Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

10 minut temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 7 8 9 -->

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

04 gru 2020 - 16:21:44

Słuchach ma status ucznia, zniżki bo legitymacja, zaświadczenia, ubezpieczenia no i cosinus dodatkowo daje pakiet office, nie ma żadnych opłat a do tego co jakiś czas są konkursy dla słuchaczy z nagrodami :) teraz nawet jest fajny świąteczny konkurs

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

08 gru 2020 - 12:14:43

Ja wybierając cosinusa jako słuchacz policealnej szkołe mam za darmo , do tego zajęcia są w trybie zaocznym dlatego nie przeszkadzało mi to by połączyć naukę z pracą , co jest idealnym rozwiązaniem dla osób pracujących

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

08 gru 2020 - 12:50:44

Cytat
dariakwiatek9
Słuchach ma status ucznia, zniżki bo legitymacja, zaświadczenia, ubezpieczenia no i cosinus dodatkowo daje pakiet office, nie ma żadnych opłat a do tego co jakiś czas są konkursy dla słuchaczy z nagrodami :) teraz nawet jest fajny świąteczny konkurs

warto też dodać, że oferują darmowe zajęcia dla swoich słuchaczy przygotowujące do egzaminów zawodowych, to tak zwane fakultety. świetna sprawa dla uporządkowania wiedzy przed egzaminami :)

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

08 gru 2020 - 16:48:21

Według mnie warty uwagi jest Cosinus. Szkoła nawet teraz w czasach pandemii dobrze radzi sobie z organizacją lekcji i wspiera swoich uczniów. Do tego jest bezpłatny i nie ponosi się kar za ewentualną rezygnację.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

09 gru 2020 - 15:35:13

Bycie słuchaczem w cosinusie bynajmniej jest to darmowe , można zrezygnować w każdym momencie bez konsekwencji :) ale zajęcia są tak ciekawe że nie wiem czy ktokolwiek chciałby zrezygnować

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

15 gru 2020 - 12:01:01

W cosinusie jest darmowa edukacja, dostaje się legitke a do tego zajęcia są mega ciekawe

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

15 gru 2020 - 13:50:02

Cytat
MarlenaKA
Według mnie warty uwagi jest Cosinus. Szkoła nawet teraz w czasach pandemii dobrze radzi sobie z organizacją lekcji i wspiera swoich uczniów. Do tego jest bezpłatny i nie ponosi się kar za ewentualną rezygnację.

podpinam się pod tę opinię, również ich poolecam, bardzo fajna szkoła i naprawdę są darmowi, to nie jest jakiś wciskany kit

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

15 gru 2020 - 15:21:00

W policealnej masz darmową naukę, zero umów i zaobowiązań, normalnie przystępujesz do egzaminu państwowego i kończysz wraz z możlwością zdobycia zawodu

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

22 gru 2020 - 12:20:20

W cosinusie są duże możliwości nawet nie sądziłam, że ta szkoła będzie taka fajna i w ten sposób zorganizowana a to darmowa placówka

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

29 gru 2020 - 12:47:58

Cytat
MarlenaKA
Według mnie warty uwagi jest Cosinus. Szkoła nawet teraz w czasach pandemii dobrze radzi sobie z organizacją lekcji i wspiera swoich uczniów. Do tego jest bezpłatny i nie ponosi się kar za ewentualną rezygnację.

dokładnie! szybko reagują na obostrzenia, nauka odbywa się na ich specjalnej platformie i na teamsach. Nauczyciele starają się prowadzić zajęcia tak żebyśmy nie ucierpieli mimo tego jak to teraz wiadomo wszędzie wygląda. W Sekretariacie zawsze pomogą, tak że polecam!

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

29 gru 2020 - 17:11:10

W policealnej zyskuje sie zawód i bardzo dużo praktyki wraz z wiedzą, jeśli zależy komus na solidnym przygotowaniu a nie sam papierek to proponuje cosinusa :)

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

04 sty 2021 - 17:39:05

W szkole cosinus ma się legitkę i status ucznia wiec to fajna sprawa bo zniżki też się ma :D

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

12 sty 2021 - 13:47:40

Cytat
nikaka0
W policealnej zyskuje sie zawód i bardzo dużo praktyki wraz z wiedzą, jeśli zależy komus na solidnym przygotowaniu a nie sam papierek to proponuje cosinusa :)


zgodzę się! również polecę Cosinusa

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

15 sty 2021 - 13:33:54

W cosinusie ma sie status ucznia, legitymacje, zniżki , tryb zaoczny jak nie ma online także można pogodzić to ze swoimi obowiązkami

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

18 sty 2021 - 17:35:34

Jest to bezpłatne całkowicie także naprawde warto a egzamin jest państwowy więc są wszelkie kwalifikacje

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna