Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 16 17 --> ->|

Szkoły policealne-opinie

30 kwi 2017 - 19:43:47

Witam. A jak z pracownią ? kosmetykami? można sie czegos nauczyc?

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoły policealne-opinie

04 maj 2017 - 19:19:05

w cosinusie wszystko jest za darmo i kosmetyki zapewnia szkoła. zajęcia praktyczne masz już na pierwszym semestrze, więc nauczyć się można dużo

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

Szkoły policealne-opinie

23 cze 2017 - 15:57:13

potwierdzam. Cosinus jest ok :)

Szkoły policealne-opinie

03 sie 2017 - 17:37:54

cosinus jest spoko, bo każdy kierunek za darmo

niezweryfikowana
Posty: 50
Ostrzeżenia: 5/5

Szkoły policealne-opinie

07 sie 2017 - 07:29:14

W większości przypadków to będzie zwyczajna strata czasu. Szkolenia robisz w <moderacja>, one was przygotują do pracy, wszystkiego nauczą. Sama wiem, ile temu poświęciłam czasu, ale aktualnie nie mam problemów. Oczywiście swoje zrobiłam, ale są też tego efekty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 21:43 przez moderator.

Szkoły policealne-opinie

16 sie 2017 - 11:13:50

czemu mówisz że policealna to strata czasu???
ja obecnie kończę i uważam że to był dobry wybór. Dużo praktyki i wszystko za darmo.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Szkoły policealne-opinie

16 sie 2017 - 11:17:41

Aktualnie chodzżę do szkoły policealnej Atut w Lublinie :) Na mój drugi kierunek. Ukonczyłam tam technika farmacji, aktualnie jestem na masazu. Technika farmacji ukończyłam z racji tego,że chciałam mieć pracę. I mam. Nie było z tym problemu, pracuję w zawodzie.
Masaz to moja wielka pasja. Od zawsze chciałam być masażystką :) I chcę sobie dorabiać dodatkowo.

Sama szkoła bardzo dobra, stawiają tam na konkretne umiejętności co mi się osobiście bardzo podoba.
<moderacja-materiały reklamowe>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-02 19:49 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoły policealne-opinie

02 lis 2017 - 17:52:32

Też uważam, że nie tylko poprzez szkolenia można zdobyć zawód. W szkołach takiego typu jak Cosinus jest dużo zajęć praktycznych, przez stosunkowo długi okres czasu.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoły policealne-opinie

21 lis 2017 - 21:25:16

a czy są u Was jakieś dodatkowe koszty? za legitymacje, zaświadczenia itp.?
bo cosinus za nic opłat nie pobiera.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoły policealne-opinie

24 gru 2017 - 16:14:51

Fajnie :) Dzięki wielkie za sprawdzone porady :) Z całą pewnością mi się to przyda :D

Szkoły policealne-opinie

12 mar 2018 - 14:02:28

Ja uczę się w żaku na technik administracji. jestem bardzo zadowolona. Mam normalna legitymację. Zajęcia mam weekendowo, co jest dla mnie dużym udogodnieniem :) jestem zadowolona z żaka. mam nadzieje, że pomogłam

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoły policealne-opinie

12 mar 2018 - 20:00:23

Cześć ja uczyłam się w Cosinusie i było bardzo miło, a przede wszystkim wygodnie. Nauka co 2 tygodnie w weekendy i spokój w pracy na tygodniu.
Szkoła, którą mogę spokojnie polecić.

Szkoły policealne-opinie

29 mar 2018 - 23:48:23

ja się uczyłam w Novej :) jestem na kierunku technik usług kosmetycznych . z zajęć jestem zadowolona, z nauczycieli bardzo zadowolona, pracownie też mają dobrze wyposażone, bardzo dużo zajęć praktycznych. Jeżeli chodzi o kosmetyki to czasami w grupie się zrzucamy po kilka złotych, ale w porównaniu do tego, że jest to szkoła bezpłatna całkowicie to logiczne jest że kosmetyki czasem trzeba kupić. chociaż jest to i tak bardzo mały koszt :) mam legitymacje więc korzystam ze zniżek :) nie uważam , żeby szkoła była stratą czasu. po ukończeniu masz technika a to z pewnością dużo daje :) także polecam Novą w Lublinie z czystym sumieniem :) najlepiej pójść do sekretariatu i tam wszystko wytłumaczą :)

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoły policealne-opinie

06 kwi 2018 - 09:39:34

I żadnych innych opłat nie ma? Za nieobecności, egzaminy? Bo jak kiedyś się interesowałam to coś takiego występowało, dlatego zdecydowałam się na cosinusa.

Szkoły policealne-opinie

22 cze 2018 - 09:11:54

Witam, ja obecnie uczę się w COSINUSIE we Wrocławiu , kierunek Florystyka!Z czystym sumieniem polecam szkołę bo po pierwsze raz na dwa tyg zjazdy są (sb i ndz), po drugie jest darmowa a po trzecie i najważniejsze dla mnie nie pracują tam przypadkowi wykładowcy tylko ludzie z pasją , ogromną wiedzą i ogromnym doświadczeniem zawodowym co wiąże się, że oprócz wiedzy książkowej przekazują praktyczną na bardzo wysokim poziomie, moim wychowawcą jest sam MISTRZ POLSKI FLORYSTYKI M. KUCHARSKI, inni opiekunowie grup również mają tytuł czeladnika i najczęsciej pracują we własnych przedsiębiorstwach florystycznych!Poziom wysoki, Pani Dyrektor jak również Pani Sekretarka pracują z ogromnym zaangażowaniem. Dojazd we Wrocławiu do szkoły bardzo łatwy. Zajęcia praktyczne na wysokim poziomie i co najważniejsze, od pół roku żaden z nauczycieli nie skrócił zajęć nawet o 5 min wręcz przeciwnie zostawali po godzinach by dokończyć albo pokazać coś jeszcze słuchaczom. Polecam serdecznie szkołę COSINUS- z tego co się orientuję to jest w każdym z większych miast w Polsce!22,06,18r

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

technik usług kosmetycznych Kraków