Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szkoła zaoczna. Pomożecie? :)

12 sty 2021 - 12:50:21

Cytat
PatiK93
Mi w Cosinusie bardzo podobało się to, że mieliśmy dużo praktyki plus organizowane były kursy z makijażu np ślubnego czy scenicznego. Jako słuchacz miałam na nie dodatkowe zniżki a na koniec otrzymaliśmy certyfikaty ukończenia takiego kursu. Dzięki temu wszystkiemu zyskałam dużo doświadczenia i szybko znalazłam pracę w zawodzie, także szczerze polecam. Szkoła jest darmowa i w weekendy - można łatwo połączyć naukę z pracą w tygodniu :)


ja również polecam, nacisk na praktykę jest spory, to dobrze, można się wiele nauczyć. dodatkowo trzeba zaliczyć praktykę zawodową co też jest dobrym przygotowaniem do zawodu. polecam cosinusa :)

Szkoła zaoczna. Pomożecie? :)

13 kwi 2021 - 14:43:23

Cytat
PatiK93
Mi w Cosinusie bardzo podobało się to, że mieliśmy dużo praktyki plus organizowane były kursy z makijażu np ślubnego czy scenicznego. Jako słuchacz miałam na nie dodatkowe zniżki a na koniec otrzymaliśmy certyfikaty ukończenia takiego kursu. Dzięki temu wszystkiemu zyskałam dużo doświadczenia i szybko znalazłam pracę w zawodzie, także szczerze polecam. Szkoła jest darmowa i w weekendy - można łatwo połączyć naukę z pracą w tygodniu :)

podepnę się pod tę opinię. wszystko się zgadza :)

Szkoła zaoczna. Pomożecie? :)

14 kwi 2021 - 09:37:11

Ja robiłam kosmetykę w Cosinusie i szczerze polecam. Super wyposażone sale dydaktyczne, świetny kontakt z nauczycielami. Miłe i pomocne Panie w sekretariacie. Do tego zajęcia zawsze się odbywały. Szkoła zapewniała kosmetyki do zajęć praktycznych. Co jakiś czas były organizowane kursy z wizażu, zagęszczania i przedłużania rzęs itd a dla słuchaczy były duże zniżki. Ja polecam :) A zawsze dobrze jest mieć jakiś dodatkowy zawód.

Szkoła jest bezpłatna i nie ma żadnych dodatkowych umów. Zajęcia są na wysokim poziomie i mieliśmy dużo zajęć praktycznych. Można zapisać się nawet po szkole zawodowej. Można zdawać maturę. Były nawet dodatkowe kursy:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna