Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 16 17 --> ->|
niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 6/5

Szkoły policealne-opinie

27 lip 2018 - 15:38:55

Szkoła policealna to fajna sprawa ja sama chodze do Blue Education i na prawdę spoko nauczyciele i cała kadra pracująca. Żadnych problemów nie miałam także jeśli tylko się chce to warto spróbować. Mi się udało jestem obecnie na bezpłatnym kierunku więc tym bardziej mi się podoba.
Pozdrawiam

Szkoły policealne-opinie

08 sie 2018 - 09:42:53

Cześć, czy trudno dostać się na Technika Masażu w Szkole Policealnej GoWork? Czy egzaminy na tym kierunku są trudne?

Szkoły policealne-opinie

14 sie 2018 - 17:27:21

Ja również mam pozytywne zdanie na temat wyboru szkoły policealnej, ponieważ jeżeli ktoś naprawdę chce się dokształcić to jak najbardziej takie miejsca bardzo pomagają w realizacji określonych celów zawodowych. Ja uczęszczałam na zajęcia w kierunku Florystki do Cosinus, bo od zawsze interesowałam się kwiatami i postawnowiłam później otworzyć własną kwiaciarnię gdzie w głównej mierze zajmuję się przygotowywanie ozdób na śluby, chcrzciny itd. Mają w kadrze dobrych nauczycieli, którzy potrafią przygotować do zdania egzaminu kwalifikacyjnego i odnalezienia się później na rynku.

Szkoły policealne-opinie

22 sie 2018 - 11:27:46

Polecam Fabrykę Absolwentów, ukończyłam u nich kilka kursów kosmetycznych i byłam bardzo zadowolona, nauczyciele świetni, dużo przydatnej praktyki. Oprócz wielu różnorodnych kursów w ofercie mają również ciekawe, bezpłatne kierunki policealne :) Myślę że warto przejrzeć ich ofertę.

Szkoły policealne-opinie

10 wrz 2018 - 16:15:09

Polecam z całego serca szkołę Plus Edukacja we Wrocławiu :) Zdobyłam tam tytuł technika usług kosmetycznych, zajęcia były bardzo ciekawe i praktyczne, a prowadzącynigdy nie robili żadnych problemów i chętnie nam pomagali. Super było też to, że udostępniano nam materiały z zajęć przez internet, nie musiałam się za bardzo przejmować, jeśli czegoś nie zanotowałam :) Mój chłopak obecnie robi tam technika BHP i też jest zadowolony. Jeśli ktoś się waha co do wyboru szkoły policealnej, polecam zapoznać się z ofertą tej szkoły :D

Szkoły policealne-opinie

08 sty 2019 - 18:29:17

Polecam szkołe policealną Cosinus. Jest darmowa i uczą najważniejszych rzeczy. Ja chodzie na kosmetyke i jestem zadowolona. Prowadzone w przyjaznej atmosferze i prowadzące nie robią problemów jeśli ktoś musi wyjść wcześniej, nie ma problemu z poprawianiem ocen. Zajęcie teoretyczne są troszke wymagające, trzeba się uczyć nabierząco ale nie jest tak źle. Na praktykach jest o tyle fajnie, że zabiegi robimy same na sobie :D Jakieś maseczki, masaże itp. Po każdym semestrze jest test wewnętrzny ale nauczycielki mówią czego możemy się spodziewać. Szczerze polecam. Sama poszłam do tej szkoły z polecenia :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Szkoły policealne-opinie

12 mar 2019 - 13:07:15

Ja chodziłam do żaka i było ok. Ogółem byłam zadowolona bo naprawdę ciekawie przedstawiali tematy, ale tu nie bez znaczenia był to, że zajęcia prowadzili praktycy zawodu. A wiadomo, że jak człowieka jakiś temat interesuje to i zaliczenia nie są trudne. Wszystko zdałam śpiewająco. Warto!

Szkoły policealne-opinie

13 cze 2019 - 18:52:32

Jak interesuje was szkoła medyczna to mogę doradzić Pierwsze Niepubliczne Policealne Studium Medyczne w Szczecinie. U mnie w rodzinie kuzynka kończyła tę szkołę i chwaliła ją sobie. Pracuje jako higienistka stomatologiczna i pensję ma całkiem przyzwoitą.

Szkoły policealne-opinie

14 cze 2019 - 09:59:15

Polecam szkołę Cosinus w Lublinie - moja siostra zrobiła opiekuna medycznego - podeszła do bezpłatnego państwowego egzaminu, zdała, dostała dyplom i uprawnienia do pracy w całej unii europejskiej - no i od roku siedzi za granicą:) Ja obecnie jestem na florystyce i jest super - wszystko dają nam za darmo, nie musimy się martwić o żadne kwiaty ani nic takiego. Już sobie nawet zaczęłam dorabiać robiąc wiązanki ślubne i komunijne wianuszki:))

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoły policealne-opinie

17 cze 2019 - 11:48:13

Jak uczęszczałam do szkoły policealnej Collegium o profilu medycznym w Warszawie. Dobra atmosfera, byłem studentem kierunku technik farmaceuta i naprawdę jestem zadowolony. Potem egzamin zdałem bez problemów.

Szkoły policealne-opinie

09 sie 2019 - 15:09:59

Ja skończyłam właśnie Studium Pracowników Medycznych i Społecznych w Koszalinie, konkretnie kierunek opiekun medyczny. Jestem bardzo zadowolona, bo plan zajęć łatwo można było połączyć z pracą, a mam dodatkowe uprawnienia :) szkoła jest bezpłatna i z tego co wiem, ma filie jeszcze w kilku innych miastach. Mają bardzo wysoką zdawalność i oferują mnóstwo dodatkowych szkoleń i praktyk, także wydaje mi się, że wszystko zależy od szkoły. Grunt to wybrać taką, które daje realne mozliwości.

Szkoły policealne-opinie

12 sie 2019 - 14:43:54

to zależy, co chcesz robić w przyszłości, w przypadku różnych stanowisk są różne wymagania odnośnie wykształcenia. dla mnie byłaby to strata czasu, 2-letnie studium? w 3 lata można zrobić licencjat i mieć wyższe wykształcenie.

Szkoły policealne-opinie

12 paź 2019 - 15:31:05

W mojej opinii teraz najlepszą ofertę przygotowała szkoła policealna Cosinus Łódź, słysząc opinie też o innych placówkach, widzę zdecydowanie bardzo dużo zalet przemawiających właśnie za nimi. Co ważne są całkowicie darmowi i umożliwiają wybranie świetnych kierunków medycznych które na pewno ułatwią znalezienie pracy jak m.in Opiekun Medyczny, Osób starszych, czy technik Masazysta. Pozdrawiam i życzę sukcesów zawodowych!

Szkoły policealne-opinie

22 paź 2019 - 17:04:25

Ja rekomenduje szkołę COSINUS.

Uczę się w tej szkole o kierunku Usług Technik Kosmetyczny, woj. pomorskim Gdańsk. Wypełniłam dokumentacje za pomocą strony on-line. Można zapisać się online!

Po zapisaniu się on-line miała 14 dni na dostarczenie dokumentacji co bardzo mnie cieszyło, ponieważ przeprowadzałam się do Gdańska i miałam czas na doniesienie dokumentów do siedziby Sekretariatu szkoły na Aleja Grunwaldzka 102. W sekretariacie panuje miła atmosfera i uzupełnienie dokumentów to czysta formalność i trwała kilka minut.

Jeśli jeszcze ktoś się zastanawia nad wyborem szkoły to polecam Cosinus, a ZAPISY TRWAJĄ JESZCZE DO 31 PAŹDZIERNIKA!

Pozdrawiam,
AngelikaGro
Słuchacz szkoły Cosinus



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-10-22 17:05 przez angel-ika1-19.

Szkoły policealne-opinie

02 gru 2019 - 12:43:36

Nie, nie i jeszcze raz nie! :D nawet się nie zastanawiaj! Cosinus w swojej ofercie ma wszystko by zadowolić nawet najbardziej wybrednych:
- jest całkowicie bezpłatny (bez ukrytych kosztów)
- zajęcia odbywają się weekendowo, więc w tygodniu możesz na spokojnie pracować bądź robić milion innych rzeczy,
- sale są wyposażone we wszystko co potrzebne (na kierunku kosmetycznym, na którym osobiście jestem, mamy do dyspozycji kremy, maski, narzędzia, sprzęty, lakiery, wszystko co potrzebne do wykonania zabiegu)
- nauczyciele przygotowani tak by nauczyć nas wszystkiego do egzaminu państwowego!
- a do tego szkoła bierze udział w różnych świetnych akcjach, jak np. pomoc potrzebującym co rzadko teraz się zdarza
- rejestracja jest online, a dokumenty można dostarczyć w wolnej chwili (coś dla leniuchów)
- żeby nie było dezorganizacji wykłady odbywają się przy ulicy Antosiewicza (Szczecin, bo to tutaj się ucze), a zajęcia praktyczne przy Dworcowej. W ten sposób nikt sobie nie przeszkadza i może skupić się na nauce.
Szkoła zdecydowanie jest nastawiona na nas, uczniów. Wychodzi do nas, by jak najlepiej nam pomóc ze wszystkim. Nikt nie robi problemów na siłe, w sekretariatach zawsze można się dogadać.
POLECAM najmocniej ! nie zawiedziesz się, a spróbować zawsze warto :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-12-02 12:48 przez NataliaPrzybylska.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zakupy w internecie - ankieta