Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

STUDIUM KOSMETYCZNE

05 gru 2014 - 18:48:00

Cześć, co do szkoły ciężko mi powiedzieć ja na niektórych szkoleniach byłam w Centrum Szkoleniowym Corio www.coriocs.pl bna pewno na manicure hybrydowym i specjalistycznej pielęgnacji stóp - mega polecam, bo ćwiczymy przede wszystkim praktykę!:) jak coś to piszcie może coś będę mogła doradzić :p

niezweryfikowana
Posty: 261
Ostrzeżenia: 5/5

STUDIUM KOSMETYCZNE

16 lut 2015 - 07:14:43

Nie idź na studium - kilka zawodowych szkoleń da ci dużo więcej niż siedzenie co weekend na tych zajęciach. Niestety, ale prawda jest taka, że do momentu kiedy nie zaczynasz płacić, nie masz co oczekiwać jakości.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

STUDIUM KOSMETYCZNE

05 mar 2018 - 10:27:59

Najszybsza i najskuteczniejsza nauka wiedzie przez szkolenia zawodowe - poważnie. Nie podam ci z pamięci ile to było dokładnie godzin, ale zawodowe szkolenia kosmetyczne/czy z paznokci to 120-160 godzin nauki. Ale to nauka tego, co wam potrzebne, konkretów, nie przerabiacie bzdur. Macie porządne prowadzące, pracujecie na solidnych kosmetykach i tak można się do zawodu przygotować. Z dnia na dzień niczego nie zrobicie. Na koniec macie egzamin, którego zaliczenie daje wam uprawnienia do zawodu.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

STUDIUM KOSMETYCZNE

12 mar 2018 - 20:12:39

Ja co prawda uczyłam się na innym kierunku ale wiem, że w Cosinusie jest kosmetyka. Mam 2 koleżanki, które kończyły i są zadowolone. Jak byście potrzebowały jakiś konkretów mogę podpytać.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

STUDIUM KOSMETYCZNE

06 kwi 2018 - 09:42:24

To prawda, Cosinus pod względem zajęć praktycznych jest super. Na ich brak na pewno narzekać nie można. No i spoko, że za nic się nie płaci :)

STUDIUM KOSMETYCZNE

04 lis 2020 - 12:37:00

Ja mogę polecić cosinusa. Zajęcia są praktyczne więc uczysz się pracy w zawodzie a nie nudnych prezentacji.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Akademicki Kurs Kosmetyczny - Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy