Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

30 mar 2021 - 15:13:15

Wybrałam szkołę

Wybrałam szkołę Cosinus w Toruniu, ponieważ poziom jaki reprezentuje szkoła jest naprawdę bardzo dobry, by po zakończeniu realizować się w zawodzie. Poszłam do szkoły, aby zdobyć umiejętności i doświadczenie. Kadra jaką oferuje szkoła jest wykwalifikowana i na wysokim poziomie, która dobrze przygotowuje uczniów do zajęć teoretycznych. Cieszę się bardzo, że mamy także zajęcia praktyczne. Wyposażenie sal dydaktyczny na bardzo dobrym poziomie, wyposażenie sal do zajęć praktycznych w materiały do pracy oraz w sprzęty. Atmosfera panująca w sekretariacie, na zajęciach i w szkole bardzo miła i przyjazna. Przekaz informacji płynny zazwyczaj oprócz kont indywidualnych gdzie są publikowane plany lekcji to również otrzymuje wiadomości sms. Poziom nauki w Cosinus jest bardzo zadowalający. Polecam naukę w tej szkole. Mam nadzieję, że rok minie mi szybko i otrzymam kwalifikacje do podjęcia mojego zawodu.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-30 15:13 przez PM90.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

31 mar 2021 - 11:20:13

W cosinusie są bezpłatne zajęcia wraz ze wszystkim, dostajemy legitymacje, no i też fajne karty rabatowe.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

02 kwi 2021 - 16:33:02

Szkoła daje ci same plusy, masz status ucznia, zniżki , bony, pakiet office, konkursy , ciekawe zajęcia no i papier na podstawie CKE. Tak bynajmniej masz w cosinusie nie wiem jak inne szkoły/

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

09 kwi 2021 - 15:56:17

Słuchacz zyskuje dużo plusów: dostaje legitymacje, darmową nauke, wykalifikowana kadra, bony zniżkowe, pakiet office, zajęcia dodatkowe i pełno innych rzeczy.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

13 kwi 2021 - 14:00:39

Ja polecę Cosinusa, bo sama tam chodzę i jestem zadowolona.
Warto uderzyć do sekretariatu w waszym mieście, na pewno dadzą wam komplet wiadomości.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

20 kwi 2021 - 15:18:08

Cosinus daje słuchaczom wszelkie benefity, legitymacje, organizuje konkursy, w szkole nie tylko zdobywamy wiedze ale też fajne znajomości.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

21 kwi 2021 - 13:34:00

Jestem słuchaczka Cosinusa Jest to szkoła zaoczna. Zjazdy są dwa razy w miesiącu. Wszystko jest za darmo. Żadnych umów. W sekretariacie szkoły wypełnia się tylko dane osobowe podaje się maila, telefon. Potem dostaje się informacje smsem. Przypominają o zjazdach godzinach zajęć. Fajna sprawa. Sekretariat jest czynny 7 dni w tygodniu więc można wszystko pozałatwiać bez problemu. Polecam

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

27 kwi 2021 - 15:08:56

Zapisanie się do cosinusa daje możliwość zdobycia zawodu z państwowym egzaminem do którego przygotowują nas nauczyciele. Podejście indywidualne, małe grupy. Dodatki takie jak legitymacja, pakiet office, bony zniżkowe.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

11 maj 2021 - 10:37:23

Słuchacz w cosinusie dostaje legitymacje, zaświadczenia, bony zniżkowe. No i sam fakt darmowej nauki.
Przy tym ma wiele godzin praktyk. I państwowy egzamin.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

17 maj 2021 - 13:16:15

Słuchacz dostaje bardzo dużo po dodatki, fajne konkursy rozwijające kreatywność po zniżki nawet na mecze.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

21 maj 2021 - 15:46:02

W cosinusie warto być słuchaczem bo masz zaświadczenia, status ucznia, legitymacje, zniżki, wynagrodzenia różne.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

31 maj 2021 - 11:24:56

Dużo profitów daje szkoła cosinus, brak umowy wiążącej, kosztów, legitymacje, pakiet office, możliwość zarobku za polecenie :)

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

08 cze 2021 - 15:11:21

Słuchacze mają fajne dodatki jeśli chodzi o cosinusa, legitymacja, zniżki, zaświadczenia i przede wszystkim obsługa i kontakt z sekretariatem i nauczycielami.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

15 cze 2021 - 08:56:15

W szkole cosinus jest dużo ciekawych profitów dla słuchaczy, ja na wstępie dostałam legitymacje, pakiet office, w branżowej widziałam że są dofinansowania do migawki nawet.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

23 cze 2021 - 14:43:36

Najlepsza opcja szkoły, brak umowy co za tym idzie brak opłat! Cosinus to dla mnie zbawienie, mogę realizować swoje cele.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia w WSIIZ