Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

19 minut temu

sprawdzony stomatolog

23 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

szkoły policealne - Kraków

03 gru 2020 - 15:34:36

W Krakowie bardzo polecam cosinusa, dużo kierunków no i nabór trwa a szkoła darmowa

szkoły policealne - Kraków

04 gru 2020 - 16:42:25

Zdecydowanie cosinus, bardzo duży darmowy wybór i rzetelna pomoc ze strony całej kadry i pracowników

szkoły policealne - Kraków

08 gru 2020 - 13:57:53

Zapisałam się niedawno do cosinusa, zero opłat a do tego materiały bardzo przejrzyste i wysyłane na bieżąco

szkoły policealne - Kraków

09 gru 2020 - 16:30:42

Obecnie czekam na zapis w cosinusie ;) już nie mogę się doczekać wiem że już zapisy trwają , ale jeszcze troche czekam aż podejme decyzje co do kierunku, bo mają mega szeroką ofertę że aż ciężko się zdecydować :D

szkoły policealne - Kraków

10 gru 2020 - 17:18:45

W Krk polecam cosinusa, bardzo duży wybór kierunków a do tego już nabór się zaczął :)

szkoły policealne - Kraków

11 gru 2020 - 15:21:39

Cytat
dariakwiatek9
Zdecydowanie cosinus, bardzo duży darmowy wybór i rzetelna pomoc ze strony całej kadry i pracowników


zgodzę się z tą opinią, to serio bardzo fajna szkoła, która zdaje sobie sprawę, że my nie tylko się uczymy ale też w większości przypadków pracujemy, zjazdy są w weekendy, tak co dwa tygodnie, da się na spokojnie ze wszystkim wyrobić i połączyć to z pracą

szkoły policealne - Kraków

15 gru 2020 - 16:40:11

W krakowie tylko cosinus, ja wybrałam szkołę bo nie mogłam pozwolić sobie na zaniedbanie pracy, plus okazała się ona bezpłatna także mega polecam

szkoły policealne - Kraków

18 gru 2020 - 12:11:39

Napewno z policealnych dobre są sieci szkół Cosinus, ze względu na to że zapewniają egzamin państwowy no i jest przy tym darmowy

szkoły policealne - Kraków

22 gru 2020 - 15:36:11

Każde szkoły powinny być usuniete policealne i zostać tylko powinien cosinus, bo on zapewnia państwowe egzaminy i prawidłowo przygotowuje do zawodu a nie do samego papierka

szkoły policealne - Kraków

31 gru 2020 - 10:18:10

W policealnej w Krakowie polece Cosinusa ze względu na to że jest darmowa no i płynnie zorganizowana

szkoły policealne - Kraków

05 sty 2021 - 14:10:46

W krakowie dojeżdżałam do cisnusa, bardzo dobre miejsce w centrum no i sam fakt brak opłat i przygotowanie do państwowego egzaminu niezawodne

szkoły policealne - Kraków

14 sty 2021 - 14:12:52

Chodziłam w Krk do cosinusa na floryste, dużo przepięknych kwiatów, które organizuje szkoła i oczywiście bezpłatnie !

szkoły policealne - Kraków

14 sty 2021 - 19:03:29

Ja polecam cosinusa, szkoła jest za darmo, zajęcia odbywają się w weekendy chwilowo mamy online naukę super

szkoły policealne - Kraków

19 sty 2021 - 10:04:35

W Krakowie polecam cosinusa jako darmową szkołę, pozatym ja dostalam nawet pakiet office od szkoły, zero opłat i zapewniają naprawde dużo zajęć podczas nauki zdalnej

szkoły policealne - Kraków

23 sty 2021 - 11:18:25

Ja też jestem za cosinusem,bo są jedyni którzy pomagają uczniom zdobyć zawód i nauczyć ich jak najwięcej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna