Obecnie rozmawiamy o:

e-papieros

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoły policealne-opinie

22 cze 2020 - 15:20:25

również polecam cosinusa- skończyłam kierunek florysta, egzamin zawodowy zdany za pierwszym razem. szkoła bezpłatna, kwiaty na zajecia również zapewniają, super atmosfera

Szkoły policealne-opinie

06 lip 2020 - 11:03:54

Mogę polecić szkołę Cosinus nauka jest całkowicie bezpłatna, zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (sobota, niedziela) , szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej, wystawiają zaświadczenie do urzędów oraz legitymację, praktyki i warsztaty podczas całego okresu nauki, wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna oraz dysponują pracownią do wykonywania zabiegów, ćwiczeń oraz praktyk..W ciągu roku max 2 lat zdobywasz kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania zawodu. Ja znalazłam zatrudnienie w miejscu odbywania swojej praktyki szkolnej.Także warto

Szkoły policealne-opinie

21 lip 2020 - 10:12:08

Chodziłam do Cosinusa na technika BHP i jestem zadowolona bo pracuje w wyuczonym zawodzie pracuje już 2 rok łdla tego myślę że warto poświęcić swój czas i skończyć szkołę która procentuje na przyszłość
Szkoła jest bezpłatna nie zapłaciłam ani złotówki za zaświadczenia legitymacje czy egzaminy nie było czesnego ani wpisowego
Sympatyczna atmosfera nauczyciele są tam dla uczniów sa zaangażowani w swoja pracą chętnie pomagają są cierpliwi ;)
Dodatkowo są nagrody pieniężne za frekwencje sam brałam w nich udział W przeciwieństwie do innych szkół gdzie są kary pieniężne w Cosinusie jest sporo konkursów , w których można wygrać dodatkowa kase !!!!!

Szkoły policealne-opinie

18 sie 2020 - 10:08:34

Potwierdzam i polecam kierunek BHP w Cosinusie! Super szkoła, dużo nauki, ale świetnie przekazują wiedzę i przygotują do egzaminu. Dodatkowo dostajesz Certyfikaty, możesz pracować wszędzie, bo dużo jest ogłoszeń na inspektora bhp. Lotny zawód! Zapraszam każdego kto chce coś wynieść ze szko ły. Cosinus fajny.

Szkoły policealne-opinie

21 sie 2020 - 16:09:10

Cytat
kasiulakaskakate
również polecam cosinusa- skończyłam kierunek florysta, egzamin zawodowy zdany za pierwszym razem. szkoła bezpłatna, kwiaty na zajecia również zapewniają, super atmosfera

Podepnę się pod tę opinię. Skończyłam florystykę w tym roku i jestem bardzo zadowolona, zaczęłam pracę w kwiaciarni na stażu i później zaproponowano mi umowę o pracę. Na zajęciach dużo się nauczyłam, odbbywały się one z Florystką. Wielki plus za dużo praktyki i materiały, które były zapewniane przez szkołę.
Polecam :)

Szkoły policealne-opinie

24 sie 2020 - 16:10:47

Wybór szkoły policealnej jest zależny oczywiście od zainteresowań i kierunku. Ja wybrałam policealną szkołę medyczną Collegium. Lubię medycynę, ale musiałem też wypytać znajomych i sprawdzić oceny, aby się przekonać czy warto. Teraz wiem, że warto. Tylko trzeba się dużo uczyć i być zmotywowanym do tego. Dla mnie to łatwe, bo m.in. wykładowcy wzbudzają moją ciekawość. Ogólnie szkoła fajna, przyjazna, przyjemnie jest tam się uczyć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-24 16:11 przez K_Katrzyna.

Szkoły policealne-opinie

27 sie 2020 - 14:17:23

Wybrać za nikogo nie wybiorę, uważam jednak, że warto zastanowić się nad szkołą policealną. Ja wybrałam Cosinus, teraz jestem już absolwentką i szczerze polecam. Nauczyciele to naprawdę fajna kadra (mówię o rdm). Sam Cosinus jako sieć szkół oferuje naprawdę sporo benefitów dla swoich uczniów. Macie dostęp do offica, możecie go pobrać i używać - co się przydaje. Dodatkowo zniżki na kursy, u tzw. partnerów, fakultety np. przygotowujące do matur. No i nie podpisujecie żadnych umów, więc nie musicie się obwiać, ze gdzieś tam jakimś maleńkim druczkiem jest kara np. za zrezygnowanie. A i egzaminy - za to też się nie płaci.

Szkoły policealne-opinie

01 wrz 2020 - 14:12:54

Ja polecam szkoły policealne, kończyłam aż dwie, dwie różne. Ostatnią był cosinus i w sumie to co skończyłam, czyli kosmetologię - robię do dziś. :)

Szkoły policealne-opinie

07 wrz 2020 - 13:56:01

Ja kończyłam LO w innej szkole dla dorosłych, policealną robiłam w Cosinusie i polecam. Liceum, jak to liceum zleciało szybko. Natomiast jeżeli chodzi o szkołę policealną, to w Cosinusie było dużo praktyki (w moim przypadku opiekunka dziecięca), zajęcia prowadzone w bardzo ciekawy sposób, zawód wykonuję cały czas. Mam same dobre wspomnienia z tą szkołą.

Szkoły policealne-opinie

14 wrz 2020 - 13:51:34

Skończyłam kosmetykę oraz masaż. Bardzo miło wspominam ten okres. Zajęcia w mojej szkole odbywały się weekendowo, szkoła bezpłatna w całości. Otrzymujesz legitymacje i wszelkie zaświadczenia od ręki i bez opłat. a z tego co wiem, nie wszystkie szkoły tak mają. Ja wybrałam cosinusa i gdybym miała wybrać trzeci kierunek to też bym się zdecydowała na tę szkołę :D

Szkoły policealne-opinie

16 wrz 2020 - 12:54:30

Cytat
basialew3
Ja kończyłam LO w innej szkole dla dorosłych, policealną robiłam w Cosinusie i polecam. Liceum, jak to liceum zleciało szybko. Natomiast jeżeli chodzi o szkołę policealną, to w Cosinusie było dużo praktyki (w moim przypadku opiekunka dziecięca), zajęcia prowadzone w bardzo ciekawy sposób, zawód wykonuję cały czas. Mam same dobre wspomnienia z tą szkołą.

to prawda, zajęć praktycznych jest bardzo dużo. mogę chyba śmiało powiedzieć, że jest ich znaczna większość - przynajmniej u mnie na kosmetyce. dużo ćwiczeń, powtórzeń danych zabiegów. masz pewnosc, że się nauczysz.

Szkoły policealne-opinie

21 wrz 2020 - 00:02:13

Ja polecam Collegium, jeżeli ktoś jest zainteresowany iść w kierunku medycznym typu; masaż, stomatologia, ortopeda, farmaceuta itd. można przeczytać o kierunkach na ich stronie. Fajny artykuł o kierunkach medycznych znalazłam jeszcze tutaj "Nie wiesz, kim chcesz być w przyszłości? Sprawdź ofertę szkoły przygotowującej do pracy w służbach medycznych". Tylko wiadomo, nauki jest trochę na takich kierunkach. Ja wybrałam stomatologie, bo dobrze płacą. :) Uważam, że szkoła bardzo dobrze podchodzi do kształcenia. Organizacyjne też wszystko jest w porządku. Trochę samozaparcie i nie ma poślizgu z nauką. Zawsze można zainwestować w kursy szybkiej nauki. Ogólnie szkoła jest dobra i to świetny start w kierunku medycznym. Szybko można zdobywać doświadczenie w zawodzie.

Szkoły policealne-opinie

21 wrz 2020 - 09:52:41

Ja dopiero zaczynam szkołę policealną, ale jestem pozytywnie zaskoczona. Akurat w cosinusie jestem. Mają wiele ciekawych kierunków. Powinnaś spróbować.

Co jeszcze mogę dodać, że wiele moich znajomych uczyło się w policealkach i byli naprawdę zadowoleni. Możesz zawód mieć w rok.

Ja wybrałam cosinusa i nie żałuję :) polecam zajęcia w weekendy darmowe



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-09-22 11:57 przez kamilamrozz.

Szkoły policealne-opinie

22 wrz 2020 - 13:25:33

Po liceum nie miałam pojęcia co zrobić ze sobą, podjęłam pracę w sklepie. Po czasie zdecydowałam się na szkołę policealną, męczyła mnie troche też ta myśl, że utknę w tym sklepie na zawsze. No i to była ekstra decyzja. Nie dość, że Pani w sekretariacie mi doradziła, bo nie byłam pewna niczego tak naprawdę to ukończyłam z wielkim powodzeniem, pełno zajęć praktycznych i egzamin państwowy. Obecnie spełniam się w zawodzie, co jest dla mnie największym sukcesem. Ja skorzystałam z oferty Cosinusa i nie żałuję, wręcz przeciwnie polecam!

Szkoły policealne-opinie

23 wrz 2020 - 08:05:59

Widzę, że wiele z was kończyło cosinusa i jesteście zadowolone. To znak, że podjęłam dobrą decyzję :) Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - Cosinus