Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdecydowanie kosmetyka. Cosinus ma ją w swoim ofercie i jest na bardzo wysokim poziomie. Szkoła z państwowym egzaminem, wszelkie zaświadczenia a przy tym darmowa. Nauczyciele pracujący w zawodzie.. uważam, że warto.

Ja chodzę na kosmetykę w cosinusie, do tego mamy wszelkie narzędzia które oferuje szkoła. I są one darmowe , do tego pełne przygotowanie do zdania egzaminu państwowego.

Z tego co przeglądam to weterynarii nie ma,ale kosmetyka jak najbardziej. I polecam zdecydowanie w cosinusie. Bo za nic nie będziesz płacić.

Lepiej kosmetyka, nie wiem czy jeszcze uczą weterynarza w cosinusie bo tu jednak masz egzamin państwowy. Dzięki czemu zdobywasz zawód i prawo do jego wykonania. No i najważniejsze że nie płacisz a tryb jest weekendowy.

Znam bardzo dobrą szkołę jeśli chodzi o kosmetykę. Darmowa i przy tym nie ma zobowiązań jeśli chodzi o umowe , a do tego posiada atrakcyjne dodatki dla słuchaczy.

Kosmetyka ma duży potencjał, przy wyborze cosinusa jest ona w 100% bezpłatny plus szkoła zapewnia materiały, urządzenia i przede wszystkim wysoka zdawalność egzaminów.

W tej chwili nie robi się już weterynarii także lepiej postaw na kosmetykę, bo przy wyborze cosinusa zostaniesz w pełni nauczona zawodu i przy tym nie zapłacisz nic a nic. A zajęcia głównie opierają się na praktyce.

Ja się zgadzam. Nie rozumiem dlaczego wszyscy polecają Kosmetykę. Przecież Technik Weterynarii to jest bardzo dobry kierunek. Chociaż ja też ukończyłam Kosmetykę w Соsіnus i zostałam zadowolona

Z tego co wiem to chyba narazie nie ma weterynarii, ale kosmetyka jeśli bierzesz pod uwagę to bardzo przydatny kierunek, i napewno będzie po nim praca.

Nie słyszałam o tym kierunku weterynarii, ale kosmetyczne jak najbardziej. I tu zdecydowanie polecam bezpłatną szkołę cosinus. Jest opcja legitymacji, świadczeń i wielu dodatków. A nawet zgarnięcie fajnych nagród w konkursach

W cosinusie kosmetyka jest rewelacyjna! jakbym mogła to bym poszła i drugi raz na to samo. Naprawdę warto.

Bardzo fajna kosmetyka jest w cosinusie, napewno nie masz opłat. I uzyskuje się wysokie umiejętności.

Kosmetyka jest mocno popularna w cosinusie, bo dużo klas jest więc to świadczy o jakości. I to że jest za darmo i wysoka bardzo zdawalność

Fajnie jest skończyć kosmetykę, bo ma się dużo różnych ścieżek potem. W cosinusie dzięki zróżnicowanej tematyce można sobie ułożyć swój plan działania na przyszłość.

Kosmetyka to moja pasja, którą realizuję obecnie w cosinusie, pochłaniam każdą wiedzę z przyjemnością, i zawsze mam ochotę na więcej informacji .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Konta bankowe studenckie