Obecnie rozmawiamy o:

tabernakula sklep

gorący temat

Sklep internetowy

40 minut temu

Biznes

44 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Trochę skrajnie różne kierunki. Ja od siebie mogę wypowiedzieć się w kwestii technika usłg. kosmetycznych - dla mnie to był świetny wybór. Zajęcia w większości praktyczne, oczywiście trzeba przyswoić teorię, ale jednak bardzo dużo zajęć prowadzonych jest w pracowni kosmetycznej. Ćwiczymy zabiegi na ciało, twarz, dłonie, stopy, uczymy się makijażu, stylizacji paznokci. Jestem bardzo zadowolona. Szkoła zapewnia wszystkie kosmetyki i produkty kosmetyczne, za nic nie musicie płacić. :)

Kosmetyka jest super, w cosinusie jest zero opłat, i działamy na mega wysoko jakościowych produktach.

Kosmetyka Mega fajny kierunek, początkowo poszłam tak z samego zainteresowania i dlatego że darmowa szkoła w cosinusie a chciałam coś dla siebie zrobic kreatywnego. Teraz otworzyłam się na możliwości i zaczęłam prace w zawodzie! wcześniej bym o tym w życiu nie pomyślała, nauczyciele bardzo dbają o słuchaczy i dają im skrzydła.

Technik usług kometycznych jest super. Moja przyjaciółka kończyła w cosinusie i była bardzo zadowolona

Ja niedawno skońzyłam kosmetyke i jestem pełna wiedzy! coś niesamowitego, nowoczesne pracownie , darmowe materiały. Polecam dla każdego, bo Panowie też chodzą :)

Mam siostrę na TUK w Cosinusie i jest bardzo zadowolona. Ona ogólnie interesuje się makijażem i mówi, że dużo rzeczy dowiaduje się z zajęć, z tego co opowiadała mają pracownię kosmetyczną, cały sprzęt , kosmetyki itp.
Ja zaś jestem na administracji i też polecam.

Co prawda ja akurat po kosmetyce, ale bardzo warto jak dla mnie ogrom wiedzy i przygotowanie do zawodu na 100% ja ukończyłam cosinusa, wszystko za darmo i polecam z całego serca.

Co prawda nie wiem jak jest na weterynarii bo u mnie w mieście nie ma akurat tego kierunku. Ale skończyłam kosmetyke i mogę sie wypowiedzieć :)
A więc - nic nie płacisz , nic nie podpisujesz, masz legitykę, zniżki dla słuchaczy. Ja chodziłam przed pandemią więc wiadomo miałąm zajęcia na gabinecie , ale kiedyś powróci nauka stacjonarna więc i wtedy będziesz korzystać z robienia zabiegów co goraco polecam. Kierunek przyszłościowy i bardzo dobrze przygotowany

Powinnaś wybrać ten kierunek ktory bardziej cie interesuje i z ktorym bedziesz wiazala jakas przyszlosc. Ja konczylam kosmetyke w cosinusie. Bezpłatna nauka, zajecia w weekendy- co dla mnie bylo mega plusem. W szkole jest bardzo duzo zajec praktycznych, maja super wyposazone pracownie.

Ja kończyłam kosmetyke, nie słyszałam co prawda o weterynarii, ale cosinus jest tak zorganizowaną szkołą, że można bez problemu zadzwonić do sekretariatu czy nawet pójść i Panie wszystko powiedzą. Szkoła bez względu na kierunek jest w 100% bezpłatna i weekendowa

Hm nie wiem jak na weterynarii bo w moim mieście nie ma tego kierunku, ale kosmetyka jest bardzo popularnym kierunkiem. Całość szkoły w cosinusie jest bezpłatna a do tego w trybie zaocznym. Uczysz się na specjalistycznej pracowni, wiedza jest bardzo przydatna, uczymy się wszystkiego co przyda się w zawodzie.

No te 2 kierunki to są 2 różne światy :) Ja robię technika usług kosmetycznych w Cosinusie w Toruniu. Mamy dużo zajęć praktycznych plus co jakiś czas organizowane są kursy np. z zagęszczania i przedłużania rzęs, makijażu ślubnego, wieczorowego, stylizacji paznokci. Po tym kierunku można znaleźć zatrudnienie u kogoś lub otworzyć swoją działalność. W trakcie nauki robię wiele kursów - chcę być wszechstronna i chcę móc zaoferować bogatą ofertę moim przyszłym klientkom. Mi jest bliżej do kosmetyki. Nie wiem jak Tobie. Pomyśl na spokojnie i zdecyduj :) No i szkoła jest bezpłatna i weekendowa, co jest ogromnym plusem :)

Ja kończyłam kosmetyke dzięki czemu obecnie pracuje w zawodzie, do tej pory korzystam z kursów w cosinusie ponieważ są tam najlepsi specjaliści. A policealna jest darmowa a do tego piękne pracownie dostosowane do nauki praktycznej

Hm dwa różne kierunki, ja jedynie się mogę wypowiedzieć też bardziej o kosmetyce. Zajęcia na gabinetach, pełne wyposażenie kosmetyków i to wszystko za darmo , egzamin państwowy a do tego otrzymuje się pakiet office

Akurat u mnie w mieście nie ma weterynarii wiec nie znam nikogo na niej, ale chodziłam na kosmetyke zarówno moja siostra, kuzynka i koleżanki więc sporo rodzinki poszło w moje ślady :D
W cosinusie jest super , daje możliwości, szkoła za free, tryb zaoczny a do tego dużooo dodatków

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KURSY - BEAUTY