Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 3 4 5 6 7 8 -->

szkoła policealna jaka

10 sie 2010 - 12:53:11

Cytat
Ashleyy
Cytat
MONIKA1985
Technik bhp ale jest bardzzzzzzzzzzzzzzzo trudnym kierunkiem.
Ja jestem teraz na 3 semestrze i prawde mówiąc nie jest taki trudny.

tam nie ma trudnych kierunkow :D skonczylam technika uslug kosmetycznych i technika rachunkowosci

Mozna tam nic nie robic , szkola sie wydaje banalna

szkoła policealna jaka

23 sie 2010 - 19:25:07

Od września zaczynam naukę w TEB w Tychach.
Kierunek technik usług kosmetycznych.

Może ktoś też się wybiera?

szkoła policealna jaka

23 sie 2010 - 21:26:14

ja ide do żaka na prace biurowe ale chyba zmienie na administrację

szkoła policealna jaka

23 sie 2010 - 21:32:49

ja studiuję administrację i zastanawiam się czy zrobić w tym roku dodatkowo jednoroczną szkołę policealną - sekretarka/asystentka, 109zł na mies w żaku..tylko nie wiem czy to się wogóle opłaca? doradzicie?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 4.067

szkoła policealna jaka

23 sie 2010 - 21:36:01

Cytat
MONIKA1985
Technik bhp ale jest bardzzzzzzzzzzzzzzzo trudnym kierunkiem.

Ja zaczynam BHP od października w Żaku:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-23 21:39 przez jeanny88.

szkoła policealna jaka

23 sie 2010 - 21:38:00

a ja zaczynam turystyke na cosinusie, skończyła któraś z was??

szkoła policealna jaka

23 sie 2010 - 21:41:49

Cytat
kati28
zaden.tyle samo bedziesz z tego miala co po zwykłym kursie


Kati28 po kursie bedzie miala jedynie certyfikat a jak skonczy jakiekolwiek policealne technikum to bedzie miala dyplom ukonczenia danej szkoly i zarazem kwalifikacje do wykonywania danego zawodu. Kurs to tylko szkolenie a nie szkoła!!!

Moim zdaniem ciekawym wyborem może byc technik administracji dla pracy w urzędach itp, technik kosmetyczny jesli interesujesz sie kosmetyką , paznokciami oraz technik prac biurowych jako pracownik w samorządach księgowosci przedsiębiorstwach. Te zawody raczej nigdy nie okażą się fiaskiem.

Szkoda , ze na Twojej liście nie ma zawodu ,,technik masażysta" Bardzo przyszlosciowy zawod.
Za rok chcę rowniez wybrac sie do szkoly policealnej prawdopodobnie o kierunku technik administracji.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-08-23 21:46 przez piekna_ty.

szkoła policealna jaka

08 wrz 2010 - 20:38:22

Cytat
piekna_ty
Cytat
kati28
zaden.tyle samo bedziesz z tego miala co po zwykłym kursie


Kati28 po kursie bedzie miala jedynie certyfikat a jak skonczy jakiekolwiek policealne technikum to bedzie miala dyplom ukonczenia danej szkoly i zarazem kwalifikacje do wykonywania danego zawodu. Kurs to tylko szkolenie a nie szkoła!!!

Moim zdaniem ciekawym wyborem może byc technik administracji dla pracy w urzędach itp, technik kosmetyczny jesli interesujesz sie kosmetyką , paznokciami oraz technik prac biurowych jako pracownik w samorządach księgowosci przedsiębiorstwach. Te zawody raczej nigdy nie okażą się fiaskiem.

Szkoda , ze na Twojej liście nie ma zawodu ,,technik masażysta" Bardzo przyszlosciowy zawod.
Za rok chcę rowniez wybrac sie do szkoly policealnej prawdopodobnie o kierunku technik administracji.


dokladnie tak, mysle podobnie
nie ma co sie pchac szkoly 1 roczne bo sa jak kursy -nic nie daja tylko jakis certyfikat, a juz 2 letnia policealna daje swiadectwo i tytul technika. sama sie interesowalam w swoim czasie jak wybieralam cosinusa- dokladnie mi to wylozyli - łopatologicznie w sekretariacie i dobrze, bo bym poszla na "kursik" :S:S:S

szkoła policealna jaka

25 sie 2011 - 12:08:32

Ja skończyłam policealkę w cosinusie, dwa lata za free i masz dyplom technika , i nie trzeba mieć matury

szkoła policealna jaka

26 sie 2011 - 14:07:36

Technik usług kosmetycznych ;) mam znajome po takim kierunku i sa b. zadowolone a klientek maja calkiem sporo

szkoła policealna jaka

26 sie 2011 - 14:13:55

Ja uważam, że nie warto iść do policealnej na kierunki, które są na uczelniach wyższych bo wydaje mi się, że dla magistra identycznego kierunku jesteś konkurencją żadną. Sama mam technika ekonomistę, ale po technikum ekonomicznym i jakoś szczerze wątpię że ten papier mi się przyda po studiach. To samo z administracją itp. Jeśli już iść do policealnej to może najpierw warto zorientować się czy w danej branży ktoś dostał pracę z samym technikiem? Myślę, że najbardziej warto robić technika dla późniejszej pracy fizycznej np. fryzjer, kosmetyczka. Słyszałam, że farmacja i bhp to dobry wybór, z tym że po bhp i tak trzeba się dalej kształcić jeśli chce się awansować i tu już bez wyższego wykształcenia się nie obejdzie.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

szkoła policealna jaka

17 wrz 2011 - 17:47:31

A co powiecie o studium stylizacji,wizażu ?
W sumie mysle ze to jest kierunek z przyszłościa i w sumie teraz generalnie coraz wiecej kobiet własnie szuka dla siebie stylistki,wiec dlaczego by samemu nie liznac tego tematu i nie spróbowac wybrac takiego kierunku...

szkoła policealna jaka

17 wrz 2011 - 17:58:44

Cytat
matylda111
ja zaczęłam naukę na kierunku technik usług kosmetycznych, może i będę miała wiadomości jak po kursie, ale przynajmniej nie skończę jako kasjerka w markecie:-)[/quote


A gdzie skończysz? W tanim salonie kosmetycznym czy jakiejś spelunie gdzie masaż pleców faceta + ręczne robótki?
Jesteś żałosna sądząc, że praca na kasie w markecie jest poniżająca zapewne wiele kasjerek dojdzie wyżej niż Ty "mamusiu"

szkoła policealna jaka

19 wrz 2011 - 18:13:28

Jest możę ktoś kto idzie od końca września na tech.usług kosm. do grudziądza?

szkoła policealna jaka

19 wrz 2011 - 18:15:39

Ja teraz zaczynam Technika usług fryzjerskich w Słupsku,zaoczne 3 letnie i też za darmo..już skończyłam zawodówkę,jestem fryzjerką,zdałam czeladnika ale chcę mieć większe pojęcie więc poszła na to w czym dobrze się czuję;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

okulary-visionExpres