Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 6 ... 6 7 8 -->

Studia czy szkoła policealna?

19 maj 2021 - 13:25:40

Zawsze możesz i jedno i drugie, ale ja z doświadczenia to policealna. Więcej się nauczysz i łatwiej zdobędziesz prace.

Studia czy szkoła policealna?

27 maj 2021 - 13:33:22

Ja jestem za policealną nauka jest przyjemna i łatwiej zdobyć prace. W cosinusie załatwiają praktyki i większość czasu ćwiczymy praktyke.

Studia czy szkoła policealna?

02 cze 2021 - 11:40:09

Kończyłam i jedno i drugie i z perspektywy i czasu i praktyki tylko szkoła policealna! A jak masz możliwość w mieście swoim to cosinus.

Studia czy szkoła policealna?

10 cze 2021 - 15:40:56

Myśle że teraz na rynku sa potrzebni specjaliści, sama często przeglądam oferty i wiem jak ja szukałam. Ja miałam samą policealną i bez problemu znalazłam prace.

Studia czy szkoła policealna?

18 cze 2021 - 13:04:05

W szkole policealnej nauczysz się zawodu , na studiach niestety nie. Dlatego zdecydowanie polecam cosinusa i do tego darmowa.

Studia czy szkoła policealna?

28 cze 2021 - 09:28:29

Ja kończyłam licencjat a później poszłam do cosinusa. O wiele więcej nauczyłam się w policealnej a do tego jest to szkoła w której nie tylko są praktyki ale też zajęcia praktyczne co na studiach się zupełnie nie zdarza.

Studia czy szkoła policealna?

06 lip 2021 - 14:31:12

Studia niestety nie dadzą nam tego co policealna, a cosinus sam w sobie ma pracownie plus praktyki.

Studia czy szkoła policealna?

14 lip 2021 - 11:38:51

Do nauki i zdobycia kwalifikacji zawodowych to tylko policealna, ja polecam ci cosinusa jeśli chcesz się faktycznie przyłożyć do tego.

Studia czy szkoła policealna?

23 lip 2021 - 14:56:25

Na rynku pracy chyba lepiej fachowców z praktyką niż kolejny student. Polecam cosinusa bo jest to szkoła przede wszystkim praktyczna.

Studia czy szkoła policealna?

28 lip 2021 - 13:19:39

Też tak myślę, że w tych czasach liczy się to, jaki ma się zawód. Po studiach najczęściej widzi się bezrobotnych niestety. A jak będziesz miała zawód - to szybciej znajdziesz pracę. Tym bardziej, że np w Cosinusie nauka trwa w maxie 2 lata. To można sobie zrobić nawet 2 czy 3 kierunki plus kursy zawodowe, po których otrzyma się certyfikaty. Na studiach niestety mało jest praktyki, serwują tam suchą teorię najczęściej bez przykładów z życia. Ale to już samemu trzeba dokonać wyboru czego się w życiu chce.

Studia czy szkoła policealna?

18 sie 2021 - 13:14:39

Szczerze to wybrałabym szkołę policealną ze względu na brak samej suchej teorii a wręcz przewaga mocna praktyki. I to że szkoła zapewnia przygotowanie do egzaminu. Postawiłam na cosinus,bo nie ma tam żadnej umowy a nauka super.

Studia czy szkoła policealna?

26 sie 2021 - 14:10:12

Patrząc na rynek pracy to zdecydowanie policealka, cosinus. Nie dość, że darmowa to jeszcze ma wiele korzyści dla uczniów dla których zdecydowanie warto się zapisać.

Studia czy szkoła policealna?

26 sie 2021 - 14:51:40

Hmm ciężko jest tak komuś doradzić przez internet, ale teraz na studia idzie praktycznie każdy...a przynajmniej po szkole policealnej się coś ma. Można też studiować i robić policealkę, bo np. w Cosinusie mieliśmy zajęci a w weekendy a w tygodniu chodziłam na zajęcia do UMK i wszystko pogodziłam :) W 2 lata zrobiłam masażystę i...pracuję w tym zawodzie a studia hmmm przydały mi się do zarządzania swoją działalnością, także akurat u mnie fajnie się to wszystko ułożyło :)

Studia czy szkoła policealna?

09 wrz 2021 - 12:47:42

W szkole policealnej jest i teoria i zawód, praktyka. Jeśli chodzi o studia to niestety tam masz tylko teorie.

Studia czy szkoła policealna?

20 wrz 2021 - 14:47:55

Można obydwie szkoły , ale jeśli jedną z nich no to policealna jednak. O wiele więcej się nauczysz i konkretnie danego zawodu i to w praktyce a cosinus oferuje bezpłatną nauke.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Studia w WSIIZ