Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 ... 16 17 --> ->|
niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoły policealne-opinie

08 wrz 2016 - 14:55:19

Nie zdałam matury, planuje poprawkę w przyszłym roku, ale nie chcę siedzieć bezczynnie przez ten rok. Widzę, że można się po nich czegoś nauczyć. W mojej okolicy jest mało szkół, z policealnych tylko NOVA. Ktoś się tam uczył? Interesuje mnie coś związanego z kosmetyką, mają takich kilka kierunków w ofercie. Myślicie, że warto?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-08 14:56 przez calineczka95.

Szkoły policealne-opinie

09 wrz 2016 - 13:51:23

w Sukcesie jest Technik Usług Kosmetycznych i jest za darmo :-)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoły policealne-opinie

15 wrz 2016 - 13:51:49

W Novej technik usług kosmetycznych też jest za darmo :)

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoły policealne-opinie

22 wrz 2016 - 15:18:53

Ja chodzę do Nova Centrum Edukacyjne na Technik usług Kosmetycznych i jestem bardzo zadowolona, profesjonalna kadra, a grupę mam super, polecam ! :)

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Szkoły policealne-opinie

26 wrz 2016 - 10:03:17

Cytat
calineczka95
W Novej technik usług kosmetycznych też jest za darmo :)

Z jakich podręczników tam korzystacie?

Szkoły policealne-opinie

27 wrz 2016 - 11:27:35

A znacie szkołę Delta Edukacja ?

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

Szkoły policealne-opinie

04 paź 2016 - 07:22:36

Szkoda czasu - taka szkoła nie da wam nic, poza papierkiem, więc tak naprawdę po co do niej chodzić? Żadnych kwalifikacji to z tego nie będzie. Raczej stawiajcie na takie miejsca, które po prostu pozwalają się rozwijać, dają konkretne umiejętności...

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

Szkoły policealne-opinie

27 paź 2016 - 09:44:56

Cytat
hipera
Szkoda czasu - taka szkoła nie da wam nic, poza papierkiem, więc tak naprawdę po co do niej chodzić? Żadnych kwalifikacji to z tego nie będzie. Raczej stawiajcie na takie miejsca, które po prostu pozwalają się rozwijać, dają konkretne umiejętności...

czemu tak uważasz? Twoim zdaniem lepiej jest siedzieć w domu i nic nie robić?
Jak masz trochę wolnego czasu i chęci to naprawdę w szkole policealnej możesz się czegoś nauczyć i zdobyć pierwsze doświadczenia i praktyki
Ja chodziłam na kosmetykę do COSINUSA i bardzo chwalę sobie tam zajęcia. Podstawy makijażu, zabiegi twarzy i dłoni - to naprawdę jest w życiu przydatne :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoły policealne-opinie

05 gru 2016 - 21:51:32

ja po długich poszukiwaniach zapisałam się w końcu do Cosinusa. jestem ciekawa jak będzie, bo zajęcia startują dopiero w lutym, ale nie mogę się już doczekać. Mam nadzieję ze to był dobry wybór :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoły policealne-opinie

08 gru 2016 - 13:18:53

A ja w końcu zdecydowałam się na TUK w nova i nie żałuję. Pani prowadząca zajęcia jest świetna, przygotowuje nam materiały, wykłady, a potem ćwiczymy praktykę. Sala też ok, wyposażona w sprzęty i kosmetyki. Jeżeli ktoś się waha to polecam.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

Szkoły policealne-opinie

17 sty 2017 - 09:16:13

ja teraz chodze do Cosinusa i nie mogę narzekać :) także jeśli ktoś się zastanawia to mogę polecić. ja poszłam do tej szkoły bo nie mieli opłat za egzaminy i nieobecności

Szkoły policealne-opinie

12 lut 2017 - 19:46:17

Macie już jakieś plany na luty? A może zajęcia w Cosinusie?
Kto nie zna naszej oferty niech sprawdzi! Naprawdę warto!
http://www.cosinus.pl/szkoly-policealne
Aby ułatwić Ci życie, zapraszamy do zapisów internetowych na stronie www.rejestracja.cosinus.pl, a w ciągu paru dni na pewno oddzwonimy !

Szkoły policealne-opinie

13 mar 2017 - 15:18:38

Cytat
kaskaa676
ja teraz chodze do Cosinusa i nie mogę narzekać :) także jeśli ktoś się zastanawia to mogę polecić. ja poszłam do tej szkoły bo nie mieli opłat za egzaminy i nieobecności

no właśnie ja się rozglądam za szkołą i tak się zastanawiam gdzie warto się wybrać. myślałam o Cosinusie bo jeszcze mają rekrutacje na większość kierunków wiec chyba zdążyłabym się zapisać. a na jaki kierunek chodzisz?

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

Szkoły policealne-opinie

15 mar 2017 - 20:55:22

rachunkowość w Cosinusie, a Ty o jakim kierunku myślałaś? no ja właśnie nie wiem czy nie zacznę tam jeszcze jednego, ale się waham, bo wtedy wszystkie weekendy miałabym zajęte. ale z drugiej strony za darmo... wiec może się przemęczę ten rok i dam rade :) pomyślę jeszcze

Szkoły policealne-opinie

19 mar 2017 - 18:51:38

no właśnie nie jestem jeszcze zdecydowana. może coś z fiansami, rachunkowością albo administracją. ciekawy wydaje się być technik usług finansowo - pocztowych ale nie wiem dokładnie z "czym się to je" i nie wiem jak z pracą później po tym. wszystkie kierunki są u mnie w tym cosinusie wiec musze się szybko decydować bo nie wiem ile czasu maja jeszcze rekrutacje...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Książki do niemieckiego