Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Katowice ! UŚ Studia

01 lip 2014 - 11:48:18

Pilnie szukam osób studiujących na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach :)
Jestem tegoroczną maturzystką i wybieram się na tą uczelnię, ale mam parę pytań odnoście drugiej tury rekrutacji oraz progów punktowych.
Może ktoś studiuje administrację?

Moje wyniki :
Polski podstawa 50
Ang p 59
Mata p 62
Bio p 56
Polski Rozszerzenie 68

Jak myślicie, mam szansę się dostać na administrację?

Katowice ! UŚ Studia

01 lip 2014 - 13:43:16

Co roku próg jest inny i zawsze można sprawdzić na stronie uś przy rekrutacji jest informacja o najniższym i najwyższym wyniku z rekrutacji w zeszłym roku. W tym roku z tego co czytałam, matura nie poszła jakoś rewelacyjnie... Ale to sa ogólne dane statystyczne...

Na administrację jest mniej miejsc niż na prawo i przez to jest się trudniej na to dostać. Z tego co mi wiadomo, trzeba mieć wysokie wyniki na rozszerzeniu. Masz tylko jedno i wynik nie powala. Moja koleżanka w zeszłym roku miała polski na rozszerzeniu ok 75%, a historię 65% i się nie dostała na administrację.

Katowice ! UŚ Studia

01 lip 2014 - 13:52:57

w tym roku podobno matura poszła slabo, ale niestety z takimi wynikami będzie ciężko bo zawsze na administrację jest dużo chętnych..

Katowice ! UŚ Studia

01 lip 2014 - 14:48:10

a jakie proponujecie studia ?
powiem tak, na studia chciałabym iść bo znam siebie i ze znalezieniem pracy będzie ciężko a rok nie mam zamiaru siedzieć w domu. za rok wybieram inny kierunek na który muszę pisać rozszerzoną historię i wos, dlatego w tym roku chciałabym gdzieś iść :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Licencjat i co dalej?