesuje. Po drugie dobrze jeśli przekazuje konkretne umiejętności :)

Ciekawe szkolenia ma Art&Decor w Warszawie na Chocimskiej. Mozna wybrać się tam na profesjonalny kurs florysty albo dekoratora wnętrz. Zerknijcie sobie tutaj https://www.artdecorszkolenia.pl/florystyka.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-10 08:25 przez marcy23.

Szkoły policealne-opinie

20 paź 2020 - 16:39:13

Najważniejsze jest to ,by sprawdzić czy szkoła zapewnia egzamin państwowy z centralnej komisji edukacyjnej i dowiedzieć się czy są zajęcia na pracowniach w budynku. No i bez umowy, bo wiadomo zawsze to jest lepsze jeśli chodzi od strony ucznia. Ja wypytywałam się tak w każdej ze szkół w Łodzi, czyli duże miasto no i padło na cosinusa. Tam za nic nie płaciłam i nic nie wiązało mnie umową, dostałam nawet darmowy pakiet office akurat przydał się idealnie :)

Szkoły policealne-opinie

21 paź 2020 - 15:31:43

Sama zastanawiałam się nad wyborem szkoły, postawiłam na cosinusa, teraz z czasem myśle że to najlepsza decyzja, szkoła darmowa, czuje że się rozwijam no i chodzę w weekendy więc nie zaniedbuje innych obowiązków. Rewelacja

Szkoły policealne-opinie

26 paź 2020 - 12:55:37

W cosinusie masz darmową edukacje, weekendową no i przy tym tytuł technika i perfekcyjne przygotowanie do zawodu. Super sprawa

Szkoły policealne-opinie

28 paź 2020 - 09:34:43

Polecam cosinusa ze względu na darmowy i weekendowy tryb. a co najważniejsze to dużo wiedzy i praktyki przekazywanej jest.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KURSY - BEAUTY