Obecnie rozmawiamy o:

Sklep internetowy

17 minut temu

Biznes

21 minut temu

tabernakula sklep

40 minut temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 6 7 8 -->

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 12:13:17

Jeśli ŻAK to ODRADZAM!!!!!!!
Ja najbardziej polciłabym ci technika farmaceute :)

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 12:22:28

ja jestem w akademi zdrowia na fryzjerce w rzeszowie ;)) wlasnie w sobote do szkoly ide od 8 do 20
:D :((((((((((((

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 12:24:31

Blair_89 czemu odradzasz Żaka>??

znacie jakies inne szkoly gdzie nauka jest darmowa , niby w Zaku oferuja niektore kierunki darmowe ale czy nie okaze sie pozniej ze ze jakies egzaminy albo poprawki trzeba bedzie placic ?? wiecie cos na ten temat ?

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 12:32:22

Mój facet tam chodził. Był na techniku administracji. Przez pierwszy rok był bardzo zadowolony, w drugim roku już mniej, tym bardziej że w lutym rozwiązali kierunek. Nie otrzymał żadnego papierka, ze uczęszczał do takiej szkoły. Mało tego, przysyłali mu pisma że od lutego do czerwca (czyli wtedy, gdy kierunek został rozwiązany) nie płacił i naliczyli mu jakiś odsetki itp i go sądem straszyli. Zmarnował półtora roku i sporo pieniędzy ( bo płacił za tą szkołe) a zawodu nie ma. Poza tym wszystko było źle zorganizowane, nikt nic nie wiedział. Może to tylko w Kielcach takie przypadki się zdarzły.

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 12:35:17

Cytat
MONIKA1985
Technik bhp ale jest bardzzzzzzzzzzzzzzzo trudnym kierunkiem.
Ja jestem teraz na 3 semestrze i prawde mówiąc nie jest taki trudny.

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 12:37:07

a to BHP z czym jest związane ?? gdzie mozna znalesc prace po tym kierunku ??

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 12:39:28

BHP - jeśli myślisz przyszłościowo

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 12:39:52

Cytat
zosia_samosia
a to BHP z czym jest związane ?? gdzie mozna znalesc prace po tym kierunku ??
ja jestem jak na razie referentem do spraw BHP za rok będę już Inspektorem.
Można pracować dorywczo z firmami jeżeli mają mało pracowników lub na stałe tak jak ja, w moim zakładzie jest 200 pracowników.
Zajmujemy się bezpieczeństwem ludzi, maszyn, wypadkami, szkoleniami, kontrolami, itd.
Bezpieczeństwo ludzi na pierwszym miejscu.

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 12:40:32

w kazdej policelnej podpisujesz umowe i jest tam wyraznie zaznaczone ze kierunek moga zamknac nawet miesiac przed egzaminem koncowym... niestety... ;/

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 12:41:59

ja ukończyłam szkołe poilcealną na kierunku Technik organizacji reklamy i jestem zadowolona to bardzo kreatywny kierunek, ciekawe zajęcia jak np. grafika w róznej postaci, rysunek, druk, fotografia i wiele innych ciekawych przedmitów a praca ? jako grafik komputerowy, w agencjach reklamowych, domach kultury, drukarniach itp

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 12:43:13

szkoła policealna jest nieprzydatna zwykły dyplom sie ma. warto sie nad studiami zastanowic

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 12:46:13

Cytat
aneczkaa01990
szkoła policealna jest nieprzydatna zwykły dyplom sie ma. warto sie nad studiami zastanowic
Zależy jaki kierunek, bo po niektórych masz egzamin zawodowy. Tylko trzeba się zorientować.
Ja rok temu kończyłam filologię angielską i sie okazało, ze dostałam dyplom, a mieliśmy mieć opłacony egzamin i certyfikat. Niestety tym Dyplomem mogę sobie du....podetrzeć teraz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-03 12:46 przez Ashleyy.

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 12:46:58

mam juz mętlik w głowie :D wszystko u mnie jak zwykle na ostatnią chwile... a dziewczyny wiecie jak jest z tymi szkolami bezplatnymi ?? czy one naprawde sa calkowicie bezplatne ?? zebym sie pozniej nie wkopala i placila za jakies egzaminy , poprawki , egzamin koncowy itd .Chodzila ktoras z Was np dp Żaka na darmowy kierunek ? prosze o odp...

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 12:48:38

Ja chodziłam do Profesji i nie dość, że drogo to za każdą poprawke 5 dyszek chcieli i nawet nie dostałam legitymacji szkolnej, bo nie należała mi się. Śmiechu warte. Teraz zmieniałam szkołę na szczęście.

szkoła policealna jaka

03 wrz 2009 - 12:49:28

studia... hmmm i tak pracy po studiach nie masz zapewnionej.. a co ci z mgr jak pracujesz np w sklepie z ciuchami lub butami...?? jak moja kolezanka po studiach... ;/ skonczyla prawo i siedzi w obuwniczym a byla jedna z najlepszych uczennic na studiach....
zosia_samosia musisz pochodzic po tych szkolach i sie popytac... ja tak biegalam i wiem ze za te poprawki (50zl) w akademi zdrowia to tylko jak po raz 3 nie zdasz egzaminu
:D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-03 12:51 przez siwa89.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co później?