Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Espumisan opinie

7.05 o 22:15

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

calominal opinie

30.01 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

Trochę skrajnie różne kierunki. Ja od siebie mogę wypowiedzieć się w kwestii technika usłg. kosmetycznych - dla mnie to był świetny wybór. Zajęcia w większości praktyczne, oczywiście trzeba przyswoić teorię, ale jednak bardzo dużo zajęć prowadzonych jest w pracowni kosmetycznej. Ćwiczymy zabiegi na ciało, twarz, dłonie, stopy, uczymy się makijażu, stylizacji paznokci. Jestem bardzo zadowolona. Szkoła zapewnia wszystkie kosmetyki i produkty kosmetyczne, za nic nie musicie płacić. :)

Kosmetyka jest super, w cosinusie jest zero opłat, i działamy na mega wysoko jakościowych produktach.

Kosmetyka Mega fajny kierunek, początkowo poszłam tak z samego zainteresowania i dlatego że darmowa szkoła w cosinusie a chciałam coś dla siebie zrobic kreatywnego. Teraz otworzyłam się na możliwości i zaczęłam prace w zawodzie! wcześniej bym o tym w życiu nie pomyślała, nauczyciele bardzo dbają o słuchaczy i dają im skrzydła.

Technik usług kometycznych jest super. Moja przyjaciółka kończyła w cosinusie i była bardzo zadowolona

Ja niedawno skońzyłam kosmetyke i jestem pełna wiedzy! coś niesamowitego, nowoczesne pracownie , darmowe materiały. Polecam dla każdego, bo Panowie też chodzą :)

Mam siostrę na TUK w Cosinusie i jest bardzo zadowolona. Ona ogólnie interesuje się makijażem i mówi, że dużo rzeczy dowiaduje się z zajęć, z tego co opowiadała mają pracownię kosmetyczną, cały sprzęt , kosmetyki itp.
Ja zaś jestem na administracji i też polecam.

Co prawda ja akurat po kosmetyce, ale bardzo warto jak dla mnie ogrom wiedzy i przygotowanie do zawodu na 100% ja ukończyłam cosinusa, wszystko za darmo i polecam z całego serca.

Co prawda nie wiem jak jest na weterynarii bo u mnie w mieście nie ma akurat tego kierunku. Ale skończyłam kosmetyke i mogę sie wypowiedzieć :)
A więc - nic nie płacisz , nic nie podpisujesz, masz legitykę, zniżki dla słuchaczy. Ja chodziłam przed pandemią więc wiadomo miałąm zajęcia na gabinecie , ale kiedyś powróci nauka stacjonarna więc i wtedy będziesz korzystać z robienia zabiegów co goraco polecam. Kierunek przyszłościowy i bardzo dobrze przygotowany

Powinnaś wybrać ten kierunek ktory bardziej cie interesuje i z ktorym bedziesz wiazala jakas przyszlosc. Ja konczylam kosmetyke w cosinusie. Bezpłatna nauka, zajecia w weekendy- co dla mnie bylo mega plusem. W szkole jest bardzo duzo zajec praktycznych, maja super wyposazone pracownie.

Ja kończyłam kosmetyke, nie słyszałam co prawda o weterynarii, ale cosinus jest tak zorganizowaną szkołą, że można bez problemu zadzwonić do sekretariatu czy nawet pójść i Panie wszystko powiedzą. Szkoła bez względu na kierunek jest w 100% bezpłatna i weekendowa

Hm nie wiem jak na weterynarii bo w moim mieście nie ma tego kierunku, ale kosmetyka jest bardzo popularnym kierunkiem. Całość szkoły w cosinusie jest bezpłatna a do tego w trybie zaocznym. Uczysz się na specjalistycznej pracowni, wiedza jest bardzo przydatna, uczymy się wszystkiego co przyda się w zawodzie.

No te 2 kierunki to są 2 różne światy :) Ja robię technika usług kosmetycznych w Cosinusie w Toruniu. Mamy dużo zajęć praktycznych plus co jakiś czas organizowane są kursy np. z zagęszczania i przedłużania rzęs, makijażu ślubnego, wieczorowego, stylizacji paznokci. Po tym kierunku można znaleźć zatrudnienie u kogoś lub otworzyć swoją działalność. W trakcie nauki robię wiele kursów - chcę być wszechstronna i chcę móc zaoferować bogatą ofertę moim przyszłym klientkom. Mi jest bliżej do kosmetyki. Nie wiem jak Tobie. Pomyśl na spokojnie i zdecyduj :) No i szkoła jest bezpłatna i weekendowa, co jest ogromnym plusem :)

Ja kończyłam kosmetyke dzięki czemu obecnie pracuje w zawodzie, do tej pory korzystam z kursów w cosinusie ponieważ są tam najlepsi specjaliści. A policealna jest darmowa a do tego piękne pracownie dostosowane do nauki praktycznej

Hm dwa różne kierunki, ja jedynie się mogę wypowiedzieć też bardziej o kosmetyce. Zajęcia na gabinetach, pełne wyposażenie kosmetyków i to wszystko za darmo , egzamin państwowy a do tego otrzymuje się pakiet office

Akurat u mnie w mieście nie ma weterynarii wiec nie znam nikogo na niej, ale chodziłam na kosmetyke zarówno moja siostra, kuzynka i koleżanki więc sporo rodzinki poszło w moje ślady :D
W cosinusie jest super , daje możliwości, szkoła za free, tryb zaoczny a do tego dużooo dodatków

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KURSY - BEAUTY