Obecnie rozmawiamy o:

Sypialnia tapeta

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

Studia czy szkoła policealna?

28 wrz 2021 - 15:30:54

Trzeba się liczyć również z praktyką, a to zdobędzie się tylko szkole policealnej, gdyż odrazu są sale przygotowane pod ćwiczenia, nie tylko same praktyki semestralne jak na studiach. A to się wiąże z dużym plusem do zawodu.

Studia czy szkoła policealna?

13 paź 2021 - 14:02:30

W tych czasach zdecydowanie liczy się praktyka zawodowa, dlatego postawiłabym na policealną. Tym bardziej że jest ona darmowa.

Studia czy szkoła policealna?

15 paź 2021 - 10:33:40

To zależy :) Moja droga to szkoła policealna - studia - szkoła policealna. Ja mam z czym porównać i dla mnie wiedza akademicka nie ma zastosowania. Natomiast w Соsіnus zdobyłam dużo doświadczenia praktycznego, które przydało się w przyszłej pracy

Studia czy szkoła policealna?

27 paź 2021 - 14:18:26

Z własnego doświadczenia sądzę, że większą wartość ma szkoła policealna, ze względu na ilość praktyki i częstotliwość na każdych zajęciach a na studiach niestety tego nie ma.

Studia czy szkoła policealna?

15 lis 2021 - 15:10:54

W tych czasach lepiej mieć praktykę a niestety studia tego nie dadzą. A cosinus to nie tylko zawód ale też nowe znajomości i to że za darmo.

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

Studia czy szkoła policealna?

19 lis 2021 - 10:57:58

Ja myślę, że generalnie i jedna opcja jest dobra jak i zarówno druga. Ciężko tak powiedzieć. Prawdę mówiąc to najważniejsze by po prostu wybrać dobrze. I tyle. Jak wybieramy studia np dzienne, to warto pomyśleć o stypendium socjalnym oczywiście, jak się jest w niezbyt dobrej sytuacji materialnej https://www.lepszestypendia.pl/stypendia-socjalne/

Studia czy szkoła policealna?

01 gru 2021 - 15:45:59

W zupełności policealna wystarczy, w tej chwili studia nie dają tyle co studia. A przy tym można uczyć się w weekend.

Studia czy szkoła policealna?

07 gru 2021 - 09:18:19

Niezmiennie polecam Cosinusa w Toruniu i kierunek Opiekun medyczny. Uważam, że jest to zawód z przyszłością i można go wykonywać nie tylko w Polsce, ale i też za granicą. Tam też akceptują nasze papiery i kwalifikacje. Dodatkowo szkoła jest w weekendy, więc jeśli ktoś pracuje to idealnie pogodzi pracę z nauką :) No i nic nie płaciłam za szkołę i nie było żadnych umów. Polecam! :)

Studia czy szkoła policealna?

14 gru 2021 - 14:52:03

Na studiach napewno dużo teorii i też takiej niewiążącej się z kierunkiem, natomiast w policealnej dużo praktyki, dzięki czemu o wiele łatwiej wejść w zawód.

Studia czy szkoła policealna?

12 sty 2022 - 15:54:14

Dla teorii i praktyki - poliecalna. Szczególnie dla praktyki. No i kwalifikacje daje policealka. Jak już do bym polecał cosinusa.

Studia czy szkoła policealna?

31 sty 2022 - 13:56:09

Można spróbować i tego i tego. Jest opcja połączenia, uzupełnienia lub wręcz przeciwnie dodać sobie nowy zawód. Wiele jest możliwości. Cosinus jest bezpłatną szkołą i weekendową więc daje bardzo fajny start.

Studia czy szkoła policealna?

28 lut 2022 - 15:39:51

Myśle że rynek pracy potrzebuje bardziej doświadczenia niż dyplomu. Ja prędzej odnazłam się mając praktykę w ręku niż jakbym osobiście miała mieć studia.

Studia czy szkoła policealna?

16 mar 2022 - 15:41:26

Mam wrażenie że za dużo osób ze studiami, i niskie umiejętności. Ja od lat jestem po policealnej szkole i widzę po praktykantach, że ci z policealnej są o wiele lepiej właśnie przygotowani niż studenci.

Studia czy szkoła policealna?

22 mar 2022 - 14:29:12

Jeśli poszukujecie porządnej szkoły policealnej, która kształci w zawodzie opiekuna dla osób starszych to zajrzyj na https://procivitas.edu.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-policealne/opiekun-osoby-starszej/. W szkole na pewno otrzymasz nabycie umiejętności posługiwania się językiem migowym podczas realizacji zadań zawodowych. Nauczysz się porozumiewać się z osobą starszą i jej rodziną. Będziesz zadowolony z jakości usług.

Studia czy szkoła policealna?

05 kwi 2022 - 15:31:18

Z perspektywy czasu zdecydowanie policealna, o wiele więcej możliwości i nauki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OKC Rebuffed in just Consider towards Land No. 1 Decide on