Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

49 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

szkoły policealne - Kraków

27 paź 2016 - 10:04:14

Cytat
kola244
Czy nanuka w takiej szkole jest droga? Ile kosztują podręczniki?

Ja chodze na rachunkowość do COSINUSA w Krakowie. I jestem bardzo zadowolna.
Z tego co się oreintuje to wszystkie kierunki policealne są tam bezpłatne. Ja nic nie płacę, nawet legitymację dostałam za darmo :)
A co do podręczników. Nie są one wymagane i konieczne.
Na ogół nauczyciele wyświetlają slajdy z materiałem, czasem wysyłają prezentacje na maila, jest możliwość zgrania ich na pendriv'a lub dają po prostu kserówki.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-03 17:31 przez Ala_080.

szkoły policealne - Kraków

30 gru 2016 - 10:48:02

Ja osobiście polecam szkołę Blue Education, mają mnóstwo ciekawych kierunków, których nie ma w innych szkołach policealnych. Myślę, że każda z Was znajdzie coś dla siebie :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

szkoły policealne - Kraków

03 sty 2017 - 09:04:16

ja dla mnie też Cosinus. Szkoła darmowa, bez żadnych opłat i z tego co wiem to mają jedne z najlepszych wyników jeśli chodzi o zdawalność, jak nie najlepsze. Ja chodze i jestem zadowolona :)

szkoły policealne - Kraków

13 mar 2017 - 15:21:48

no ja właśnie się zastanawiam nad szkołą... nie jestem pewna, co wybrać? myślałam o Cosinusie. co sądzicie? doradzicie coś?

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

szkoły policealne - Kraków

15 mar 2017 - 20:57:16

Cosinus jest ok, ja na twoim miejscu bym się nie zastanawiała. z tego co się orientuje, bo sama tam chodze to mają jeszcze rekrutacje. a jaki kierunek Cię interesuje?

szkoły policealne - Kraków

18 mar 2017 - 18:18:31

A ja polecam ATUT szkołę, na rynku w Krk mają sekretariat, z tego co wiem do końca marca można się zapisywać. Ja w tamtym roku doszłam do grupy zapisując się właśnie na koniec marca. Jak masz jakieś pytania pisz :)

siostra jest w Cosinusie i ogólnie średnio jest zadowolona, bo martwić się musi o frekwencję... w szkole Atut jesli nie byłam na zajęciach szłam w tygodniu do sekretariatu podpisać listę i dowiedzieć się co było na zajęciach i sama sobie musiałam nadrabiać zaległości, ale nie musiałam się martwić o to, że mnie wywalą za nieobecność. A pracuje czasem w weekendy i to jest dla mnie ważne.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-18 18:27 przez Angelineczka.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

szkoły policealne - Kraków

19 mar 2017 - 13:07:27

no to już widze ten poziom nauki skoro można podpisywać listy nawet kiedy Cie nie ma... chodzi im tylko o piniędze i dotacje bo za każdą osobą pewnie coś dostają..

w Cosinusie rzeczywiście nie można czegoś takiego robić bo to porządna szkoła. zresztą nie oszukujmy się. 50 % obecności to wcale nie jest dużo. jeśli sobie zaplanujesz to łatwo jest to wyrobić. poza tym wydaje mi się że jak ktoś idzie do szkoły to po to żeby się czegoś nauczyć a nie myslec tylko o tym że siedzi tu za kare. w tym wieku do nauki nikt już nie przymusza.
dlatego moim zdaniem bez prównania jest lepszy

szkoły policealne - Kraków

17 maj 2017 - 10:45:09

ktoś tu chyba próbuje reklamować Cosinusa, płacą Ci za to?? :/ Bo widzę konto niezweryfikowane, masakra. Ale odnosząc się do Twojej wypowiedzi to powiem Ci, że osobiście oprócz papierka stawiam także na dodatkowe kursy i praktyki. A prawda jest taka, ze wszystkie szkoły policealne działają podobnie, więc każdy wybiera to co dla niego jest istotne. Mi osobiście ze wzglęgu na prace weekendową pasuje to, że mogę przyjść podpisać listę a notatki zawsze od kogoś mam.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

szkoły policealne - Kraków

17 maj 2017 - 22:11:56

czy działają podobnie? nie jestem przekonana. może zasady funkcjonowania powinny, BO NIE SĄ, być takie same, ale nie które szkoły po prostu wyłudzają pieniądze... dając możliwość podpisywania się na listach pomimo nieobecności. za każdy podpis przecież dostaję one pieniądze i to jest nie fair w stosunku do tych co działają zgodnie z zasadami. przecież to jest karalne wysokimu kosztami itp. !!! zresztą moim zdaniem bez sensu iść do szkoły, z chęcia do nauki, skoro się wie, że weekendy człowiek nie może chodzić. lepiej zapisać się na kurs...
i dlatego będę bronić Cosinusa, bo moim zdaniem to szkoła z zasadami, która przede wszystkim uczy ludzi a nie kombinuje...

szkoły policealne - Kraków

05 cze 2017 - 11:56:32

Cześć, kochane, a czy któraś z Was wie coś o szkole Creative ? Bo dostałam ulotkę na Długiej i podobno mają jakieś kursy za darmo i nie wiem, jak to działa

Nikt nic nie wie? :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-07 09:06 przez szafiarka-z-krakowa.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

szkoły policealne - Kraków

22 cze 2017 - 17:57:42

ja nic o tej szkole nie słyszałam, chyba to jest coś nowego. ja chodze do Cosinusa i jestem zadwolona

szkoły policealne - Kraków

23 cze 2017 - 10:58:40

No ja też widziałam ten Creative na Długiej. Ja niestety wydaje mi się, że jestem albo za stara już na naukę, albo po prostu zbyt leniwa :P wolę zrobić szybki kurs niż iść do szkoły

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

szkoły policealne - Kraków

24 lip 2017 - 20:36:12

W Krakowie szukałam odpowiedniej dla siebie szkoły policealnej, ale musiałam przenieść się do Warszawy ;). Tam jest Międzynarodowe Studium Dziewulskich – najlepsza na rynku szkoła charakteryzacji. Dostałam się na Wydział Charakteryzacji Wizażu i Stylizacji (http://www.dziewulscy.pl/wydzial-charakteryzacji-wizazu-stylizacji/). Nauka to teraz dla mnie czysta przyjemność, a i perspektywy pracy są.

szkoły policealne - Kraków

25 lip 2017 - 19:55:14

ja wybrałam w końcu cosinusa i jestem zadowolona

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 6/5

szkoły policealne - Kraków

02 sie 2017 - 13:45:56

Ja jestem bardzo zadowolona z wyboru Glokera. Nauczyciele są kompetentni i
widać, że chcą nas czegoś nauczyć. No i nie odczułam, żeby pracowali tam "za
karę", są przyjaźnie nastawieni do słuchaczy. Na niektórych przedmiotach są
testy, sprawdziany, na innych wystarczy napisać pracę na zaliczenie. Wymagania
nie są jakieś bardzo wielkie, w końcu to szkoła policealna, a nie studia. Ale
czasem trzeba się pouczyć ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Prośba o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej