Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szkoły policealne - Kraków

24 lip 2015 - 13:36:06

Ja również polecam :)

Ja polecam szkołę Sukces Edukacja.
Nie ma żadnych ukrytych opłat, w szkole policealnej wszystkie kierunki za darmo, w medycznej również niektóre darmowe , rozkład zajęć wysyłany ma maila, dyżury P. Dyrektor. Wszystko ok jak na razie.

Wiem, że to nowa szkoła na rynku, ale na pewno wyróżnia się świetną organizacją i poziomem zajęć.
;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-10 11:35 przez Peach123.

szkoły policealne - Kraków

14 gru 2015 - 11:51:37

Cześć,
Polecam szkołę Delta Edukacja. Nauka w szkole jest całkowicie bezpłatna. Nie podpisywałam tam żadnej umowy ( a w każdej innej szkole trzeba), nie płaciłam również za legitymację, indeks ani zaświadczenia, których potrzebowałam do Zusu. Ja uczęsczałam na kierunekl Technik Weterynarii. Polecam z czystym sumieniem.

szkoły policealne - Kraków

15 gru 2015 - 11:07:07

Również polecam tą szkołę :) Są fajnie zorganizowani, mają świetnych nauczycieli, miłe Panie w sekretariacie itp > :P
:)

szkoły policealne - Kraków

17 sty 2016 - 16:32:46

Hej zastanawiam sie nad pójściem na ASYSTENT KIEROWNIKA PRODUKCJI w szkole ap edukacja lub futura edukacja ( TYLKO KRAKÓW ) i sie zastanawiam czy warto...czy to nie będą zmarnowane pieniądze ( 150 zł / mies) ... Pomocy, jakieś rady ? opinie? Pozdrawiam

szkoły policealne - Kraków

29 kwi 2016 - 12:45:07

Ja właśnie kończę szkołę w Krakowie. Udało mi się znaleźć państwową, bezpłatną. W czerwcu mam egzaminy. Po praktykach załatwionych przez szkołę mam parę namiarów na pracę. Mam nadzieję, że nie będzie problemów :) co jak co ale ortoptystów jest chyba mało na rynku pracy :) polecam www.zjewm.edu.pl

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

szkoły policealne - Kraków

30 cze 2016 - 10:01:57

w krakowie to obczaj sobie np <moderacja-spam> wiem ze jest jeszce teb ale opinie o nim sa rózne - a tutaj masz sprawdzoną firmę z renomą



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-19 13:17 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

szkoły policealne - Kraków

11 lip 2016 - 10:49:16

Ja skończyłam Publishing School na kierunku grafika komputerowa. Muszę powiedzieć, że w ciągu roku sporo się nauczyłam. Tam przede wszystkim kładą nacisk na zadania praktyczne, robi się sporo projektów i to jest fajne. Same konkrety. Zastanawiam się teraz nad kolejnym kierunkiem, może coś w stronę web designu.

szkoły policealne - Kraków

02 sie 2016 - 15:03:51

ja sie właśnie przepisałam z delty ! boję się
nie mogłam uzyskać żadnych informacji o poprawkach, po czym się okazało, że jednak nie mogę do nich podejść ?! zmieniłam szkołę na sukces edukację i póki co jestem zadowolona, uzyskałam wszystkie informacje których potrzebowałam ;) i przy okazji się zapisałam na darmowy zabieg pielęgnacyjny w najbliższą sobotę bo mają dni otwarte w Krakowie kawka

szkoły policealne - Kraków

04 sie 2016 - 14:01:53

Ja w tym roku skończyłam naukę w novej i było na prawdę bardzo dobrze. Zajęcia prowadzone były sumiennie, nauczyciele wykwalifikowani i na prawdę dobrze przygotowywali do pracy w zawodzie. Byłam na techniku usług kosmetycznych w gdańsku, polecam

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

szkoły policealne - Kraków

05 sie 2016 - 15:52:56

Wszędzie zdarzają się jakieś nieścisłości. Jestem w Delta Edukacja i nie mam zastrzeżeń, dobre przygotowanie do egzaminu zawodowego więc nie ma co narzekać.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 1/5

szkoły policealne - Kraków

09 sie 2016 - 15:50:07

Mogę mówić tylko za siebie, ale ja się dobrze czuję na uczelni im Dietla na os. Kościuszkowskim. Jestem na 2 roku dietetyki i mam poczucie, że sporo się nauczyłam przez ostatni rok. Spora dawka praktyki, ćwiczeń i to jest moim zdaniem ich największy atut. Pomagają w zdobyciu wiedzy, która się potem na rynku pracy przyda.

szkoły policealne - Kraków

18 sie 2016 - 16:19:32

Mi jest dobrze w Sukcesie :) nie zmieniłabym tej szkoły na żadną inną ! gotuje
polecam w stu procentach, bo i fajni nauczyciele, zajęcia ciekawe i pomagają znaleźć praktykę :)

warto się zapisać!

niezweryfikowana
Posty: 109
Ostrzeżenia: 6/5

szkoły policealne - Kraków

25 sie 2016 - 07:24:56

Nie róbcie studiów na siłę, to zwyczajna strata czasu. Radzę racjonalnie do tego podejść, a wtedy zauważycie realne korzyści. Nic nie dzieje się natychmiast, poprawę widać stopniowo, ale zdecydowanie wszystko jest do zrobienia. Zależy to głównie od was.

szkoły policealne - Kraków

09 wrz 2016 - 13:54:38

Zawsze można próbować swoich sił na kilku kierunkach :) ze mną uczyła się dziewczyna, która szukała swojego miejsca na ziemi - próbowała technika usług kosmetycznych, florystyki i chyba BHP. Teraz kończy Opiekuna Medycznego w Sukcesie i jest zadowolona :)

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

szkoły policealne - Kraków

26 wrz 2016 - 10:06:01

Czy nanuka w takiej szkole jest droga? Ile kosztują podręczniki?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

UEK Towaroznawstwo notatki