Obecnie rozmawiamy o:

MODA PLUS SIZE

gorący temat

Meble na wymiar Warszawa

45 minut temu

Meble na wymiar Warszawa

godzinę temu

Jakie marki ? - Kosmetyki.

wczoraj o 22:24

kredyt

wczoraj o 18:12

Budowa domu

wczoraj o 17:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 5 ... 6 7 8 -->

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 14:19:27

ja cały czas sie zastanawiam mi chodzi technik administracji po głowie, chce wkoncu coś po czym bedzie jakaś praca

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 14:25:34

moim zdaniem architektura krajobrazu, logistyka lub reklama :)

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 19:24:54

..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-08 23:47 przez zosia_samosia.

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 20:35:56

Cytat
zosia_samosia
a to BHP z czym jest związane ?? gdzie mozna znalesc prace po tym kierunku ??

Wszędzie praktycznie. Mój narzeczony kończył studium BHP, a od października idzie na studia.

szkoła policealna jaka

11 wrz 2009 - 12:13:55

i jak tam gdzie idziecie ?
ja cały czas sie zastanwiam sie i nie wiem po czym bedzie praca;(

szkoła policealna jaka

17 cze 2010 - 16:33:33

W ramach uzupełnienia do kierunku (studiuję), we wrześniu zaczynam szkołę policealną; technik organizacji reklamy w TEB-ie - częśc kierunków w tej szkole jest bezpłatna, w tym ten ;)

A z grafiki komputerowej w mediach planuję zrobić magistra ;)

szkoła policealna jaka

17 cze 2010 - 16:44:25

Cytat
mrufka90
W ramach uzupełnienia do kierunku (studiuję), we wrześniu zaczynam szkołę policealną; technik organizacji reklamy w TEB-ie - częśc kierunków w tej szkole jest bezpłatna, w tym ten ;)

A z grafiki komputerowej w mediach planuję zrobić magistra ;)


Również we wrześniu rozpoczynam nauke w szkole TEB, ale na kierunku Technik Usług Kosmetycznych :) Niestety płatny (230zł miesiecznie), ale co tam, szkoła polecana ;p

szkoła policealna jaka

17 cze 2010 - 16:45:34

* technik bhp
i technik handlowiec

szkoła policealna jaka

17 cze 2010 - 16:47:55

Mój chłopak za rok zostanie inżynierem bhp:), jeśli chodzi o studia, dość rozchwytywany ostatnio kierunek.

szkoła policealna jaka

19 cze 2010 - 08:15:47

Cytat
ToJa90
Cytat
mrufka90
W ramach uzupełnienia do kierunku (studiuję), we wrześniu zaczynam szkołę policealną; technik organizacji reklamy w TEB-ie - częśc kierunków w tej szkole jest bezpłatna, w tym ten ;)

A z grafiki komputerowej w mediach planuję zrobić magistra ;)


Również we wrześniu rozpoczynam nauke w szkole TEB, ale na kierunku Technik Usług Kosmetycznych :) Niestety płatny (230zł miesiecznie), ale co tam, szkoła polecana ;p


No właśnie w TEB-ie tylko częśc kierunków jest całkowicie bezpłatna, a mnie akurat wybitnie zależało na nie płaceniu, czyli de facto mam to co chce i jeszcze za darmo ;D

A w jakim mieście się zapisałaś jeśli mogę wiedzieć ? ;)

I czy jest ktoś jeszcze ktoś mógłby polecić tą szkołę?

szkoła policealna jaka

24 cze 2010 - 22:40:05

Cytat
mrufka90
Cytat
ToJa90
Cytat
mrufka90
W ramach uzupełnienia do kierunku (studiuję), we wrześniu zaczynam szkołę policealną; technik organizacji reklamy w TEB-ie - częśc kierunków w tej szkole jest bezpłatna, w tym ten ;)

A z grafiki komputerowej w mediach planuję zrobić magistra ;)


Również we wrześniu rozpoczynam nauke w szkole TEB, ale na kierunku Technik Usług Kosmetycznych :) Niestety płatny (230zł miesiecznie), ale co tam, szkoła polecana ;p


No właśnie w TEB-ie tylko częśc kierunków jest całkowicie bezpłatna, a mnie akurat wybitnie zależało na nie płaceniu, czyli de facto mam to co chce i jeszcze za darmo ;D

A w jakim mieście się zapisałaś jeśli mogę wiedzieć ? ;)

I czy jest ktoś jeszcze ktoś mógłby polecić tą szkołę?


w Katowicach :) Tylko mam nadzieję, że otworzą mi klase na kierunku dziennym.. Z tego co się orientuję, to ciężko będzie :/ bo zawsze wszyscy cisną na zaoczne, najwyżej będę musiała szukac innej szkoły. A jakiś czas temu szukałam w necie komentarzy o TEBie i były baaaaardzo średnie... W niektórych miastach odradzali, bo podobno nic się tam nie dało nauczyc, ale akurat w Katowicach sobie chwalą tą szkołę :D

szkoła policealna jaka

20 lip 2010 - 10:10:02

Zgadza się technik farmaceutyczny jest szkoła, po ukończeniu której na pewno znajdziecie pracę, ja polecam ten kierunek w szkole OMEGA EUROPEJSKIE CENTRUM ROZWOJU. Szkoła mieści się w Katowicach, ul. Stawowa 3 - polecam, ja własnie od września zaczynam 2 rok :-) Szkoła ekstra, bardzo dba o swoich uczniów. Ostatnio koleżanka mi mówiła, że mają fajny kierunek DARMOWY Kosmetykę i wiele innych darmowych kierunków, pewnie każdy znajdzie coś dla siebie. Znalazlam ostatnio krótka prezentację szkoły

ale to akurat oddział we Wrocławiu, ale w Katowicach jest tak samo :-) wejdzcie sobie na stronke www.omega-edu.pl tam się dowiecie wszystkiego.
Technik Usług Kosmetycznych jest darmowym kierunkiem w Omega Europejskie Centrum Rozwoju. Tak samo technik BHP, Handlowiec, Reklama i wiele innych przydatnych kierunków są w pełni darmowe w Katowicach. Nie ma sensu płacić, jesli ma sie za darmow, a poza tym nie pobierają żadnych dodatkowych opłat np. wpisowych, czy za legitymacje, indeksy i egzaminy poprawkowe.
Nie rozumiem dlaczego chcecie płacić za kierunek, który w innej szkole jest darmowy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-20 10:15 przez annkowalska.

szkoła policealna jaka

23 lip 2010 - 11:18:59

ja wlasnie jestem na Kosmetyce w Katowicach ale w szkole Paris Beauty College :) fajna szkola i bardzo polecam. male grupki duzy nacisk na praktyke poprostu REWELKA! idzie na prawde wiele wyniesc

szkoła policealna jaka

23 lip 2010 - 11:22:12

Kto idzie ze mna na technik usług kosmetycznych za darmo w Wawie? priv; )

szkoła policealna jaka

23 lip 2010 - 11:29:44

Cytat
Ashleyy
Cytat
aneczkaa01990
szkoła policealna jest nieprzydatna zwykły dyplom sie ma. warto sie nad studiami zastanowic
Zależy jaki kierunek, bo po niektórych masz egzamin zawodowy. Tylko trzeba się zorientować.
Ja rok temu kończyłam filologię angielską i sie okazało, ze dostałam dyplom, a mieliśmy mieć opłacony egzamin i certyfikat. Niestety tym Dyplomem mogę sobie du....podetrzeć teraz.

Tylko co da jakiś egzamin z certyfikatem, jak egzamin możesz sobie sama zdać, bez szkoły.. I tak żeby pracować jako tłumacz/nauczyciel etc. potrzebne są studia, prawda? Więc to tylko zmarnowany czas, bo jest tylko wstępem do tego co na studiach..
Cytat
Anek89
ja cały czas sie zastanawiam mi chodzi technik administracji po głowie, chce wkoncu coś po czym bedzie jakaś praca[/quote

Żartujesz? Po administracji nie ma pracy.. studenci administracji nie pracują zazwyczaj w zawodzie, bo nie ma możliwości..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-07-23 11:33 przez nasty_89.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wymarzone studia