Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Slimtox opinie

29.01 o 13:58

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

tanie ciasta przepisy

18.01 o 12:29

Desmoxan opinie

14.01 o 21:11

Aktywne użytkowniczki

Weterynaria mega kierunek, wiadmo należy wybrać to czym się interesujesz, ale też możęsz pójść na jeden a potem na drugi kierunek, cosinus oferuje specjalistyczne sale i ich wyposażenie iw szystko za free że warto się tam uczyć

Napewno co do szkoły to proponuje cosinusa, bo inne szkoły na bank nie przygotują cię do zawodu. weterynaria wiem że nie jest w każdym oddziale wiec zależy od miejsca zamieszkania bądź gdzie mozesz dojchać, teraz zaczyna się nowy semestr wiec można sie jeszcze załapac

Ja kończyłam kosmetyke w cosinusie i naprawde bardzo polecam bo dużo jest praktyki

Hm no bardzo dwa różne kierunki, ja akurat na kosmetyce jestem i jest dla mnie super więc jeśli na to się zdecydujesz to nie bedziesz żałować, ja jestem w szkole Cosinus i za nic nie płace



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-02-08 16:09 przez michalina0kw.

dwa rożne kierunki no i nie wszędzie weterynaria jest więc też mało może opinii, ja to juz wgl byłam na czymś innym,ale znowu znam dziewczyny z kosmetyki,bo zajęcia obok miały to nie raz im zazdrościłam nauki tych zabiegów :D ja chodziłam do cosinusa i pod każdy kierunek były specjalistyczne sale do ćwiczeń

Najlepiej robić to co się najbardziej czuje,ale też nie wyklucza to żeby mieć dwa kierunki :) ja sama jestem po dwoch, obydwoa w cosinusie warto się spełniać



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-02-18 16:57 przez ada20w.

Zalezy od miasta, ale cosinus ma też weterynarie ,zawsze można zrobić dwa kierunki

Ja polecam z własnego doświadczenia kosmetyke, wybrałam cosinusa i jestem obecnie kosmetyczką w salonie piękności :) a weekendowo w spa. Jak widać cosinus daje możliwości

Jeśli masz dostępny kierunek weterynarii w mieście swoim to myślę, że to fajny zawód aczkolwiek ciężko tak wybrać komuś, ja korzystam z cosinusa więc warto się zapoznać z ofertą bo działają w całej Polsce i to za darmo nauka :)

Obydwa kierunki fajne, i są dostępne w cosinusie bynajmniej w moim mieście. Polecam tą szkołę bo masz praktyki nie tylko poza placówką ale praktyczne zajęcia są normalnie co zjazd

Warto może przejść się do szkoły bądź zadzwonić i wypytać się żeby szkoła przedstawiła ofertę. Ze swojej strony polece cosinusa, masz za darmo nauke a do tego świetnych nauczycieli

Ja kocham zwierzęta i zdecydowanie wzięłabym weterynarie :) sama bardzo chciałam,ale akurat cosinus w moim mieście nie miał tego kierunku, więc jak masz możliwość to polecam

Zależy gdzie się lepiej czujesz w pracy. Ja bym osobiście wzięła kosmetyke, ale możesz zawsze zadzwonić i się dopytać. Dużo osób poleca cosinusa, i sama się nad tym zastanawiam

Zawsze można pójść na dwa kierunki ,ale też warto podejść do tego na spokojnie, i możesz się dopytać w sekretariacie ja polecam ci cosinusa.

Fajnie pomagać zwierzakom. Ja byłam akurat na opiekuce dziecięcej w cosinusie także wiem że szkołą cię profesjonalnie przygotwuje wiec warto skorzystać

Myśle że niezależnie co wybierzesz to w cosinusie będziesz mieć dobre przygotowanie do zawodu i tak wrazie jak się będziesz zastanawiać to Panie w sekretariacie ci przybliżą.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-04-15 14:34 przez poziomka8karolina.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna