Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

UE WROCŁAW - PILNE!!!

23 kwi 2014 - 13:34:04

hej Dziewczyny ;*

Jestem tegoroczną maturzystką, wybieram się na studia na Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.
Chciałabym studiować finanse i rachunkowość lub ekonomię na wydziale nauk ekonomicznych.

Ktoś studiuje na tych kierunkach? Jak oceniacie nauke? Łatwo było się dostać?
Martwie się, że coś mi nie pójdzie i sie nie dostane.... :(

Dzięki za każdą odp :)
nikt??



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-23 13:42 przez RatsBlizzard.

UE WROCŁAW - PILNE!!!

23 kwi 2014 - 13:44:28

Nie wiem dokładnie jakie w tym roku są przeliczniki ale 4 lata temu z maturą (mat 85, ang 93 oraz rozszerzony wos 35) bym się nie dostała. Dostałam się w drugiej turze na inny kierunek. Ale warto próbować :) na finanse zawsze jest bardzo dużo chętnych. Zdecydowanie więcej pracy jest po finansach. Ekonomii nie polecam . Pozdrawiam :)

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

UE WROCŁAW - PILNE!!!

23 kwi 2014 - 13:49:57

moja koleżanka studiuje finanse tam, pierwszy rok, więc najbliżej. jeśli się zgodzi to prześlę Ci do niej kontakt i możesz z nią pogadać
cytuje: to Ci napisze, ze we Wro na fir nie jest trudno sie dostac i nie jest trudno z nauka, ogolnie prog byl chyba 165 na 300 i liczyla sie matma angol i jakis tam przedmiot u mnie gera no i sobie studiujesz jakies gowna ale wszystko jest do przejscia, ni jak to sie nie ma z praca ksiegowego, bankowca czy cos ale wiadomo to sa studia... ogolnie sama nie umiem jeszcze ocenic swojego wyboru czy dobry czy nie wiec nie wiem czy poelcic czy nie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-23 15:39 przez Slyth.

UE WROCŁAW - PILNE!!!

25 kwi 2014 - 09:30:05

ekonomię biorę "w razie co", jakbym się na fir nie dostała :)

daria078 - matma i ang miałaś podstawowe? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

technik farmaceutyczny