Obecnie rozmawiamy o:

skuteczna dieta

gorący temat

Pediatra Kielce

57 minut temu

Ginekolog Rzeszów

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 12:54:02

Ja wam mówię, polecam technika farmaceutycznego! Sama byłam w tej szkole troche ( ale dostałam się na studia mgr i zrezygnowałam). Nie jest wcale ciężko, a co najważniejsze, pewna praca i niezłe zarobki ;)

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 12:56:42

Cytat
Blair_89
Ja wam mówię, polecam technika farmaceutycznego! Sama byłam w tej szkole troche ( ale dostałam się na studia mgr i zrezygnowałam). Nie jest wcale ciężko, a co najważniejsze, pewna praca i niezłe zarobki ;)
a na tym kierunku ciezko jest? jest duzo chemii? jakie sa przedmioty?

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 13:11:02

Cytat
ewelinka_
Cytat
Blair_89
Ja wam mówię, polecam technika farmaceutycznego! Sama byłam w tej szkole troche ( ale dostałam się na studia mgr i zrezygnowałam). Nie jest wcale ciężko, a co najważniejsze, pewna praca i niezłe zarobki ;)
a na tym kierunku ciezko jest? jest duzo chemii? jakie sa przedmioty?

z tego co wiem to chemii tam troche jest , a chemia zawsze byla moja pieta achillesowa :d takze raczej ten kierunek odpada :D

zweryfikowana
Posty: 5.206
Ostrzeżenia: 1/5

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 13:14:44

no wlasnie tak sledze ten watek bo ja zlozylam na technika ekonomi zrobilam przerwe na studiach wlasnie ekonomia

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 13:18:22

Cytat
siwa89
studia... hmmm i tak pracy po studiach nie masz zapewnionej.. a co ci z mgr jak pracujesz np w sklepie z ciuchami lub butami...?? jak moja kolezanka po studiach... ;/ skonczyla prawo i siedzi w obuwniczym a byla jedna z najlepszych uczennic na studiach....
zosia_samosia musisz pochodzic po tych szkolach i sie popytac... ja tak biegalam i wiem ze za te poprawki (50zl) w akademi zdrowia to tylko jak po raz 3 nie zdasz egzaminu
:D

Skończyła prawo i siedzie w obuwniczym?Aż mi się wierzyć nie chce chyba,że z niej przysłowiowa dupa w korach..
Też studiuje ten kierunek.Ja jak już byłam na drugim roku to miałam sporo możliwości w znalezieniu pracy i przebierałam miedzy Policją, Sądem,Starostwem,AŚ a prywatnym firmami,bo właściwie tam mi proponowali.Zaczepiłam się w Sądzie,właściwie kasa nie duża ale duża praktyka i "lepsze"papiery na dalszą drogę.Popracowałam 2 lata ,a od roku prowadzę własny biznes-butik, trochę dotacji , trochę swojej kasy z pensyjek.Teraz jestem na 5 roku i ani mi się śni pracować w sklepie u kogoś.A po studiach?Butik pozostanie, wezmę kogoś na etat -właściwie już mam tylko teraz na 1/2 etatu ,a sama będę brnąc dalej i rozwijać swoją drogę zawodową i rozwijac swoje inne zainteresowania (myślę o filozofii, etnologi, kulturoznawstwie, arabistyce- ale to tak dla samej siebie)

W sumie, tak myślę- sama teoretyczna wiedza nie skutkuje dobrze na przyszłość, trzeba być otwartym na rynek, kreatywnym i mieć dużo samozaparcia i dążyć do celu, szukać, szperać, rozwijać się , dokształcać.Praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka.Sama mam chyba już z 3 szkolenia pokończone, księgowość, abc przedsiębiorczości(syf jak cholera) i pozyskiwanie środków z UE.

BHP, technik farmacji, grafika komputerowa-to jest przyszłościowe.

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 13:18:33

Moim zadaniem to Technik BHP, przyda sie w zyciu i w pracy

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 13:32:26

a znacie jakies inne calkowicie darmowe szkoly oprócz Cosinusa ??? ???

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 13:39:25

Cytat
ewelinka_
Cytat
Blair_89
Ja wam mówię, polecam technika farmaceutycznego! Sama byłam w tej szkole troche ( ale dostałam się na studia mgr i zrezygnowałam). Nie jest wcale ciężko, a co najważniejsze, pewna praca i niezłe zarobki ;)
a na tym kierunku ciezko jest? jest duzo chemii? jakie sa przedmioty?

Powiem Ci tak. W studium nie uczysz się wszystkiego od podstaw, tam są już przedmioty związane z zawodem, np farmakologia czy farmakognozja. Wystarczy tylko przeglądać notatki przed zaliczeniami. Chemia też jest, nie jest jej dużo. W szkole co ja byłam były osoby, co 10 czy 15 lat temu skończyły szkołę a jakoś dawały radę ;)

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 13:39:34

ej a wiecie kiedy się zaczynają te szkoły policelane? wrzesień czy październik? i czy te szkoły policealne mają tytuł państwowej prywatnej szkoły wyższej? bo mi na rente trzeba takie zaświadczenie, orientujecie się?

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 13:48:22

szkoły zaoczne przewaznie zaczynaja sie koncem wrzesnia :)

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 13:51:33

Treść posta została usunięta automatycznie

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 13:53:07

Wiem, że u nas szkoły policealne zaczynają się we wrześniu :)

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 13:53:59

wiecie ja od tego roku ide na tą szkołe policealna- myślałam nad tym chyba z pól roku, byłam na 2 roku i niestety ale z powodów osobistych nie chodziłam na studia, potraktowali mnie tam gorzej niż nikogo chociaz za rokz apłaciłam 3 tys. musiałam zaliczyć jakieś treści programowe z 1 roku (bo na 1 rok chodziłam w krakowie a drugi w lublinie) i jeszcze za te treści zapłacić 200zł. chciałam to pozaliczac ale profesorowie mi powiedzieli, że mam przyjechać na KUL na 8 rano i zdawac a ja mówie, ze z dzieckiem nie moge bo sama wychowuje a oni na to, że powinanm się zastanawoić jak robiłam to dziecko o_O yyy coś tu chyba jest nie tak? i wkońcu się wkurzyłam i rzuciłam to w cholere, NIGDY WIĘCEJ NIE ZAPŁACE ZA ŻADNĄ NAUKE< NIGDY WIECEJ NIE PóJDE NA STUDIA!!!!!! NIE BEDE DZIADOM PLACIC PARE TYSIECY IDE NA BEZPLATNE STUDIUM A ZAOSZCZEDZONA KASE POSWIęCE NA SWOJą CóRECZKę!!!! TAKIE JEST MOJE ZDANIE

zweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 1/5

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 14:00:24

Treść posta została usunięta automatycznie

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 14:03:16

Cytat
siwa89
w kazdej policelnej podpisujesz umowe i jest tam wyraznie zaznaczone ze kierunek moga zamknac nawet miesiac przed egzaminem koncowym... niestety... ;/

nie w kazdej, ja nie podpisywalam i nie moga mi zamknac kierunku
Cytat
deliszys2008
ej a wiecie kiedy się zaczynają te szkoły policelane? wrzesień czy październik? i czy te szkoły policealne mają tytuł państwowej prywatnej szkoły wyższej? bo mi na rente trzeba takie zaświadczenie, orientujecie się?
u nas od wrzesnia i jak moga miec tytul szkoly wyzszej skoro po nich nie ma wyzszego wyksztalcenia???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-03 14:04 przez magdaaaa_.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co później?