Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

30 mar 2021 - 15:13:15

Wybrałam szkołę

Wybrałam szkołę Cosinus w Toruniu, ponieważ poziom jaki reprezentuje szkoła jest naprawdę bardzo dobry, by po zakończeniu realizować się w zawodzie. Poszłam do szkoły, aby zdobyć umiejętności i doświadczenie. Kadra jaką oferuje szkoła jest wykwalifikowana i na wysokim poziomie, która dobrze przygotowuje uczniów do zajęć teoretycznych. Cieszę się bardzo, że mamy także zajęcia praktyczne. Wyposażenie sal dydaktyczny na bardzo dobrym poziomie, wyposażenie sal do zajęć praktycznych w materiały do pracy oraz w sprzęty. Atmosfera panująca w sekretariacie, na zajęciach i w szkole bardzo miła i przyjazna. Przekaz informacji płynny zazwyczaj oprócz kont indywidualnych gdzie są publikowane plany lekcji to również otrzymuje wiadomości sms. Poziom nauki w Cosinus jest bardzo zadowalający. Polecam naukę w tej szkole. Mam nadzieję, że rok minie mi szybko i otrzymam kwalifikacje do podjęcia mojego zawodu.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-30 15:13 przez PM90.

31 mar 2021 - 11:20:13

W cosinusie są bezpłatne zajęcia wraz ze wszystkim, dostajemy legitymacje, no i też fajne karty rabatowe.

02 kwi 2021 - 16:33:02

Szkoła daje ci same plusy, masz status ucznia, zniżki , bony, pakiet office, konkursy , ciekawe zajęcia no i papier na podstawie CKE. Tak bynajmniej masz w cosinusie nie wiem jak inne szkoły/

09 kwi 2021 - 15:56:17

Słuchacz zyskuje dużo plusów: dostaje legitymacje, darmową nauke, wykalifikowana kadra, bony zniżkowe, pakiet office, zajęcia dodatkowe i pełno innych rzeczy.

13 kwi 2021 - 14:00:39

Ja polecę Cosinusa, bo sama tam chodzę i jestem zadowolona.
Warto uderzyć do sekretariatu w waszym mieście, na pewno dadzą wam komplet wiadomości.

20 kwi 2021 - 15:18:08

Cosinus daje słuchaczom wszelkie benefity, legitymacje, organizuje konkursy, w szkole nie tylko zdobywamy wiedze ale też fajne znajomości.

21 kwi 2021 - 13:34:00

Jestem słuchaczka Cosinusa Jest to szkoła zaoczna. Zjazdy są dwa razy w miesiącu. Wszystko jest za darmo. Żadnych umów. W sekretariacie szkoły wypełnia się tylko dane osobowe podaje się maila, telefon. Potem dostaje się informacje smsem. Przypominają o zjazdach godzinach zajęć. Fajna sprawa. Sekretariat jest czynny 7 dni w tygodniu więc można wszystko pozałatwiać bez problemu. Polecam

27 kwi 2021 - 15:08:56

Zapisanie się do cosinusa daje możliwość zdobycia zawodu z państwowym egzaminem do którego przygotowują nas nauczyciele. Podejście indywidualne, małe grupy. Dodatki takie jak legitymacja, pakiet office, bony zniżkowe.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.