Obecnie rozmawiamy o:

informacje o żywieniu

10 minut temu

produkty do domu online

50 minut temu

Prostowanie włosów

dzisiaj o 7:12

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 10 -->

szkoły policealne - Kraków

14 wrz 2020 - 13:58:21

Ja skończyłam w Krakowie kosmetykę. Polecam cosinusa, jeśli zależy ci na zdobywaniu nie tylko teorii ,ale też praktyki. Szkoła jest bezpłatna a do tego nauczyciele dobrze przygotowują do końcowych egzaminów.

szkoły policealne - Kraków

17 wrz 2020 - 13:38:54

Jeśli chodzi o szkołę policealną to już mam za sobą pewne doświadczenie i mogę polecić cosinusa. Chodziłam w weekendy i za nic totalnie nie płaciłam. Nie masz samej teorii, uczysz się zawodu a wszystko zapewnia ci szkoła.

szkoły policealne - Kraków

24 wrz 2020 - 10:55:23

Bardzo polecam ci szkole policealna cosinus bo zajęcia masz darmowe i w weekendy. na koniec jest egzamin państwowy i dostajesz dyplom. do tego szkoła organizuje dla słuchaczy zawsze ciekawe konkursy i zniżki u patronów w każdym mieście.

szkoły policealne - Kraków

28 wrz 2020 - 12:41:35

Cosinus to świeta szkoła. Skończyłam akurat w Trójmieście Cosinusa ale w Krakowie też na pewno jest ta szkoła ;)

szkoły policealne - Kraków

07 paź 2020 - 11:12:52

Zdecydowanie polecam sieć szkół cosinus, jest w całej Polsce, w wielu miastach. Wszystko darmowe, warto spróbować!

szkoły policealne - Kraków

27 paź 2020 - 10:12:03

Polecam w Krakowie wybrać cosinusa, bezpośredni kontakt z sekretariatem oraz nauczycielami. Darmowa szkoła bez żadnych umów. Do tego dużo zajęć na pracowni

szkoły policealne - Kraków

03 lis 2020 - 12:20:30

W krakowie polecam dużą sieć cosinus, szeroki wybór kierunków no i za darmo wszystko. Ja otrzymalam pakiet office i dodatkowe bonusy oferowane przez szkołe

szkoły policealne - Kraków

09 lis 2020 - 13:55:12

W Krk polecam zdecydowanie cosinusa, brak opłat no i rzetelnie przygotowują do egzaminu z CKE.

szkoły policealne - Kraków

12 lis 2020 - 13:33:41

Ja przeprowadziłam się do Krakowa i po roku zapisałam się do cosinusa, ze względu na prace ta szkoła weekendowa najbardziej mi odpowiadała. I nie zawiodłam się, obecnie podjęłam prace w zawodzie i nawet nie stresowałam sie,bo czułam że po tej szkole jestem w 100% przygotowana do zawodu. A do tego zero opłat.

szkoły policealne - Kraków

16 lis 2020 - 15:49:45

Ja proponuje cosinusa, zero opłat, zapisać się zawsze można no i przede wszystkim tryb zaoczny także dla każdego.

szkoły policealne - Kraków

16 lis 2020 - 20:11:27

Rowniez moge polecic cosinusa. Duzo ciekawych kierunkow, nauka bezpłatna, zajecia odbywaja sie we weekendy i dobre przygotowanie do egzaminow.

szkoły policealne - Kraków

18 lis 2020 - 15:03:08

Polecam szkołe policealną cosinus, brak opłat i szeroki wybór kierunków do tego super pracownie na których można sie uczyć praktyki

szkoły policealne - Kraków

30 lis 2020 - 14:09:25

Zmiana miejsca zamieszkania ze względu na pracę dała mi natchnienie na zdobycie nowego zawodu a ja zdecydowałam się na cosinusa wiedząc że opłat nie poniose żadnych

szkoły policealne - Kraków

30 lis 2020 - 22:39:12

Ja uczęszczam do cosinus tylko w Olsztynie. Bardzo poleca. Jest duży wybór kierunków i szkoła jest darmowa. Plus na zajęciach jest dużo praktyki

Ja może nie uczyłam się w krakowie, ale mogę polecić sieć szkół cosinus. Bardzo dobre przygotowanie do zawodu



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-12-01 09:49 przez agamiszczynska.

szkoły policealne - Kraków

01 gru 2020 - 17:10:20

Kończyłam cosinusa w Krakowie i pracownie są przepiękne, mam znajomych w różnych miastach w Polsce i każdy kto chodził też zachwalał :) a do tego zero opłat więc warto spróbować

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KURSY - BEAUTY