Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

wczoraj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

wczoraj o 15:49

Zapalenie pęcherza

wczoraj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoły policealne-opinie

28 mar 2015 - 09:24:51

Ja jestem już po kilku zjazdach w Żaku na administracji.;) Uważam, że warto było się zapisać, bo wykładowca fajnie prowadzi zajęcia-chce się słuchać i ma wiedzę, a nie cytuje tylko z książki... Poza tym mają fajne zniżki i dbają o słuchaczy-o każdym zjeździe przypominają-a dla mnie to ważne. :) Ogólnie polecam jak ktoś się zastanawia nad jakąś policealną , to Żak jest naprawdę spoko.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Szkoły policealne-opinie

13 kwi 2015 - 07:18:04

Ale w szkole nie chodzi o to, aby było fajnie, lecz o wyniesienie z tego wszystkiego konkretnej wiedzy i umiejętności. U nas większość szkół poza papierami nie przynosi żadnych profitów!

Szkoły policealne-opinie

14 kwi 2015 - 15:27:50

Polecam szkołę BLUE Education.
Mają wyspecjalizowaną kadrę nauczycieli, odpowiednio przystosowane sale dla każdego kierunku, lokalizacja w centrum Katowic i szeroką oferta....
Na pewno każdy znajdzie odpowiedni dla siebie kierunek :)

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Szkoły policealne-opinie

15 kwi 2015 - 07:31:35

Ale jak rozumiem sama nigdy do tego szkoły nie uczęszczałaś, zgadza się? ;-)

Szkoły policealne-opinie

01 maj 2015 - 07:07:04

A co sądzicie o kierunku terapeta zajęciowy ? Był ktos na tym ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-02 23:52 przez enebell.

Szkoły policealne-opinie

29 cze 2015 - 15:15:04

Kilka dni temu zdawałam egzamin kwalifikacyjny na kosmetyczkę w Omega Edukacja, podczas praktyk byłam bardzo chwalona, właścicielka zaproponowała mi pracę. Miałam dużo zajęć praktycznych w trakcie nauki, kierunek był za darmo, miałam bardzo fajną grupkę, teraz zapisuję się na kurs fryzjerski do tej samej szkoły, w porównaniu do innych szkół Omega cenowo wypada bardzo dobrze

Szkoły policealne-opinie

29 cze 2015 - 15:37:46

To zależy na jaki kierunek chcesz iść. Ja jestem po 2 szkołach policealnych w kierunku wizaż/stylizacja. 1 szkoła to była Policealna Europejska Szkoła Kosmetyki i Wizażu a 2 Francuska Szkoła Charakteryzacji, obie w Krakowie. I tak, 1 wydaje się, że jest mniej popularna, ale w porównaniu do tej 2, według mnie o wiele lepsza. Zajęcia kameralne i bardzo dobrze prowadzone. Najbardziej zadowolona byłam z zajęć z makijażu z panem Marcinem (o ile dobrze pamiętam imię), nauczyłam się tam dużo, chociaż ze wstydem przyznaję, że nie przykładałam się do nauki zbytnio. Za to w tej 2.... Dużo opinii jest pochlebnych, ja takiej nie wystawię. Byłam na 2letnim kierunku - stylizacja. Niczego się nie nauczyłam, reklamują się wysokim poziomem, zajęciami w różnych miejscach, a to współpraca z teatrem, agencją modelek itd. Według mnie misz-masz totalny. Nie rozwinęłam się u nich ani pod kątem makijażu ani stylizacji, szkoda kasy. Po tej szkole wręcz mam wrażenie, że nie umiem malować, dlatego nie pracuję zawodowo i tego po prostu nie lubię. Musiałabym chyba pójść na dobry kurs, żeby naprawić szkody wyrządzone przez tę szkołę ;) Aczkolwiek, słyszałam dużo dobrych opinii o kierunku Makijaż czy tam Charakteryzacja, widocznie mieli nacisk tylko na malowanie i to wyszło im na dobre. No i przede wszystkim nawet po 2latach nauki nie zdobywasz technika, jest też drogo, bo 1 rok co miesiąc kosztował 380zł, drugi 420 czyli niewiele mniej, niż teraz płacę za studia :) Reasumując, w razie wątpliwości wybierz coś innego :)

Szkoły policealne-opinie

01 lip 2015 - 14:44:39

Polecam Sukces Edukację w Krakowie. Przy zapisie na technika masażystę przeczytałam dokładnie regulamin (nie umowę!). Nie będę płacić absolutnie za nic - wpisowe, czesne, legitymacja, zaświadczenia, indeks, sesje, egzamin z kwalifikacji. Wszystko jasno i przejrzyście podane przez Panie w sekretariacie :) zdobędę nowy zawód w 2 lata bez opłat.

Są tam oprócz kierunków medycznych jest jeszcze szkoła roczna i policealna.

:)

Szkoły policealne-opinie

01 lip 2015 - 22:08:24

Skończyłam w Żaku dwuletnią szkołę policealną (zaoczną) na kierunku technik administracji.

Stres był tylko na egzaminie państwowym, ale dużo takich testów robiliśmy na drugim roku i poszło całkiem dobrze.

Osobiście cieszę się, że skończyłam tą szkołę. W międzyczasie robiłam dzienne studia, ale myślę, że zawsze to jakiś dokument więcej, no i plus, że w trakcie robienia studiów udało mi się skończyć drugą szkołę.

Osobiście uważam, że po takiej szkole nie ma co liczyć na jakieś szybsze znalezienie pracy. Ja tą szkołę zrobiłam dodatkowo, żeby się rozwijać, no i żeby znaleźć pracę jako pracownik biurowy czy sekretarka bo taka praca mnie interesuje. :)

Myślę nad zrobieniem jeszcze jednego kierunku ;)
Ale póki co polecam :)

Szkoły policealne-opinie

05 lip 2015 - 00:26:00

Polecam szkołę policealną do której sama uczęszczałam i nie powiem o niej ani jednego złego słowa. Futura. Wiecej informacji bezpośrednio na ich stronie: http://www.futura.edu.pl/pl/

zweryfikowana
Posty: 469
Ostrzeżenia: 1/5

Szkoły policealne-opinie

05 lip 2015 - 00:36:35

A ja dla kosmetyczek polecam AZIU w Poznaniu http://www.aziu.com.pl policelna szkoła kosmetyczna akademia Zdrowia i Urody, plusy i minusy - wiadomo, ale chociaż jest wysoka zdawalność egzaminów klasyfikacji. A.61 i A.62 według państwowego programu.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-05 00:46 przez ewakoci.

Szkoły policealne-opinie

06 lip 2015 - 15:57:54

Gdzie jest więcej teorii do wkucia- na techniku farmacji czy na techniku usług kosmetycznych ?
Nie mam zbyt genialnej pamięci dlatego się zastanawiam :)

Szkoły policealne-opinie

09 lip 2015 - 23:32:47

Na jednym i drugim kierunku jest podobnie, a jeśli chodzi o dobrą szkołę policealną to warto wybrać gowork.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 3/5

Szkoły policealne-opinie

15 lip 2015 - 10:34:31

Ja osobiście chodzę do szkoły Delta Edukacja na Kuźniczej 10 we Wrocławiu. Wybrałam sobie kierunek florysta i muszę przyznać, że jest naprawdę spoko. Robiłam sama bukiety na żywych i sztucznych kwiatach i dzięki temu też dostałam dorywczą pracę w kwiaciarni, bo akurat potrzebowali kogoś do pomocy (super, bo mogę sobie tam tez poćwiczyć robić wiązanki, bukiety itp.). Teraz umiem robić ładne kompozycje kwiatowe, więc naprawdę polecam. Noo i jeszcze mają inne kierunki, na pewno jak podejdziesz tam i się zapytasz to Ci panie odpowiedzą.

Szkoły policealne-opinie

16 lip 2015 - 11:41:57

Też polecę Omegę, oferta we wszystkich szkołach jest podobna, trzeba się przyjrzeć cenom, chodziłam do Omegi i za nic nie płaciłam, koleżanka chciała się przenieść z Novej i za rezygnację kazali jej zapłacić :/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta potrzebna pomoc