Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 7 8 9 -->

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

30 paź 2020 - 15:13:50

Przy dobrej organizacji szkoły to można wszystko połączyć. W cosinusie są zajęcia w trybie weekendowym, a do tego za darmo także otwiera to szanse każdej osobie. Co drugi weekend więc można sobie dopasować nawet jak ktoś ma prace w weekendy :) A nauki bardzo dużo i to ciekawej nauki na gabinecie

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

02 lis 2020 - 18:20:26

Jak dla mnie to same plusy w cosinusie, bo i za free szkoła, bez wpisowego żadnego, zapisujesz się i odrazu jesteś słuchaczem, wszystko masz na miejscu no i specjalne gabinety pod praktykę a do tego zniżki.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

10 lis 2020 - 14:33:45

Zajęcia weekndowe i darmowe. Szkoła zapewnia materiały, legitymacje, ubezpieczenie, bony zniżkowe, pakiet office. Więc warto skorzystać. Plus pełne przygotowanie do egzaminu CKE.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

16 lis 2020 - 12:27:24

Polecam wybrać sieć szkół cosinus, ponieważ oferują darmową edukacje z państwowym egzaminem i zawsze pomagają w każdej sytuacji

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

16 lis 2020 - 20:48:49

Jeśli chodzi o szkole cosinus- darmowa nauka, zajecia odbywaja sie w weekendy. Mozesz wyrobic legitymacje, mozesz uzyskac zaswiadczenie o nauce, bezpłatny pakiet microsofta oraz mozesz brac udzial w konkursach.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

20 lis 2020 - 15:34:04

Słuchacz w cosinusie dostaje pakiet office, legitymacje a do tego zniżki na różne usługi w danym mieście :)

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

23 lis 2020 - 14:14:29

Ja chodzę do Cosinusa i robię kosmetykę. Chcę otworzyć swój salon kosmetyczny i dlatego zdecydowałam się na ten kierunek. A dlaczego ta szkoła? Ponieważ słyszałam wiele pozytywnych opinii, że można wiele się nauczyć. Faktycznie tak jest. Mamy sporo zajęć praktycznych i co jakiś czas organizowane są kursy zawodowe z makijażu ślubnego, scenicznego czy ze stylizacji rzęs czy paznokci. Szkoła jest darmowa i weekendowa i łatwo godzę pracę z nauką. Wszystkim niezdecydowanym mówię, że warto, bo warto inwestować w siebie i w samorozwój:)

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

24 lis 2020 - 16:34:36

Cosinus jest darmową szkołą, jest super atmosfera a do tego pakiet office i legitymacja

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

25 lis 2020 - 12:50:24

Żak nie wiem, ale chodzę do cosinus. Ogólnie policealna szkoła jest mega spoko opcją. Robisz zawód w 1 rok lub 2 lata. Jest też dużo praktyki przynajmniej u mnie. Też bezpłatnie

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

26 lis 2020 - 14:56:43

Policealna to najlepsze rozwiązanie, ja po studiach nie zdobyłam tyle wiedzy ile w poliecalce, ja kończyłam cosinusa a do tego zajęcia mega urozmaicone i za każdym razem na pracowni

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

30 lis 2020 - 11:12:05

W policealce ma się zniżki dzięki legitymacji, status ucznia, do tego w cosinusie jest to darmowa szkoła plus egzamin państwowy :)

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

30 lis 2020 - 15:30:10

Ja szczerze polecam Szkołę Cosinus i zawsze będę ją wspominała z uśmiechem na twarzy. Nauczyciele mają ogrom wiedzy, którą przekazują w bardzo zrozumiały i ciekawy sposób. Widać, że to ludzie którzy kochają to co robią i na takie zajęcia chodzi się z przyjemnością. Dodatkowo w Sekretariacie można się spotkać z życzliwością i pomocną dłonią :) Skończyłam masaż i pracuję w przychodni:) |Mieliśmy dużo zajęć praktycznych i nauczyłam się wielu technik masażu, w tym właśnie leczniczego :) No i szkoła jest bezpłatna. Same plusy. Polecam :)

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

01 gru 2020 - 12:03:32

Cytat
OlaN277
Ja szczerze polecam Szkołę Cosinus i zawsze będę ją wspominała z uśmiechem na twarzy. Nauczyciele mają ogrom wiedzy, którą przekazują w bardzo zrozumiały i ciekawy sposób. Widać, że to ludzie którzy kochają to co robią i na takie zajęcia chodzi się z przyjemnością. Dodatkowo w Sekretariacie można się spotkać z życzliwością i pomocną dłonią :) Skończyłam masaż i pracuję w przychodni:) |Mieliśmy dużo zajęć praktycznych i nauczyłam się wielu technik masażu, w tym właśnie leczniczego :) No i szkoła jest bezpłatna. Same plusy. Polecam :)

Ja również podpiszę się pod tymi słowami, mam same dobre wspomnienia z tą szkołą. Praktyka to słowo klucz, naprawdę jest jej sporo, nawet teraz z tego co wiem to robią fakultety dla osób, które stoją tuż przed egzaminem zawodowym, a wiadomo teraz w pandemii z tą nauką zdalną jest trochę ciężej. Robią wszystko co mogą żeby pomóc słuchaczom.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

01 gru 2020 - 15:04:53

Jako słuchacz w cosinusie mogę uczyć się za darmo, dostałam legitymacje, a teraz na święta organizują konkursy :)

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

03 gru 2020 - 12:35:30

W cosinusie nauka jest darmowa a przy tym bardzo fajni ludzie , ja polecam, szczególnie że nabór trwa

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna