Obecnie rozmawiamy o:

ogrzewanie

26 minut temu

Co na wzdęcia i gazy?

dzisiaj o 13:26

Problem z testem ciazowym

dzisiaj o 11:57

Tabletki anty

dzisiaj o 11:52

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 5/5

szkoły policealne - Kraków

03 sie 2017 - 07:31:33

Takie szkoły możecie traktować w kategoriach dodatku, który umożliwia zdobycie papierka, ale na pewno nie zdobycie pracy czy umiejętności. Pod zawód kosmetyczki proponuję <moderacja> i szkolenie zawodowe. Ale oczywiście wejście na wysoki poziom wymaga konkretnej i zaangażowanej pracy. Wszystko jest do ogarnięcia.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-05 21:42 przez moderator.

03 sie 2017 - 17:34:48

nie zgadzam się z Tobą. bo to właśnie szkoła policealna daje Ci podstawy do pracy w tym zawodzie a nie szkolenie, które obejmuje wąską dziedzinę. Najlepiej zdobyć ogólną wiedzę, a dopiero potem ewentualnie zrobić sobie dodatkowo jakieś szkolenie.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

16 sie 2017 - 15:27:39

Ja też prędzej zapisałabym się do szkoły policealnej w tym takiego Cosinusa niż na sam początek wywalała pieniądze na szkolenie.

18 sie 2017 - 10:42:43

Polecam szkołę Blue Education w Krakowie w szczególności kierunek technik administracji nauka trwa 2 lata, kadra to sami specjaliści zajęcia fajnie prowadzone dużo praktyki :) Polecam bo warto !

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

07 wrz 2017 - 20:48:57

Cosinus spoko no i darmowy, to dla mnie najważniejsze.

20 wrz 2017 - 17:31:12

A ja ze swojej strony polecam Wam szkołę Sukces Edukacja. mają fajne darmowe kierunki wysoki poziom nauczania same plusy!

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

03 paź 2017 - 18:46:57

Ja również potwierdzam opinie o Cosinusie i że warto tam iść.

30 sty 2018 - 13:27:50

moge polecic faber centrum kształcenia, dopiero co się otwarli i jest super, jestem na weterynarii

17 sie 2018 - 12:42:29

Szkoła policealna to jak najbardziej dobra opcja dla osób, które rzeczywiście wiedzą w jakim kierunku chcą się kształcić i później pracować w tym zawodzie. Ze swojej strony mogę polecić Wam szkoły Cosinus, które mają świetnie przygotowaną ofertę kierunków policealnych i kursów zawodowych. Warto zajrzeć na ich stronę intenetową w wolnej chwili i sprawdzić wszystkie interesujące Cię propozycje, do tego zakres i czas nauczania. A do tego posiadaja opcję kontaktu z ich konsultantem, który również dokładnie wytłumaczy Ci jak to wszystko działa. Pozdrawiam i mam nadzieję, że uda Ci się dobrze wybrać!

04 paź 2018 - 09:35:49

witam forumowicze :)

09 paź 2018 - 08:30:49

Większość tych szkół policealnych charakteryzuje się dość wątpliwym poziomem nauki.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 9/5

21 lut 2019 - 08:17:15

No i dlatego warto jest taką szkołe dobrze wcześniej sprawdzić. Poczytać sobie o szkole opinie,zobaczyć kto w niej uczy oraz czy będziemy mieli praktyki (najlepiej jeśli zajecia są prowadzone przez osoby aktywnie pracujące w zawodzie, dzięki temu możemy nauczyć się rzeczywiśćie rzeczy, ktore będą nam przydatne w przyszłosci.....).
Ze swojej strony polecam zorientować sie jeszcze w szkoleniach z dofinansowaniem. W Krakowie mozna zapisać się na przykład na szkolenie języka angielskiego z dofinansowaniem w wysokości 80%, a skoro jest taka możliwość, to po prostu szkoda byłoby z niej nie skorzystać.
<moderacja>

Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-07 20:36 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ankieta - proszę o pomoc !