Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Może warto doradzić się bezpośrednio w szkole albo jeszcze poczytać o kierunkach. Ja ze swojej strony polecam cosinusa, bardzo fajna szkoła. Kończyłam tam opiekuna medycznego :)

Ja akurat jestem po kosmetyce w cosinusie. I powiem że jak dla mnie szkoła na najwyższym poziomie. A do tego nie było żadnych opłat tak jak zakładali.

Myśle że kosmetyka to fajny kierunek, i warto się zainteresować tematem bliżej. ja jestem z masażu w cosinusie i bardzo sobie cenie.

Warto przemyśleć samemu co się bardziej lubi, obydwa kierunki masz w cosinusie a tam uczą najlepiej i porządnie. Także deyczja jest po twojej stronie. Ja jestem na masażu ale mam zamiar też ukończyć kosmetyke.

W sumie to dwa różne kierunki , ale zawsze możesz jeden a potem drugi, zależy od miasta. Ale cosinus ma bardzo szeroką ofertę.

Weterynaria jest bardzo ciekawa no i w dobie pandemii jest to napewno bezpieczna praca.

W szkole cosinus zależy od miasta, ale ogólnie polecam bardzo kosmetyke. A teraz pracujemy na firmie z tołpy więc jak dla mnie bardzo fajnie, szkoła się stara i dostajemy co chwile coś nowego.

No dwa bardzo różniące się kierunki, może zasięgnij rady w sekretariacie, poczytaj jeszcze dokłądnie o tych kierunkach, Spróbuj oferty cosinusa.

Każdy z tych kierunków znajdziesz w cosinusie, to darmowa szkoła. Ja osobiście jestem po kosmetyce i bardzo dobrze uczą. Napewno się nie zawiedziesz. Co do kierunku no to fakt trzeba najlepiej się udać tam na miejscu i wybrać.

Zależy co ci jest bliższe , ale wiem że w cosinusie mają obydwa kierunki. Ja jestem w trakcie kosmetyki, akurat trafiłam w okres online ale i tak materiały bardzo ciekawe, jak wróciłam pare razy na zajęcia z gabinetu to wtedy poczułam moc szkoły i to jaka jest profesjonalna a przy tym darmowa.serce

W szkole policealnej cosinus Panie odpowiednio podpowiedzą ci. W zależności co lubisz i w jakim mieście, bo z tego jak ja chciałam to kierunki się czasem różniły co do miasta.

Jeśli wybierzesz cosinusa to kosmetyka jest mega. Sama korzystałam z tego kierunku i naprawde warto.
A do tego widziałam nowe sale także tym bardziej zazdroszczę nowym słuchaczom ;) Sama chętnie bym drugi raz poszła.

Cytat
ewelina20rajczak
Ja akurat jestem po kosmetyce w cosinusie. I powiem że jak dla mnie szkoła na najwyższym poziomie. A do tego nie było żadnych opłat tak jak zakładali.

Też jestem po kosmetyce w Соsіnus i też nie żałuję, że wybrałam tę szkolę :)

Myśle że obydwa zawody są warte uwagi, zapoznaj się może z ofertą w cosinusie w danym mieście. Bo sale i poziom kształcenia mają naprawde wysoki.

Napewno sprawa indywidualna i ciężko podpowiedzieć bo dwa różne kierunki, ale jaki by nie padł wybór to polecam zdecydowanie cosinus. Bez obciążeń finansowych i z dużym zaangażowaniem w stosunku do słuchaczy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia w WSIIZ