Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->
niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

13 kwi 2016 - 15:02:00

ja chodzilem przez 1,5 roku na technika bhp (bezpłatne) do nova centrum edukacyjne, wszystko było ok polecam

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

24 sie 2020 - 13:56:21

Jestem słuchaczką, a właściwie tegoroczną absolwentką w Cosinusie jako masażysta i osobiście polecam. Mieli super wyposażone sale do zajęć praktycznych, łóżka i fotele do masażu, olejki, taśmy do tapingu (akurat mówię o oddziale kraków). Bycie słuchaczem dało mi legitymacje, zniżki do MPK, bo łapałam się wiekowo i podstawe do ZUSU u pracodawcy oraz ubezpieczenie w zakładzie pracy rodziców.
Polecam :) A co do nauki - jak chcesz i się przyłożyć, będziesz chodził na zajęcia, to się nauczysz. Jest możliwość, a to jak się ją wykorzysta to już indywidualna każdego sprawa :)

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

26 sie 2020 - 12:19:59

Ja tez jestem absolwentką (florystyka w Radomiu), polecam, bo mam naprawdę dobre wspomnienia. Kadra bardzo na plus, zajęcia interesujące, a co najważniejsze dużo praktyki! Ja jestem wzrokowcem, wolę coś przećwiczyć wtedy od razu lepiej to zapamiętuję i za to cenie zajęcia praktyczne! Poza tym uważam, że to jest kierunek, który wręcz wymaga praktyki! Dlatego będę polecać Cosinusa dalej :)

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

27 sie 2020 - 14:23:06

Ja skończyłam Administrację na Cosinusie - jestem zadowolona, teraz jeżeli chcę coś dodatkowo to uczęszczam na szkolenia, ale zawód mam, pracuję w zawodzie i tytuł technika pozwolił mi na zdobycie pracy.
Samą naukę wspominam bardzo dobrze. Ja normalnie na tygodniu pracowałam, zajecia były w weekendy, więc dla mnie to była opcja idealna.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

27 sie 2020 - 14:44:28

Generalnie to ja polecam, jest to wygodne, możesz pracować w tygodniu, a w weekendy się uczysz i po 1/2 masz już zawód. Ja po liceum nic nie miałam, więc poszłam na kosmetykę w cosinusie, bo jakoś zawsze mnie to interesowało. Teraz pracuję w zawodzie w salonie u kumpeli. :D

Ja byłam, skończyłam technika masażystę w cosinusie, polecam. Poza fajną atmosferą i dużo ilością zniżek do różnych miejsc, to ta szkoła była zupełnie bezpłatna. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-08-29 11:31 przez Kamilakapec.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

08 wrz 2020 - 15:38:14

Cytat
Kamilakapec
Generalnie to ja polecam, jest to wygodne, możesz pracować w tygodniu, a w weekendy się uczysz i po 1/2 masz już zawód. Ja po liceum nic nie miałam, więc poszłam na kosmetykę w cosinusie, bo jakoś zawsze mnie to interesowało. Teraz pracuję w zawodzie w salonie u kumpeli. :D

Ja byłam, skończyłam technika masażystę w cosinusie, polecam. Poza fajną atmosferą i dużo ilością zniżek do różnych miejsc, to ta szkoła była zupełnie bezpłatna. ;)


Zgodzę się, to bardzo wygodne uczyć się w tej szkole. Nie płacicie za nic, w ciągu tygodnia możecie pracować, pojawiać się na zjazdach tylko dwa weekendy w miesiącu, bo tak średnio są one organizowane.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

15 wrz 2020 - 09:57:49

Wyborem szkoły kierowałam się poprzez opinie. Totalnie nie żałuje, zjazdy miałam co drugi weekend. Od samego początku zajęcia praktyczne. Zawód zdobyłam kończąc egzamin państwowy. W cosinusie masz wszystko za darmo, egzaminy, legitymacje, zaświadczenia.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

16 wrz 2020 - 12:16:19

Ja polecam, skończyłam florystykę, pełno kwiatów, nauczyłam się super kompozycji. Mnie cosinus się bardzo spodobał i zapisuje się na kolejny kierunek. Bo wszystko jest za darmo no i zjazdy co drugi weekend. Jeszcze ten miesiąc (wrzesień) zapisy trwają, więc bez problemu można dołączyć.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

21 wrz 2020 - 13:23:25

Na pewno jest to bardzo dobra decyzja, gdyż taka szkoła przygotowuje Cie do pracy w zawodzie. Do tego w cosinusie masz taką szkołę za darmo i w weekendy.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

30 wrz 2020 - 14:24:51

Bardzo pożyteczne zajęcia, realizowane w pracowniach, przyjemnie się chodzi do szkoły gdzie jest wszystkie przedmioty są związane z obszarem zainteresowań. W cosinusie nauka jest bezpłatna wraz z materiałami a na koniec egzamin państwowy, dający tytuł technika.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

07 paź 2020 - 10:49:01

Podbijam, szkoły policealne są super :D Uczysz się poprzez praktyke i do tego kierunku którego wybrałes a nie jak w szkole średniej czy dawne gim. że masz matme czy chemie w których nie radzisz sobie i nie wiążesz przyszłości. w cosinusie za free szkoła i w weekendy, kończyłam i bardzo polecam serce

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

23 paź 2020 - 11:44:22

Jeśli podejmie się policealną w cosinusie nie trzeba martwić się o opłaty, to najważniejsza informacja dla przyszłego słuchacza, tak jak również brak umowy, tryb weekendowy no i stały kontakt ze szkołą. Zajęcia ściśle trzymane pod dany kierunek. I bardzo dobre przygotowanie do państwowego egzaminu cke.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

26 paź 2020 - 14:50:20

W policealnej zyskuje się tytuł technika, do tego darmowa i weekendowa edukacja w cosinusie, egzamin państwowy i wiele innych profitów dla słuchaczy. Zajęcia na pracowni specjalistycznej. w obecnej sytuacji wiadomo zdalnie, ale ze stałym kontaktem z nauczycielami.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

28 paź 2020 - 17:31:54

Jak dla mnie nie ma lepszej opcji. Możlwość zatrudniena na rynku pracy, szkoła darmowa, weekendowa. A zajęcia super ciekawe i ćwiczymy praktykę plus szkoła wysyła na praktyki i zapewnie je.

Bycie słuchaczem- szkoły policealne

29 paź 2020 - 11:32:57

zgodzę się z opiniami powyzej. cosinus to dobry wybór, jeżeli nie chcecie iść na studia, to po szkole policealnej macie zawód, zdajecie egzaminy państwowe, więc macie potwierdzone kwalifikacje. dużo praktyki, zjazdy w weekendy, więc można bez problemu pracować na tygodniu, no i faktycznie nic się nie płaci.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta- praca magisterska studenci i studentki