Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

praca licencjacka- pedagogika

08 gru 2013 - 15:35:43

Cześć dziewczyny pisze do Was z prośbą ponieważ nie wiem co mam zrobić
Temat pracy licencjackiej wybrany: Rola bajek w kształtowaniu postaw społecznych dzieci w wieku przedszkolnym.
i promotor chce aby napisać mu spis treści pierwszego rozdziału, nie tłumacząc nic, a ja nie mam bladego pojęcia co i jak. Wiem tylko, że w pracy chciałabym zawrzeć, definicje bajek, bajkoterapia, cele, funkcje, postawy społeczne, rozwój dziecka przedszkolnego, formy przekazu bajek. Wszystko pięknie ładnie ale jak i gdzie to wsadzić? Czy ktoś pisał prace i jest w stanie mi pomóc?

praca licencjacka- pedagogika

08 gru 2013 - 15:44:32

ja też miałam na początku wysłać tylko spis treści, chociaż nie wiedziałam jeszcze jak będzie wyglądać moja praca. Ale promotorka mi powiedziała że zdaje sobie z tego sprawę że będzie się zmieniał spis treści w trakcie pisania pracy

praca licencjacka- pedagogika

08 gru 2013 - 15:44:40

1 rozdzial zrobilabym ogolnie o bajkach - tak jak pisalas definicje itd. w rozdziale 2 zawarlabym wszystkie teoretyczne aspekty tj. jak bajki wplywaja na dzieci itd a 3 ankieta ;]

praca licencjacka- pedagogika

08 gru 2013 - 15:49:12

nasz promotor che na już widzieć ( i mieć) nasz spis treści rozdziału teoretycznego.

Cytat
dorocia91
1 rozdzial zrobilabym ogolnie o bajkach - tak jak pisalas definicje itd. w rozdziale 2 zawarlabym wszystkie teoretyczne aspekty tj. jak bajki wplywaja na dzieci itd a 3 ankieta ;]

dziękuje w sumie całkiem fajny pomysł z takim podziałem :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-12-08 15:49 przez anjaxd.

praca licencjacka- pedagogika

08 gru 2013 - 16:07:22

Nie ma za co, niedawno pisałam pracę (już obroniona! :) ) więc jestem na bieżąco :D Masz antyplagiat na swojej uczelni?

praca licencjacka- pedagogika

08 gru 2013 - 16:22:34

Cytat
dorocia91
Nie ma za co, niedawno pisałam pracę (już obroniona! :) ) więc jestem na bieżąco :D Masz antyplagiat na swojej uczelni?


to gratulacje! :) i tak naprawdę chciałabym być już po tym wszystkim :(
a co do antyplagiatu to nie mam pojęcia, a czemu pytasz ;>

praca licencjacka- pedagogika

10 gru 2013 - 12:01:50

Ja też początkowo strasznie bałam się tej pracy, nie wiedziałam jak zacząć. Pamiętam, że pierwszą stronę cały dzień pisałam :D Na szczęście miałam fajnego promotora, w zasadzie to o nic się nie czepiał, nie musialam wnosić poprawek. A obrona też była banalna. (broniłam się sama;P)
Jeśli chodzi o antyplagiat to musisz sie koniecznie dowiedzieć czy obowiązuje on na Twojej uczelni. Na mojej był i jest to dosyc uciążliwe, bo trzeba zmieniać teksty z książek, zgodnie ze wskaźnikami, zeby właśnie przy sprawdzaniu pracy nie wyszedł plagiat.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolokwium - można poprawiać?