Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

szkoły policealne - Kraków

20 kwi 2021 - 16:11:19

Jeśli chodzi o Kraków to polecam cosinusa. Nie płacisz, nie podpisujesz nic. Do tego ciekawe zajęcia.

szkoły policealne - Kraków

28 kwi 2021 - 09:54:19

W cosinusie można się zapisać bez żadnej umowy ani tym bardziej opłat. Do tego rezygnujesz kiedy chcesz. Szkoła oferuje ze swojej strony wszelkie materiały i pomoce.

szkoły policealne - Kraków

12 maj 2021 - 15:19:30

W cosinusie jest szkoła za darmo no i często też dokładają nowe kierunki. A na sali praktycznej zawsze jest pełne wyposażenie.

szkoły policealne - Kraków

18 maj 2021 - 11:28:16

W Krakowie bardzo dobrą szkołą jest cosinus, nie płacisz za nią a przy tym masz fajne dodatki :)
No i też zajęcia w dużym stopniu praktyczne.

szkoły policealne - Kraków

25 maj 2021 - 12:20:54

W krakowie w bardzo dobrej lokalizacji jest cosinus, dużo jest darmowych dodatków dla uczniów. No i też duży wybór kierunków.

szkoły policealne - Kraków

27 maj 2021 - 11:10:05

Jeśli szukasz faktycznej nauki, to Cosinus na pewno Cię nie rozczaruje. Szkoła zapewnia dobre przygotowanie do zawodu, a zajęcia mają wysoką wartość merytoryczną. Przed samym egzaminem są organizowane bezpłatne fakultety.

szkoły policealne - Kraków

31 maj 2021 - 13:15:43

Super dogodna lokalizacja szkoły Cosinus i przy tym oczywiście 100% bezpłatne.

szkoły policealne - Kraków

09 cze 2021 - 09:35:19

W szkole cosinus mają naprawde oferty warte uwagi. Tym bardziej, że szkoła jest w całości bezpłatna. No i też poznałam wielu nowych ludzi z takimi samymi pasjami jak ja :)

szkoły policealne - Kraków

15 cze 2021 - 14:04:26

Kraków to duże miasto i duży wybór niestety wiele oszustów. Po paru potknięciach udało mi się trafić na godną polecenia szkołe cosinus. Nie oszukuje, nie ma opłat a przy tym skupia się by uczeń zdobył praktyke.

szkoły policealne - Kraków

24 cze 2021 - 10:06:36

Cosinus to szkoła, która daje zawód i go uczy porządnie. Fajnie że przy tym jest darmowa.

szkoły policealne - Kraków

01 lip 2021 - 13:39:23

Zdecydowanie cosinus :) Skrupulatnie prowadzone zajęcia a przy tym darmowa edukacja co jest bardzo dużym plusem.

szkoły policealne - Kraków

09 lip 2021 - 15:01:53

W szkole policealnej Kraków oprócz cosinusa nie widzę innych rozwiązań do zdobycia zawodu. Kursy nie dają takiej kwalifikacji. A cosinus oferuje państwowy egzamin, gdzie nauczyciele przygotowuje do egzaminu i wszystkiego uczymy się na zajęciach.

szkoły policealne - Kraków

21 lip 2021 - 14:27:33

W szkole cosinus nauczysz się zawodu za darmo! zero totalne opłat. Dzięki braku umowy można czuć się bezpiecznie. A przy tym fajne są benefity w różnych postaci.

szkoły policealne - Kraków

13 sie 2021 - 11:14:54

Wybrałam cosinusa i bardzo jestem zadowolona z tej decyzji. Nie muszę martwić się o materiały na zajęcia ani o jakieś kary czy wpisowe. Egzaminy są za darmo, zresztą wszystko jest za darmo. Za to cenię szkołę za pełną swobodę w nauce bez konieczności jakiś ukrytych kosztów w porównaniu do innych szkół.

szkoły policealne - Kraków

17 sie 2021 - 11:42:27

Tylko Cosinus. Cosinus rozwija się cały czas i poszerza się dla uczniów i to jako jedyna szkoła. Bardzo dobrze byłam przyjęta w sekretariacie , zapisy bezpieczne online no i sam jej przebieg rewelacja. Za rok będę zdawała egzamin zawodowy i wiem że Cosinus mnie do niego przygotuje. To bardzo dobra szkoła. Polecam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia w WSIIZ