Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Opuszczenie egzaminu

18 cze 2014 - 18:03:15

Mam do Was takie pytanko - czy za opuszczenie egzaminu na studiach grożą mi jakieś nieprzyjemne konsekwencje, oprócz oczywiście oceny niedostatecznej? Chodzi mi np. o to, czy jest możliwość, że nie dopuszczą mnie do poprawki.

Nie poszłam, bo szczerze, to nic nie umiałam, zresztą, nie ja jedna:P Tylko teraz się trochę cykamy,że będziemy mieć przez to problemy...

Opuszczenie egzaminu

18 cze 2014 - 18:07:09

Nie wiem jak jest u Ciebie ale mnie na początku studiów informowano co i jak i jakie konsekwencje są

zweryfikowana
Moderator
Posty: 3.423

Opuszczenie egzaminu

18 cze 2014 - 18:08:06

Jeśli prowadzący nie jest wyrozumiały to może Was nie dopuścić. Tacy się zdarzają.

Rozsądniej było wymyślić jakąś bajkę i z nim pogadać, że przyjdziesz dopiero na poprawkę, no ale teraz już po ptakach trzeba liczyć na to, że nie będzie robił problemów i nieobecność nie wpłynie na ocenę z poprawki ;)

Opuszczenie egzaminu

18 cze 2014 - 18:10:48

Jak opuściłaś to najlepiej idź po zwolnienie, wtedy II termin będzie dla Ciebie pierwszym jakby Ci coś nie poszło. U mnie tak wszyscy robią, raczej nie opuszcza się bez zwolnienia bo to po prostu głupie. A wykładowcy niestety są różni.

Opuszczenie egzaminu

18 cze 2014 - 18:22:08

Nie, po prostu drugi termin. Ewentualnie, gdy bardzo się boisz, weź zwolnienie od lekarza.

Opuszczenie egzaminu

18 cze 2014 - 18:34:36

Chyba już miałaś sesję letnią, więc powinnaś wiedzieć o co w tym wszystkich chodzi.

Ewentualnie 2 termin -> poprawka (we wrześniu) -> warunek

Opuszczenie egzaminu

18 cze 2014 - 18:47:50

Cytat
lagrime
Chyba już miałaś sesję letnią, więc powinnaś wiedzieć o co w tym wszystkich chodzi.
No właśnie nie wiem, czy na jakikolwiek egzamin ktoś sobie ot tak nie przyszedł. Pytałam na forum kierunku i ludzie twierdzili, że mogę spokojnie opuścić pierwszy termin, ale nikt nie pisał, że był w takiej sytuacji, więc to raczej tylko przypuszczenia.

Zwolnienie lekarskie odpada, bo nawet na ćwiczenia potrzebne były zwolnienia dokumentujące, że było się w szpitalu lub zaraz po jakimś zabiegu, przeziębienie itp. nie wystarczało, a nikt mi takiego raczej za darmo nie wystawi;)

Opuszczenie egzaminu

18 cze 2014 - 18:52:30

Seriously?! Nie poszłaś na egzamin bo nic nie umiałaś? No bez jaj.. :D

Opuszczenie egzaminu

18 cze 2014 - 19:02:38

to już lepiej było iść i ewentualnie nie zdać i tak na jedno by wyszło a przynajmniej miałabyś obecnośc;p no chybaże to był ustny egzamin to się nie dziwię;)

Opuszczenie egzaminu

18 cze 2014 - 19:04:21

Cytat
karusia1061
Seriously?! Nie poszłaś na egzamin bo nic nie umiałaś? No bez jaj.. :D
A co w tym takiego zabawnego, bo nie rozumiem?
Cytat
karode
to już lepiej było iść i ewentualnie nie zdać i tak na jedno by wyszło a przynajmniej miałabyś obecnośc;p no chybaże to był ustny egzamin to się nie dziwię;)
Ustny nie, ale kilkanascie pytan otwartych, trwajacy 3 godziny... Niektorzy wychodzili po 10 minutach, oddajac puste kartki, mi byloby tak glupio, dlatego wolalam nie isc.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-18 19:07 przez Monis19937.

Opuszczenie egzaminu

18 cze 2014 - 19:07:17

Cytat
Monis19937
Cytat
lagrime
Chyba już miałaś sesję letnią, więc powinnaś wiedzieć o co w tym wszystkich chodzi.
No właśnie nie wiem, czy na jakikolwiek egzamin ktoś sobie ot tak nie przyszedł. Pytałam na forum kierunku i ludzie twierdzili, że mogę spokojnie opuścić pierwszy termin, ale nikt nie pisał, że był w takiej sytuacji, więc to raczej tylko przypuszczenia.

Zwolnienie lekarskie odpada, bo nawet na ćwiczenia potrzebne były zwolnienia dokumentujące, że było się w szpitalu lub zaraz po jakimś zabiegu, przeziębienie itp. nie wystarczało, a nikt mi takiego raczej za darmo nie wystawi;)

Za darmo? Idź do lekarza dziś albo i jutro do rodzinnego - powiedz, że zjadłaś coś na mieście i wymiotowałaś - ew. dostałaś pospolitej sraczki, że się tak brzydko wyrażę i już.
Skieruje Cię co najwyżej na badanie krwi, a zwolnienie musi wystawić. Na egzamin ze sraczką nie pójdziesz.

Opuszczenie egzaminu

18 cze 2014 - 19:10:53

Cytat
xxRoSeSxx
Cytat
Monis19937
Cytat
lagrime
Chyba już miałaś sesję letnią, więc powinnaś wiedzieć o co w tym wszystkich chodzi.
No właśnie nie wiem, czy na jakikolwiek egzamin ktoś sobie ot tak nie przyszedł. Pytałam na forum kierunku i ludzie twierdzili, że mogę spokojnie opuścić pierwszy termin, ale nikt nie pisał, że był w takiej sytuacji, więc to raczej tylko przypuszczenia.

Zwolnienie lekarskie odpada, bo nawet na ćwiczenia potrzebne były zwolnienia dokumentujące, że było się w szpitalu lub zaraz po jakimś zabiegu, przeziębienie itp. nie wystarczało, a nikt mi takiego raczej za darmo nie wystawi;)

Za darmo? Idź do lekarza dziś albo i jutro do rodzinnego - powiedz, że zjadłaś coś na mieście i wymiotowałaś - ew. dostałaś pospolitej sraczki, że się tak brzydko wyrażę i już.
Skieruje Cię co najwyżej na badanie krwi, a zwolnienie musi wystawić. Na egzamin ze sraczką nie pójdziesz.
ale już po egaminie jest O.o i nie każdy lekarz wystawi lewe zwolnienie do tego z datą wstecz



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-18 19:11 przez kupowanka.

Opuszczenie egzaminu

18 cze 2014 - 19:13:17

U mnie to nie było z tym nigdy żadnego problemu. Jak ktoś nie chciał przychodzić na pierwszy termin to nie przychodził. Ale ja w sumie też nigdy nie miałam obowiązkowych ani wykładów, ani ćwiczeń, ani laborków.

Opuszczenie egzaminu

18 cze 2014 - 19:15:21

Cytat
kupowanka
Cytat
xxRoSeSxx
Cytat
Monis19937
Cytat
lagrime
Chyba już miałaś sesję letnią, więc powinnaś wiedzieć o co w tym wszystkich chodzi.
No właśnie nie wiem, czy na jakikolwiek egzamin ktoś sobie ot tak nie przyszedł. Pytałam na forum kierunku i ludzie twierdzili, że mogę spokojnie opuścić pierwszy termin, ale nikt nie pisał, że był w takiej sytuacji, więc to raczej tylko przypuszczenia.

Zwolnienie lekarskie odpada, bo nawet na ćwiczenia potrzebne były zwolnienia dokumentujące, że było się w szpitalu lub zaraz po jakimś zabiegu, przeziębienie itp. nie wystarczało, a nikt mi takiego raczej za darmo nie wystawi;)

Za darmo? Idź do lekarza dziś albo i jutro do rodzinnego - powiedz, że zjadłaś coś na mieście i wymiotowałaś - ew. dostałaś pospolitej sraczki, że się tak brzydko wyrażę i już.
Skieruje Cię co najwyżej na badanie krwi, a zwolnienie musi wystawić. Na egzamin ze sraczką nie pójdziesz.
ale już po egaminie jest O.o i nie każdy lekarz wystawi lewe zwolnienie do tego z datą wstecz

Jak z datą wstecz? Przecież pisze, żeby poszła dziś jeszcze jak ma taką możliwość.
Poza tym, zgodnie z prawem lekarz może wystawić takie zwolnienie do 3 dni poprzedzających dzień faktycznego wystawiania tegoż zwolnienia, o ile nie ma wątpliwości , że pacjent był w tym okresie niedysponowany.
Sraczki jej nikt nie udowodni - dziś ma, jutro nie.

Opuszczenie egzaminu

18 cze 2014 - 19:19:08

Cytat
xxRoSeSxx
Cytat
kupowanka
Cytat
xxRoSeSxx
Cytat
Monis19937
Cytat
lagrime
Chyba już miałaś sesję letnią, więc powinnaś wiedzieć o co w tym wszystkich chodzi.
No właśnie nie wiem, czy na jakikolwiek egzamin ktoś sobie ot tak nie przyszedł. Pytałam na forum kierunku i ludzie twierdzili, że mogę spokojnie opuścić pierwszy termin, ale nikt nie pisał, że był w takiej sytuacji, więc to raczej tylko przypuszczenia.

Zwolnienie lekarskie odpada, bo nawet na ćwiczenia potrzebne były zwolnienia dokumentujące, że było się w szpitalu lub zaraz po jakimś zabiegu, przeziębienie itp. nie wystarczało, a nikt mi takiego raczej za darmo nie wystawi;)

Za darmo? Idź do lekarza dziś albo i jutro do rodzinnego - powiedz, że zjadłaś coś na mieście i wymiotowałaś - ew. dostałaś pospolitej sraczki, że się tak brzydko wyrażę i już.
Skieruje Cię co najwyżej na badanie krwi, a zwolnienie musi wystawić. Na egzamin ze sraczką nie pójdziesz.
ale już po egaminie jest O.o i nie każdy lekarz wystawi lewe zwolnienie do tego z datą wstecz

Jak z datą wstecz? Przecież pisze, żeby poszła dziś jeszcze jak ma taką możliwość.
Poza tym, zgodnie z prawem lekarz może wystawić takie zwolnienie do 3 dni poprzedzających dzień faktycznego wystawiania tegoż zwolnienia, o ile nie ma wątpliwości , że pacjent był w tym okresie niedysponowany.
Sraczki jej nikt nie udowodni - dziś ma, jutro nie.
moja ciotka jest lekarką, pracuje na internie, lekarze rodzinni pracują w 8 godzinnym trybie pracy i zazwyczaj o tej porze ich nie ma. Teraz mało kto daje l4 na słowo że ktoś ma sraczkę

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

pielegniarstwo czy studium farmaceutyczne?