Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kosmetyka to przyszłość, cieszę się, że coraz więcej osób z niej korzysta. Uwielbiam robić zabiegi i uczyć się każdej nowości. Cosinus to bardzo dobra szkoła, po niej ma się certyfikat.

W cosinusie z tego co wiem nie ma weterynarii, ale jeśli chodzi o kosmetykę o mega warto! Będziesz mieć za każdym razem pełno praktyki, nie tylko sama teoria.

Kosmetyka! najbardziej profesjonalne pracownie, zapewnione kosmetyki i do tego w cosinusie nie pobierają płatności. A system nauki jest bezpłatny.

Kosmetyka i jeszcze raz kosmetyka :-) Przy wyborze cosinusa ma się pewność , że nie poniesie się opłat a na wysokim poziomie ma się okazje zdobyć wiedzę i to za darmo!

Kosmetyka poszerza swoje działy ,więc warto się na nią zapisać, a w cosinusie nie dość, że nauka za darmo, to i sale się dostosowują do zmian jakie zachodzą w zabiegach.

Na kosmetyce będziesz mieć makijaże, zabiegi, paznokcie, twarz, stopy. Spróbujesz wszystkiego pokolei. Cosinus nie wypuści bez rzetelnej wiedzy.

Kosmetyka każdego zaskakuje, cosinus ma świetne warunki i sprzęt.

Ktos robil ten kurs? https://przewodnikterenowy.pl/
Chce miec papiery zeby byc przewodnikiem terenowym, mam jakies tam stare, ale stracily niby waznosc.
Macie jakies opinie o tych kursach?
Milego dnia zycze

Zbyt duża rozbieżność, ale nie kojarze żeby w cosinusie był wet. A innej szkoły niż tu nie polece, bo cosinus naprawdę top najlepszy!

Jestem słuchaczką 2 semestru. Jestem naprawdę bardzo zadowolona, bez jakichkolwiek przeszkód, wszystko jest bardzo dobrze zorganizowane. I to faktycznie, że jest bez opłat.

Kosmetyczny jest esktra, w cosinusie polecam. Bardzo dużo nauki praktycznej i mega sale.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Praca dyplomowa