Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10

szkoły policealne - Kraków

14 kwi 2022 - 14:44:40

Mój wybór to kierunek technik usług kosmetycznych w cosinusie :) Rozwinęłam swoje umiejętności, które teraz praktykuje w pracy. Klientki są zadowolone i to dla mnie jest najważniejsze.

szkoły policealne - Kraków

15 kwi 2022 - 10:57:37

Technika rachunkowości już raczej w szkole policealnej nie znajdziesz bo wycofali. Jedynie w formie kursu.
BHP mogę polecić w Cosinusie, nie mają umowy ani kar, a w razie problemów z miejscem praktyk pomogą Ci znaleźć :P

szkoły policealne - Kraków

16 maj 2022 - 15:34:11

Dokładnie, cosinus to świetna szkoła, ja jestem z mniejszej miejscowości i ciężko mi znaleźć praktyki, zgłosiłam się do sekretariatu odrazu mi pomogli rozwiązać to wraz z P. wicedyrektor.

szkoły policealne - Kraków

20 cze 2022 - 15:14:33

W centrum jest szkoła Cosinus, bardzo fajni nauczyciele, pomocni przede wszystkim. Dużo zajęć z praktyki, ale też teoria skupiająca się na zagadnieniach z kierunkiem.

szkoły policealne - Kraków

19 lip 2022 - 13:47:09

Bardzo dobre miejsce do nauki i rozwoju, mamy w swoim mieście Cosinusa, szkołę policealną, dla dorosłych. Wybór kierunków dla kazego, w dodatku bezpłatna.

szkoły policealne - Kraków

23 sie 2022 - 14:32:07

Kraków to moje drugie miasto ukochane miasto. Przeprowadziłam się tu w ostatniej klasie LO. Na dalszą karierę nie miałam pomysłu , jeśli chodziło o edukacje, zawód wiedziałam jaki chce. Wtedy na pomoc przyszłą policealka Cosinus. Tu nabrałam uprawnień i co najważniejsze, zdobyłam wiedzę!

szkoły policealne - Kraków

13 wrz 2022 - 15:15:14

Cosinus jak najbardziej ! ogrom wiedzy ze strony nauczycieli i nadzorują nasze poczyniania

szkoły policealne - Kraków

28 wrz 2022 - 14:27:53

Fajne miejsce, by móc skorzystać z absolutnie darmowej nauki =)
Nie mam naprawdę nic do zarzucenia. Tak jak jest ustalone to szkoła jest naprawdę bezpłatna.

szkoły policealne - Kraków

25 paź 2022 - 15:12:46

Polecam cosinus , szkoły są bezpłatne i mają oddziały w całej Polsce, więc nie trzeba się martwić. Najdłużej działająca firma.

szkoły policealne - Kraków

21 lis 2022 - 15:29:12

Najlepsza sieciówka - cosinus. I do tego bardzo bezpieczna, to mega duża sieciówka.

szkoły policealne - Kraków

23 lis 2022 - 15:08:17

Siemka, chce byc przewodnikiem miejskim.
Taki papier na wykonywanie tego zawodu wystarczy: https://kursprzewodnikmiejski.pl/ ???

Dzieki za odp

szkoły policealne - Kraków

04 sty 2023 - 15:01:22

Kraków ma super szkołę Cosinus, najlepsze miejsce do zdobycia wiedzy i umijętności .

Polecam szkołę Policealną Cosinus. Dużo materiałów, ogrom wiedzy, i bardzo duży wybór kierunków.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2023-01-09 14:52 przez iwonak67j.

szkoły policealne - Kraków

16 lut 2023 - 14:34:12

Świetni nauczyciele, którzy pracują w zawodzie. Ogrom wiedzy i przede wszsytkim praktyki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konto studenckie