Obecnie rozmawiamy o:

tabernakula sklep

8 minut temu

zakupy internetowe

33 minut temu

Budowa domu

37 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Żałujecie wyboru kierunku studiów?

03 kwi 2014 - 13:46:57

Właśnie, żałujecie, że wybrałyście taki, a nie inny kierunek? Ja zdecydowałam się na kierunek humanistyczny i niestety po 3 latach żałuję, już teraz widzę, jak ciężko z pracą ogólnie, a co dopiero po socjologii czy filologii polskiej... Z drugiej strony myślę sobie, że żaden ścisły kierunek chyba by mi nie podszedł... nie jestem orłem z matmy :|

Żałujecie wyboru kierunku studiów?

03 kwi 2014 - 13:48:32

ja nadal studiuje :) ale nie żałuje swojego kierunku- finanse i rachunkowość, to to co chciałabym robić w życiu, a jak mi nie wyjdzie przynajmniej dużo się nauczę ;)

zweryfikowana
Posty: 1.269
Ostrzeżenia: 1/5

Żałujecie wyboru kierunku studiów?

03 kwi 2014 - 13:49:41

ja planuję iść w tym roku na finanse i rachunkowość, tylko boję się że nie dam sobie rady.

Żałujecie wyboru kierunku studiów?

03 kwi 2014 - 13:49:57

Żałuję... Poszłam na studia które w ogóle mnie nie interesują "bo mama tak chciała" .. Mam mame nauczycielke i przez nia nie mogę spełniać swoich marzeń bo będę tą czarną owcą w rodzinie i dlatego mam robić tak jak ona chce.. zawsze chciałam być policjantką i wyjechać na ten 6 msc kurs przygotowywujący ale oczywiscie usłyszłam,że to praca dla facetów, a nie dla kobiety która w przyszłości będzie chciała zakładać rodzinę i żebym sobie dała siana.. i tak skonczyło się na Ekonomii- Finanse i rachunkowość

Żałujecie wyboru kierunku studiów?

03 kwi 2014 - 13:50:36

Ja żałuję kierunku który wybrałam. Jednak na kierunkach matematycznych nie miałabym szans..

Żałujecie wyboru kierunku studiów?

03 kwi 2014 - 13:51:37

Cytat
luliviton
Właśnie, żałujecie, że wybrałyście taki, a nie inny kierunek? Ja zdecydowałam się na kierunek humanistyczny i niestety po 3 latach żałuję, już teraz widzę, jak ciężko z pracą ogólnie, a co dopiero po socjologii czy filologii polskiej... Z drugiej strony myślę sobie, że żaden ścisły kierunek chyba by mi nie podszedł... nie jestem orłem z matmy :|
a nie mozesz isc na mgr z czegos innego bardziej przyszlosciowego?:)
Cytat
mieka
ja nadal studiuje :) ale nie żałuje swojego kierunku- finanse i rachunkowość, to to co chciałabym robić w życiu, a jak mi nie wyjdzie przynajmniej dużo się nauczę ;)
duzo nauki?chce isc na to na magistra tylko nie wiem czy dam sobie rade skoro 3 lata studiowalam co innego



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-03 13:53 przez ona8.

Żałujecie wyboru kierunku studiów?

03 kwi 2014 - 13:53:45

Ja żałowałam, ale spięłam pośladki i robię już drugą podyplomówkę w kierunku który Kocham :) mam magistra z administracji, zrobiłam podyplomowe pedagogiczne a teraz robię wczesnoszkolną i przedszkolną :) pracuję już w przedszkolu :) Nie ma tego złego ... :)

Żałujecie wyboru kierunku studiów?

03 kwi 2014 - 13:54:09

Ja skończyłam matematykę, też żałuję bo studia ciężkie, praca w szkole niewdzięczna. A tak się lubiłem angola, kiedyś też myślałam o policji, ale kasy nie było, teraz mąż ... nawet nie wiem jak go określić, nie zgadza się żebym do policji szła. Tragedia.

Żałujecie wyboru kierunku studiów?

03 kwi 2014 - 13:56:08

Mojego pierwszego kierunku europeistyka żałuję i nie żałuje - fajne, lekkie studia (w porównaniu z obecnymi), miła atmosfera, ale zero przyszłości (mimo że studiowałam na wydziale prawa i administracji). Przerzuciłam się na prawo i już nie żałuję. W ogóle nic innego z humanistycznych kierunków nie dla mnie ;)

Żałujecie wyboru kierunku studiów?

03 kwi 2014 - 13:56:37

Ja czasami mam momenty (rzadko), że żałuję tego, że poszłam na studia. Ale cieszę się, że wybrałam ten kierunek. Ciekawi ludzie, niesamowite przyjaźnie, całkiem nowe patrzenie na pewne sprawy.

Żałujecie wyboru kierunku studiów?

03 kwi 2014 - 13:56:43

Mój wymarzony kierunek w Lublinie jest niestety tylko jako studia podyplomowe, aby dojść do tego dyplomu zdecydowałam się na kierunek rolnictwo na UP, po 1 semestrze żałowałam, chciałam go zmienić bądź dać sobie spokój całkowicie. Rolnictwo każdemu zapewne kojarzy się z polem itd, jednak jak na każdym kierunku mamy specjalizacje, ja wybrałam agrobiznes, więc podchodzi to pod ekonomie. Teraz jestem na 4 semestrze rolnictwa i nie żałuje, dowiedziałam się wielu bardzo ciekawych informacji, które mogą mi być przydatne nawet w domowym ogródku. Jeszcze 3 semestry(inżynier) i będę mogła zacząć swój kierunek,jak już otrzymam dyplom, a oprócz tego zamierzam jednocześnie ciągnąć magisterke z rolnictwa ;)
Nie wiem jak bym postąpiła teraz podczas wyboru, możliwe że tak samo, możliwe że inaczej. Jestem zadowolona ze swojego wyboru, pomimo wszystkich trudności. ;)

Żałujecie wyboru kierunku studiów?

03 kwi 2014 - 14:01:31

Cytat
SunFlower23
Mojego pierwszego kierunku europeistyka żałuję i nie żałuje - fajne, lekkie studia (w porównaniu z obecnymi), miła atmosfera, ale zero przyszłości (mimo że studiowałam na wydziale prawa i administracji). Przerzuciłam się na prawo i już nie żałuję. W ogóle nic innego z humanistycznych kierunków nie dla mnie ;)
moja siostra po europeistyce pozyskuje dotacje unijne dla firm i zarabia 3,5 tysiaca +robi projekty prywatnie

Żałujecie wyboru kierunku studiów?

03 kwi 2014 - 14:01:44

Ja studiuję Energetykę i nie żałuję :) Uważam, że jest to kierunek bardzo przyszłościowy. Sam fakt, że będąc na 2 roku dostałam już prace w zawodzie (nie mając żadnych znajomości ani pleców ;P ) po prostu mało jest osób kończących takie specjalności. Niestety jest bardzo ciężko, matma i fizyka w jednym paliszku. "humaniście" ciężko byłoby z nauką i poradzeniem sobie ale moim zdaniem zawsze warto spróbować niż później żałować :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-04 07:33 przez justina10.

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

Żałujecie wyboru kierunku studiów?

03 kwi 2014 - 14:05:42

Ja wybrałabym inny na magisterkę, gdybym wiedziała, że ten na którym jestem teraz jest beznadziejny (jak dla mnie przynajmniej). No ale zostały mi 2 miesiące i obrona więc nie ma sensu zmieniać.

Żałujecie wyboru kierunku studiów?

03 kwi 2014 - 14:06:22

studiuje za granica architekture w j.angielskim. Chcialam zawsze pojsc na techniczne studia ale nie sadzilam, ze trafie na architekture. Zlozylam papiery na inzynierie wodno-ladowa ale sie nie dostalam(trzeba bylo znac calki a nie mialam tego w liceum) no i trafilam na architekture.

Studiuje dopiero 2 miesiace, ale sie wkrecilam. Projekty, praca w grupach - podoba mi sie to. Do tego bede znala biegle angielski wiec same plusy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Do strudiujących zaocznie