Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

10 lut 2022 - 15:30:46

Same korzyści i plusy, do tego mnóstwo praktyki i jak to w cosinusie ogrom wiedzy i oprócz tego ciekawe wydarzenia.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

08 mar 2022 - 15:51:24

Cosinus przynosi wiele korzyści, posiada się status ucznia , legitymacje, wiele zniżek w miejsca publiczne. I można też przygarnąć owocne nagrody za np polecenie :)

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

30 mar 2022 - 14:08:00

Status słuchacza daje przede wszystkim zdobycie kwalifikacji do zawodu, a w cosinusie jest szeroki wybór, do tego prawie w każdym mieście, także duża dostępność. Zawsze jest legitymacja, można brać udział w akcjach promocyjnych/konkursowych. Super sale i ich pełne wyposażenie.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

13 kwi 2022 - 15:30:15

W cosinusie ma się przede wszystkim całą masę dotacji, legitymacje, darmowa nauka, świadczenia, karty zniżkowe, udoskonalone sprzęty, nowe sale.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

15 kwi 2022 - 11:03:31

Szkoła policealna to spoko sprawa, bo w większości mają zajęcia w weekendy więc można sobie spokojnie pogodzić z pracą. Nie wiem jak ma Żak, bo podobno dają umowę, w Cosinusie na pewno nie ma żadnych opłat, ja chodziłam i mogę osobiście polecić. Co chwile dokładają jakieś nowe kierunki, więc każdy coś tam dla siebie ciekawego znajdzie

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

22 kwi 2022 - 15:10:22

Nie byłam w Żaku, ale byłam w Cosinusie ale myślę że policealne szkoły mają podobne zasady. Zjazdy w weekendy, na koniec jest dyplom kwalifikacji w zawodzie, za naukę się nic nie płaci (w innych chyba jest czesne i kary za brak frekwencji) i potem masz tytuł technika. Jakieś legitymacje/zaświadczenia też się dostaje jakbyś chodziła do państwowej szkoły

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

13 maj 2022 - 14:57:00

Ja widzę same zalety, mam status osoby uczącej się, zniżki, zdobywam kwalifikacje.
Moja szkoła jest za darmo, dlatego tym bardziej warto spróbować cosinusa.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

15 cze 2022 - 14:13:07

W cosinusie to sama przyjemność, bo nie ma żadnej umowy i dzięki temu naukę mam darmową, śledzę ciekawe akcje w szkole oraz konkursy.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

19 lip 2022 - 13:41:40

Oprócz samego zdobywania wiedzy, zaletą jest posiadanie legitymacji, która nadaje zniżki i też karta za chodzenie do cosinusa, bo wtedy posiadam zniżki w wielu miejscach, a szczególnie do takich do których często uczęszczam.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

22 sie 2022 - 14:09:32

Zdobycie dyplomu i tytułu to główne plusy chodzenia do policealki. Jednak są równie ważne, na które ja zwracałam uwagę przy zapisie. W mojej szkole, którą wybrałam a był to cosinus, jest opcja otrzymania bezpłatnie pakietu office, organizowane są konkursy i dostajemy kartę na zniżki głównie gastronomiczne, ale są też z działu sztuki, kultury, edukacji :)

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

09 wrz 2022 - 12:22:43

Warto chodzić do cosinusa, ma się darmową naukę, sprzęty do dyspozycji plus pełne przygotowanie sali, legitymacje, zniżki i konkursy.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

26 wrz 2022 - 14:52:50

W cosinusie nawet badania lekarskie są bezpłatne , gdzie większość szkół nie oferuje takiej opcji :) Nie wspomne też o innych rzeczach.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

17 paź 2022 - 15:12:24

Rewelacyjne pakiery od szkoły cosinus, warto się zapisać. Możliwość wzięcia udziału również w konkursach dzięki czemu można zgarnąć super nagrode. Tu nie tylko się uczymy i rozwijamy ,ale współtworzymy klimat i możemy się rozwijać na różnych płaszczyznach.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

18 lis 2022 - 15:33:50

Jeśli lubicie kwiaty to florystyka w cosinusie jest świetna. Kompozycje z żywych kwiatów i co weekend uczymy się różnych zajęć.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

30 gru 2022 - 13:16:00

* Bezpłatna nauka
* Legitymacja
* świadczenia do urzędów
* nowoczesne sale
* dogodna lokalizacja

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konto studenckie