Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

Studia czy szkoła policealna?

26 lut 2021 - 16:40:34

Szkołę policealną skończysz na pewno szybciej, a przyswojona wiedza będzie bardziej życiowa. Po 1-2 latach dobrze przygotujesz się do przyszłego zawodu i zajmiesz silną pozycje na rynku pracy. Do tego na studiach musisz płacić wpisowe, a np. w szkole policealnej nauka jest całkowicie bezpłatna :)

Studia czy szkoła policealna?

01 mar 2021 - 16:40:26

Przy zdobyciu zawodu - tylko policealna, i to najlepiej cosinus bo masz za darmo i pełny profesjonalizm

Studia czy szkoła policealna?

03 mar 2021 - 17:02:48

Zdecydowanie policealka :) a najlepiej w cosinusie jesli chcesz się porządnie przygotować do zawodu

Studia czy szkoła policealna?

08 mar 2021 - 15:34:11

Nie brałabym tutaj studiów pod uwage, bo w policealnej zdobywasz zawód a np w cosinusie tam gdzie ja chodze masz 100 pro za darmo

Studia czy szkoła policealna?

10 mar 2021 - 16:49:18

Ja skończyłam cosinusa jako policealną i pracuje w zawodzie, więc jestem przykładem że nie trzeba żadnych studiów mieć a do tego za darmo nauka i praktyka na zajęciach a nie samo siedzenie w ławce

Studia czy szkoła policealna?

15 mar 2021 - 15:28:50

Myśle, że warto cosinusa spróbować, bo masz darmowego bez zobowiązań, do tego zajęcia i online i na gabinecie. A tam masz skupienie na praktykę.

Studia czy szkoła policealna?

16 mar 2021 - 13:00:55

Uczę się w Cosinusie i powiem szczerze, że szkoła trzyma poziom. Jest taki stereotyp, że te szkoły policealne są blee, bo darmowe to na bank beznadziejne, ale można się miło zaskoczyć. Wykwalifikowana kadra, fajnie urządzone sale, dużo zajęć praktycznych. Robię policealkę równocześnie ze studiami i w Cosinusie mam więcej zajęć praktycznych niż na uniwerku, więc to samo mówi za siebie :)

Studia czy szkoła policealna?

19 mar 2021 - 14:12:05

Ja jestem za opcją policealnej, studia i to w dobie pandemii porażka, zero praktyki. A tu masz zajęcia na sali praktyczne. Ja chodze do cosinusa i nic a nic nie płace.

Studia czy szkoła policealna?

26 mar 2021 - 14:30:08

Jak dla mnie policealna. Więcej się nauczysz bo masz pracownie pod praktykę a w cosinusie masz za darmo taką szkołę z państwowym egzaminem.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-26 14:55 przez dariamalczewska10.

Studia czy szkoła policealna?

01 kwi 2021 - 14:59:17

Zależy jaki kierunek ale ja bym wolała policealną ze względu że tu uczysz się zawodu, ja chodzę do cosinusa, po roku od szkoły średniej się zastanawiałam i moim zdaniem podjęłam dobrą decyzje.

Studia czy szkoła policealna?

08 kwi 2021 - 12:46:30

Kończyłam w cosinusie florystyke jeszcze nigdy nikt nie spytał się o moje wykształcenie a o umiejętności które teraz są ważniejsze.

Studia czy szkoła policealna?

16 kwi 2021 - 09:20:11

Myśle że tylko policealna bo dużo praktyki i do tego nie ma opłat i jest pełne przygotowanie do zawodu.

Studia czy szkoła policealna?

23 kwi 2021 - 14:20:03

Zdecydowanie policealna. Szczególnie w dobie nauki online. Jaw cosinusie mam ekstra możliwości i zero trudności, szkoła stawia tu na jakość.

Studia czy szkoła policealna?

04 maj 2021 - 16:10:20

Postawiłabym na policealną. Realnie więcej praktyk bo nie tylko są praktyki same w sobie ale też takie w formie zajęć praktycznych.

Studia czy szkoła policealna?

14 maj 2021 - 11:08:53

Osobiście poszłabym w strone policealnej bo tutaj naciskają na praktyke i można o wiele więcej wynieść. A przy wyborze cosinusa szkoła jest za darmo, funkcjonują w wielu miastach w Polsce.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Technik masażysta - szkoła policealna