Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Co jeśli nie zdam poprawki?

29 lip 2014 - 19:09:47

Uczę się cały czas do poprawki z matury z matematyki, ale martwi mnie, co jeśli jej nie zdam? Nie pocieszajcie i nie krytykujcie, powiedzcie tylko, czy jeśli nie zdam poprawki to będę musiała za rok wszystkie przedmioty zdawać od nowa? Czy tylko matematykę? Od następnego roku będzie nowa matura, więc chcę wiedzieć jakie zasady teraz będą.

Uprzejmie proszę wszelkie stare baby i osoby nie znające się na rzeczy o nie zaśmiecanie wątku, bo niczego nie wnosicie i robicie offtop. Skoro jesteście takie mądre, to nauczcie się czytać pytania ze zrozumieniem.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-29 20:06 przez ananimka.

Co jeśli nie zdam poprawki?

29 lip 2014 - 19:16:16

na pewno? to, że ma być nowa matura nie zmienia tego że nie trzeba poprawiać całej matury, tylko jeden przedmiot?
nie pytam o sierpień tylko czy jeśli nie zdam poprawki to będę musiała za rok zdawać tylko z matematyki, czy całą maturę od nowa... (bo ma być nowa matura).



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-29 19:23 przez ananimka.

Co jeśli nie zdam poprawki?

29 lip 2014 - 19:18:37

Tylko matematyka, poza tym w szkole jest sekretariat więc chyba możesz zapytać

zweryfikowana
Posty: 684
Ostrzeżenia: 2/5

Co jeśli nie zdam poprawki?

29 lip 2014 - 19:21:14

3 lata temu też nie poszła mi matma ;) i w sierpniu zdawałam tylko matme :)

Co jeśli nie zdam poprawki?

29 lip 2014 - 19:24:57

nie pytam o sierpień tylko czy jeśli nie zdam poprawki to będę musiała za rok zdawać tylko z matematyki, czy całą maturę od nowa... (bo ma być nowa matura).

Co jeśli nie zdam poprawki?

29 lip 2014 - 19:24:57

Cytat
szpk
3 lata temu też nie poszła mi matma ;) i w sierpniu zdawałam tylko matme :)
umiesz czytać ze zrozumieniem? jej chodzi o to co będzie jak poprawki nie zda, czy w maju 2015 będzie zdawać tylko matemtykę czy całość

Co jeśli nie zdam poprawki?

29 lip 2014 - 19:26:00

nawet jesli nie zdasz w sierpniu to za rok zdajesz tylko matmę, ale idąc ze starą podstawą i tak będzie jeszcze przez kilka lat, że ci którzy będą chcieli poprawić obowiązkowe przedmioty na maturze to będą pisali te ze starej podstawy.

Co jeśli nie zdam poprawki?

29 lip 2014 - 19:26:48

jesli nie zdasz poprawki możesz w przyszłym roku z maturzystami zdawać tylko matematykę, możesz tak przez 5 lat ;) samą matme

zweryfikowana
Posty: 684
Ostrzeżenia: 2/5

Co jeśli nie zdam poprawki?

29 lip 2014 - 19:31:30

Cytat
kupowanka
Cytat
szpk
3 lata temu też nie poszła mi matma ;) i w sierpniu zdawałam tylko matme :)
umiesz czytać ze zrozumieniem? jej chodzi o to co będzie jak poprawki nie zda, czy w maju 2015 będzie zdawać tylko matemtykę czy całość
umiem. jeżeli w sierpniu będzie zdawała tylko matme to w maju też.

Co jeśli nie zdam poprawki?

29 lip 2014 - 19:34:31

Cytat
szpk
Cytat
kupowanka
Cytat
szpk
3 lata temu też nie poszła mi matma ;) i w sierpniu zdawałam tylko matme :)
umiesz czytać ze zrozumieniem? jej chodzi o to co będzie jak poprawki nie zda, czy w maju 2015 będzie zdawać tylko matemtykę czy całość
umiem. jeżeli w sierpniu będzie zdawała tylko matme to w maju też.
W sierpniu można poprawiać tylko i wyłącznie jeśli nie zdało się jednego przedmiotu więc to chyba logiczne że skoro w sierpniu pisze to i w maju tylko z jednego przedmiotu?

Co jeśli nie zdam poprawki?

29 lip 2014 - 19:41:12

Aaaaaa, Boże, dlaczego ;(

Po co Ci ta matura? Chcesz iść na studia? Ale w jakim celu? Sądzisz, że studia są dla takich osób jak Ty? Bo ja nie sądzę. Mój umysł nie jest w stanie pojąć jakie braki trzeba mieć w rozumowaniu, żeby zastanawiać się czy po oblaniu poprawki trzeba powtarzać całą maturę.

Co jeśli nie zdam poprawki?

29 lip 2014 - 19:45:12

i jakbyś potrafiła czytać, to byś przeczytała w moim pierwszym poście że nie proszę o krytykę tylko o odpowiedź. studia są dla przyszłych bezrobotnych i takich jak ty, chodzę do szkoły policealnej i nie jest mi potrzebna matura, chciałam ją jedynie mieć za sobą. mój umysł nie jest w stanie pojąć jakie braki trzeba mieć w mózgu, żeby jechać tak po kimś o kim się nic nie wie. szczyt chamstwa.
staruchy się odezwały. co mnie obchodzą wasze "stare czasy"? pytam o tu i teraz. w tym roku nie zdało matury 1/3 uczniów, możesz to sobie sprawdzić. i widać twoją ogromną mądrość właśnie po tym, że udzielasz się nie na temat pod tym wątkiem i odpowiedzieć na pytanie nie potrafisz.
staruchy się odezwały. co mnie obchodzą wasze "stare czasy"? pytam o tu i teraz. w tym roku nie zdało matury 1/3 uczniów, możesz to sobie sprawdzić. i widać twoją ogromną mądrość właśnie po tym, że udzielasz się nie na temat pod tym wątkiem i odpowiedzieć na pytanie nie potrafisz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-29 20:02 przez ananimka.

Co jeśli nie zdam poprawki?

29 lip 2014 - 19:46:48

Cytat
JolajnaLoja
Aaaaaa, Boże, dlaczego ;(

Po co Ci ta matura? Chcesz iść na studia? Ale w jakim celu? Sądzisz, że studia są dla takich osób jak Ty? Bo ja nie sądzę. Mój umysł nie jest w stanie pojąć jakie braki trzeba mieć w rozumowaniu, żeby zastanawiać się czy po oblaniu poprawki trzeba powtarzać całą maturę.
też mnie to zastanawia, poza tym takie rzeczy mówią w szkole wystarczy słuchać, a jak nie mówią to wystarczy otworzyć buzię i zapytać

Co jeśli nie zdam poprawki?

29 lip 2014 - 19:59:30

nie chcę krytykować i nie odbiraj, autorko wątku, tego jako atak na siebie, ale przy tych wątkach nie umiem zrozumieć jak można nie zdać matury. Już kiedyś w jednym wątku pisałam, że na moje spore liceum (klasy do 'g';) nie zdały 2-3 osoby i to w "moich czasach" (7 lat temu) było normalnie nie do pomyślenia



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-29 19:59 przez martonka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Poprawka matury