Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 7 8 9 -->

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

19 sty 2021 - 10:51:14

Byłam słuchaczem w Cosinusie i szczerze polecam tę szkołę! Skończyłam kosmetykę i teraz pracuję w zawodzie:) Wiele się nauczyłam . Mieliśmy dużo zajęć praktycznych, lekcje zawsze się odbywały a nauczyciele świetnie potrafili przekazać swoją wiedzę. Szkoła jest darmowa i weekendowa bez umów :)

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

21 sty 2021 - 16:16:51

Jeśli wybierzesz cosinusa to masz legitymacje, zaświadczenia plus pakiety office za darmo :) no i zniżki oraz fajne konkursy to z takich dodatków ciekawych. a sama wiedza jest przekazywana poprzez praktykę na gabinecie więc warto

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

29 sty 2021 - 13:50:22

W cosinusie jak wybrałam nauke to naprawde czułam się bezpiecznie no i to że szkoła jest super zorganizowana, i nie oczekują żadnych umów ani nic w przeciwieństwie do innych szkół

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

04 lut 2021 - 11:58:22

Słuchacz ma darmową nauke ja jestem po roku nauki w połowie, bo jestem na kosmetyce :)

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

05 lut 2021 - 16:46:28

W cosinusie to napewno masz darmową szkołe, ćwiczenia po zapoznaniu się z teorią, nawet tak że np cały dzień od 8 do 16 gabinet także porządne przygotowanie do zawodu

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

09 lut 2021 - 14:17:59

ja jestem na 2 semestrze opiekuna medycznego, sporo nauki, ale przekazana w świetny sposób, nauczyciele pracują w zawodzie albo sa z nim powiązani. mają dużą wiedze i chcą ją przekazać. dla mnie super!

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

10 lut 2021 - 15:36:22

Szkoła cosinus zapewnia wszelkie materiały i benefity, zero umowy chodze już na drugi kierunek

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

15 lut 2021 - 16:49:20

W cosinus masz zniżki , masz legitke a na koniec egzamin państwowy także papierek jest bardzo znaczny i warty do zdobycia pracy

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

23 lut 2021 - 15:26:22

Ja chodze i jestem zadowolona co prawda fajnie jakby nie było online no ale wiadomo wszyscy mają ..
Wybrałam cosinusa i za nic nie płaciłam także fajna opcja

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

04 mar 2021 - 16:29:39

Słuchacz policealnej zdobywa po prostu zawód który może w pełni wykonywać :-) ja jestem słuchaczem cosinusa i szczególnie cenie sobie tą organizacje i to że jest darmowa

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

09 mar 2021 - 15:58:20

W cosinusie masz np pełen pakiet tzn legitymacja, zaświadczenia, zniżki i przygotowanie do zawodu

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

11 mar 2021 - 14:51:54

W cosinusie masz free nauke, legitymacje, za przyprowadzenie drugiej osoby to nawet dostajesz kase za polecenie :) ja np brałam u nich udział w konkursie w grudniu , miło że tak dbają o słuchaczy.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

17 mar 2021 - 11:18:39

W cosinusie masz darmową naukę a nauczyciele pracują głównie w zawodzie więc przekazują ciekawą i potrzebną wiedze.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

23 mar 2021 - 10:31:26

W cosinusie masz darmową naukę a do tego zapewniają ci materiały, nawet w czasie pandemii jest stały kontakt. Ogólnie rzecz biorąc bardzo polecam.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

29 mar 2021 - 17:40:20

W cosinusie jest fajna atmosfera, dużo nauki ale takiej która się przyda, do tego zero opłat no i pracownia zawsze w pełni wyposażona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna