Bycie słuchaczem- szkoły policealne

30 cze 2021 - 14:29:02

Słuchacz szczególnie w cosinusie ma same profity, zniżki, legitymacja, pakiet office, zaświadczenia, nagrody również pieniężne. Także napewno warto.

09 lip 2021 - 12:41:55

W szkole policealnej cosinus dużo jest kierunków do wyboru. Najbardziej cenie sobie za profesjonalne pracownie dzięki którym mogę zdobywać manualne doświadczenie. I to że szkoła jest 100% darmowa.

21 lip 2021 - 09:28:54

W cosinusie dostajesz za darmo pakiet office nawet za polecenie jest wynagrodzenie :) No i cała nauka darmowa.

12 sie 2021 - 13:00:36

W cosinusie masz przywilej nauki za darmo. Do tego egzamin państwowy i pełne przygotowanie do niego.
No i legitymacja, zaświadczenia, pakiet office i zniżki. To w sumie nieliczne dodatki. Bo sama atmosfera i jakość kształcenia bardzo dobre.

23 sie 2021 - 14:23:05

Jeśli wybierzesz cosinus to nie masz umowy i opłat. Fajną sprawą jest też brak opłat i to że dostałam pakiet office oraz taką kartę która upoważnia do zniżek na terenie miasta.

02 wrz 2021 - 09:52:44

Szkoła policealna to nie tylko zdobycie zawodu. Ale też poznanie nowych ludzi, którzy mają te same zainteresowania. Do tego praktyki, gdzie można poznać środowisko pracy zawodowej.

14 wrz 2021 - 14:53:42

Cosinus daje darmowe wykształcenie i zdobycie zawodu. Do tego pakiety jako bony zniżkowe, sportowe czy wynagrodzenia za frekwencje.

23 wrz 2021 - 15:07:43

Legitymacja, zaświadczenia , kontakt bezpośredni przez cały tydzień plus telefoniczny , pakiet office to nieliczne rzeczy jakie otrzymałam od cosinusa :) wspaniali ludzie, wiedza.

06 paź 2021 - 15:13:17

Ciekawe profity które napewno nie raz się przydadzą. To oczywiście dodatek, ale ważny. Sama nauka na wysokim poziomie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia w WSIIZ