Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zdecydowanie kosmetyka jest mega kierunkiem, uczysz się też podejścia do klienta, dbania o własne i czyjeś ciało, gabinety w pełni wyposażone a cała szkoła w cosinusie jest darmowa

Hmm technika weterynarii nie znam, ale mogę polecić Ci technika kosmetyki w Cosinusie. Szkoła program prowadzi bardzo ciekawie, dba o wysoką jakość nauczania i udostępnia uczniom najlepsze narzędzia i kosmetyki.

Co do kosmetyki to nabór jest zawsze spory na ten kierunek, dużo grup ale przy tym dobrze wszystko prowadzone, specjalistyczne pracownie plus ich pełne wyposażenie z kosmetykami itp a całość w cosinusie bo tam chodziłam za darmo. Jeśli chcesz pracowac z ludźmi bądź nawet dla samej siebie to polecam, bo można wiele skorzystać nawet dla własnej cery :)

Cosinus ma spory wybór niektóre kierunki z tego co widziałam na stronie mogą się różnić w zależności od miast, ale np kosmetyka jest wszedzie i jest bardzo popularna, dziewczyny no i też się zdarzają że chłopaki mają super ładnie pracownie na zajęciach ćwiczą na sobie zabiegi

Myśle, że napewno w sekretariacie Ci doradzą , warto też zajrzeć na strone ja akurat kończyłam cosinusa i tam masz też opisane czego ucza na danym kierunku

W cosinusie obojętnie jaki kierunek wybierzesz napewno będziesz zadowolona więc warto zasięgnąć porady bezpośrednio w szkole

Cytat
elizann3
Cosinus ma spory wybór niektóre kierunki z tego co widziałam na stronie mogą się różnić w zależności od miast, ale np kosmetyka jest wszedzie i jest bardzo popularna, dziewczyny no i też się zdarzają że chłopaki mają super ładnie pracownie na zajęciach ćwiczą na sobie zabiegi

najlepiej jest sprawdzić u źródła. ich strona jest przejrzysta, wystarczy, że wybierzesz miasto, które cię interesuje i masz wykaz kierunków jakie maja u siebie. dobra szkoła, bezpłatna, wszelkie info znajdziesz w sekretaricie

Chodziłam do cosinusa na florystyke ale wszystkie inne kierunki są też super przygotowane, specjalne pracownie no i pełno różnych konkursów i zniżek dla uczniów

Jeśli zdecydujesz się na cosinusa to napewno coś wybierzesz a w doborze zawsze mogą pomóc Panie w sekretariacie , warto porozmawiać i dowiedzieć się coś na temat kierunku

rozbieżność duża.. kosmetyka wiem po sobie bo chodzę to super kierunek i napewno dobrze przygotowuje do zawodu , wybrałam cosinusa bo mają najodpowiedniejszą ofertę na rynku

Zdecydowanie kosmetyke polecam dużo praktyki i przedewszystkim wyposażone sale w profesjonalne kosmetyki

Ja kończyłam cosinusa kosmetyke nawet teraz miałam egzamin, wszystkie materiały online były na czas dostarczone

totalnie inne kierunki, ja bym brała kosmetyke w cosinusie :) bardzo fajna przygoda

Ja chodziłam w Warszawie na technika weterynarii i był to niesamowicie dobrze spędzony czas, dużo się nauczyłam a cosinus zapewnia praktyki, oferuje nawet pakiet office dla uczniów

Dwa zupełnie inne kierunki ale ja bym wolała kosmetyke, no ale zależy jakie preferencje masz. W cosinusie masz obydwa kierunki bynajmniej u mnie w Wawie widziałam weterynarie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna