Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cześć :)
Planuję się zapisać do szkoły policealnej, głównie ze względu na ubezpieczenie zdrowotne (bo w mojej obecnej pracy mam tylko umowę o dzieło) ale oczywiście gdzieś z tyłu głowy jest nadzieja, że może to pomoże znaleźć jakąś sensowniejszą pracę. Znalazłam w necie ofertę szkoły siódemka, gdzie zainteresowały mnie kierunki technik weterynarii i technik usług kosmetycznych. Oba są bezpłatne, trwają dwa lata i są prowadzone na miejscu (mieszkam w Bytomiu). I tu właśnie pojawia się dylemat.. sercem bardziej ciągnie mnie na technika weterynarii bo to coś nowego dla mnie więc ciekawsze no i kontakt ze zwierzętami, ale czy jest szansa żeby po tym mieć pracę? Z kolei rozum mówi, że na kosmetyce miałabym trochę łatwiej jeśli chodzi o teorię bo studiowałam biotechnologię kosmetyków, jako pokrewny kierunek w cv może by to lepiej wyglądało, no i na chwilę obecną widzę, że sporo salonów szuka kosmetyczek. Tak więc, POMOCY!!! :D Kierować się sercem czy rozumem? :P

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-18 12:39 przez Katherine89.

Polecam szkołe policealną Delta Edukacja w Bytomiu. Ja zapisałam się wlasnie na technika usług kosmetycznych. Zajecia w weekend, nie kolidują z pracą w tygodniu. Dwa lata, wiec szybko to minie a ma się juz wiedze i tytuł technika. Polecam sie zapisywac dopóki są miejsca :)

Zarówno technik weterynarii i usług kosmetycznych jest ciekawym kierunkiem :) Myślę, że sama miałabym problem zdecydować się na coś jednego. Technik weterynarii obecnie jest dość popularnym kierunkiem,zresztą tak samo jak technik usług kosmetycznych, ale co jest lepsze ? Chyba usług kosmetycznych - jakieś takie bardziej życiowe i bardziej realne :)

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

technik weterynarii świetny kierunek! ja chodzilem do szkoly nova centrum edukacyjne przez 2 lata na ten kierunek i stwierdzam ze lepiej wybrac nie moglem. super atmosfera na zajeciach!

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 6/5

Ja skończyłam technika usług kosmetycznych w Rzeszowie i polecam. Na prawdę świetna kadra szkoleniowa i wszyscy pracownicy. Na prawdę fajny kierunek. Wybrałabym go drugi raz, jakbym mogła. Polecamsuper

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Centrum Edukacji Siódemka