Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

TEB EDUKACJA POMÓŻCIE

04 mar 2014 - 15:12:17

Cześć dziewczyny. Jestem w klasie maturalnej, nie chce iść na studia dzienne, myślałam o szkole policealnej weekendowej i stąd moje pytanie: co sądzicie o szkole TEB EDUKACJA kierunek Higienistka stomatologiczna? któraś z was chodzi? albo słyszała jakieś opinie? jak tam jest z matura? wymagana?

TEB EDUKACJA POMÓŻCIE

04 mar 2014 - 15:40:43

Nie trzeba mieć matury do szkół policealnych, ale na pewno nie zaszkodzi mieć. :) Kierunek ok, ale o samej szkole nic nie wiem.

TEB EDUKACJA POMÓŻCIE

04 mar 2014 - 15:53:07

dziękuję za opinię, ktoś jeszcze?
ciekawa jestem czy ta szkoła to nie jest zwykła ściema
nauka niby za darmo - wprowadzili w tym roku nowe kierunki (darmowe)

TEB EDUKACJA POMÓŻCIE

04 mar 2014 - 15:57:41

idź ale nic po tym nie masz. I jeśli chodzi Ci o weekendowa to licz się z tym że na kierunkach medycznych nie ma czegoś takiego jak nauka tylko w weekend. Chodziłam i zajęcia odbywały się w poniedzialek i srode po południu i w sobote niedziele od rana do 15-16. Później jeszcze dołożyli piątek jakąś godzinę bo nauczyciel mógł tylko w piątki... Porażka

TEB EDUKACJA POMÓŻCIE

05 mar 2014 - 14:25:08

czesc :) ja jestem w tej szkole na kierunku wizaz i stylizacja paznokci zaocznie i tu z miejsca POLECAM! :) asystentka stomatologiczna rowniez jest w tej szkole i zdaje sie ze na rewelacyjnym poziomie bo wszyscy chwalą :) ja koncze w tym roku wizaz (bo trwa rok) i przenosze sie do innej miejscowosci ale na dzienne do tej samej szkoly na technika uslug kosmetycznych :) tylko ze leże z chemią odkąd pamietam i nie wiem czy dam sobie rade :p ale bardzo chce isc :)

TEB EDUKACJA POMÓŻCIE

05 mar 2014 - 14:35:06

Jak już tam chcesz iść to rozpatrz się czy mają dobrze wyposażone pracownie,bo to podstawa.I jak masz możliwość w swoim mieście iść do Publicznej Medycznej Szkoły Policealnej to radziłabym tam iść,bo szkoła bardzo dobra.Sama do niej chodzę(do tej medycznej),co prawda na inny kierunek,ale tak właśnie powinna wyglądać dobrze ucząca szkoła.Jedna z moich nauczycielek w zeszłym roku była w komisji egzaminacyjnej w jakiejś szkole prywatnej i nikt nie zdał,bo nie mieli praktyk,pracownie prawie w ogóle niezaopatrzone-porażka.

TEB EDUKACJA POMÓŻCIE

29 sie 2014 - 12:47:26

Nie wiem czy to nadal aktualne ale właśnie trafiłam na twój wpis. Ja skończyłam teb.pl/ w zeszłym roku na kierunku technik usług kosmetycznych, ale miałam dużo koleżanek na higienistki i były bardzo zadowolone. Miały trochę praktyk zaliczyły spokojnie egzamin końcowy.

TEB EDUKACJA POMÓŻCIE

07 lis 2020 - 14:36:14

Kierunki medyczne są super. Ja polecam szkołę cosinus. Tam nie musisz mieć matury wystarczy ukończona szkoła średnia. Zajęcia w weekendy, a szkoła zupełnie bezpłatna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bezpieczeństwo wewnętrzne