Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Problem z nastoletnią siostrą...

06 mar 2014 - 19:24:15

Zastanowiłabym się nad rozmową z tą dziewczyną, bo potem rozpowie po szkole, że Twoja siostra się skarży. Porozmawiaj za to z siostrą. Żeby si nie przejmowała, bo nie warto. A w tym wieku takie sensacje szybko odchodzą w niepamięć.;p

Problem z nastoletnią siostrą...

06 mar 2014 - 23:13:50

no cóż, wyobraź sobie ze moj brat w liceum miał podobne zdarzenie. Akurat postraszinie wywalniem ze szkoły i policja poskutkowało.
Moim zdaniem musisz pogadac z siostra i wytłumaczyć jej, że nie moze pozwolić sobie na takie traktowanie i musi pokazac tamtej gdzie jej miejsce, bo inaczej zawsze bedzie ofiarą kpin, jak koleżnaka wyczai ze mozna jej dogryzać.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-06 23:19 przez truskawka_ang.

Problem z nastoletnią siostrą...

06 mar 2014 - 23:18:52

Właśnie kurczę dziwi mnie, że taka z niej sierota, wychowywała się ze mną 12 lat starszą i z 15 lat starszym bratem, my byliśmy raczej samodzielni, przebojowi, dlatego cholernie mi przykro, że ona sobie tak nie umie poradzić :(

Rozmawiam z nią naprawdę dużo, wiem, że to co mi przyszło do głowy to straszna dziecinada, ale serducho mi pęka jak widzę co się z nią dzieje... :(

Problem z nastoletnią siostrą...

06 mar 2014 - 23:21:27

No nie dziwie sie, ja tez miałą ochote zrobic krzywdę delikwentowi. I pewnie gdybym wiedziała kto to, to trochę bym go nastraszyła, za debilizm.

Problem z nastoletnią siostrą...

06 mar 2014 - 23:27:45

najiwiekszym ublizeniem ,jest lekceważenie ,ja mysle ze siostra oraz ty ,powinnyscie ,przestać sie tym przejmować ,bo im bardziej to przezywacie ,tym bardziej tamta czuje się górą,poprostu olac ja ,a przyjaciół poznaje się właśnie w takich sytuacjach ,osoby które się wysmiewają i mają radochę ,nie nadaja sie na przyjaciół ,i siostra bedzie wiedziała które to osoby ,a mądre i fajne koleżanki wysmiewac sie napewno nie będą,tak wiec można znaleźć ,nawet plus tej sytuacji ,pozna jakie są inne osoby w szkole,jak zlekceważy ta dziewczyne bedzie góra ,niech idzie do szkoły jakby nigdy nic ,z uśmiechem na ustach ,razem z przyjaciółką nową ,tamta ,będzie wsciekła:) bo zobaczy ze ja lekceważysz ,i poczuje się nikim



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-06 23:28 przez perelecka.

Problem z nastoletnią siostrą...

28 sie 2018 - 22:27:22

I to jest właśnie bezstresowe wychowywanie dzieci :(

Problem z nastoletnią siostrą...

03 wrz 2018 - 15:54:56

Przykra sytuacja, tak to już jest, akceptacja w tym wieku to nr 1, sama pamiętam jak usilnie próbowałam być przez wszystkich w klasie lubiana.
:(

Problem z nastoletnią siostrą...

08 paź 2018 - 11:51:12

Cytat
foxi74
I to jest właśnie bezstresowe wychowywanie dzieci :(

Zgadzam się, dużo zależy od wychowania, jeżeli nie wszystko.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Proseminarium-seminarium czy to samo ??:)