Obecnie rozmawiamy o:

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 1/5

Zbliżają się 22 urodziny mojej współlokatorki z akademika. Co mogę jej kupić? Znam ją dopiero od miesiąca ( wprowadziła się od nowego semestru). Są jakieś neutralne prezenty, które przypadną jej do gustu?

może srebrne kolczyki albo bransoletkę :)

Albo po prostu mini torcik ze świeczką? :)

obstawiam że obie studiujecie ?może cos związanego z kierunkiem jej studiów?a jak nie to zawsze możesz jej kupić jakieś ładne designerskie rzeczy ze tak powiem biurowe - testowałam i zdało egzamin. Jakis zestaw pięknych skoroszytów np z papierem czerpanym z płatkami kwiatów, ładny długopis z grawerem na allegro sa i nie sa drogie

ja tez jestem za winkiem :)

Daj jej karnet na sprzątaczkę na miesiąc. Sprzątaj jej w pokoju przez miesiąc będzie w pełni zadowolona. ;D a na serio to popatrz w pokoju co ma co lubi i kup jej coś w tym stylu ;D A jak ma biale ściany to kup jej kolorową tapete xD i sru. ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-06 17:53 przez MyPerfectLie.

najlepiej wino, później same wypijecie :>

zweryfikowana
Posty: 576
Ostrzeżenia: 1/5

bon zakupowy- wychodzę z założenia że lepiej podarować bon, niż kupić nietrafiony prezent komuś kogo mało znasz. :) taka moja propozycja



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-06 18:03 przez monisiaszy.

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

wino zapakuj ładnie i będzie, ważne że pamiętasz i coś dałaś ;p

jak z akademika to tylko alko:D za lezy co lubi:D ja bym chciala wino:)

mi w moje urodziny jedna kolezanka z akademika przyniosła taki mini torcik, tzn kawałek ciasta ze świeczkami :P a od drugiej dostałam wino obklejone 25-oma lizakami, bo skończyłam 25 lat :P

szczerze? ja bym złożyła tylko życzenia, ale jeśli chcesz coś kupić to mini torcik jakiś wystarczy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z nastoletnią siostrą...