Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

brak wyksztalcenia i co dalej???

16 sie 2022 - 15:13:55

Wykształcenie to nie wszystko. Praktyka jest ważna, ale najgorzej bez. W bezpłatnej szkole Cosinus jest gwarant zrobienia technika i uprawnień.

brak wyksztalcenia i co dalej???

07 wrz 2022 - 14:41:11

To zawsze można uzupełnić, w cosinusie masz nauke bezpłatną , więc każdy może skorzystać. A rekrutacja np do policealnej jest aż 2 razy w roku.

brak wyksztalcenia i co dalej???

22 wrz 2022 - 12:55:54

Należy zacząć a potem to już z górki :) Cosinus da ci gwarancje darmowej nauki. Sam zapis trwa chwilę, więc warto spróbować.

brak wyksztalcenia i co dalej???

12 paź 2022 - 15:24:08

Jeśli masz średnie nawet bez matury to możęsz iść do policealnej , w Cosinusie nie masz żadnej umowy, żadnych opłat.

brak wyksztalcenia i co dalej???

10 lis 2022 - 14:49:30

W cosinusie możesz uzupełnić swoje wykształcenie. Nie musisz mieć matury, wystarczy samo średnie.

brak wyksztalcenia i co dalej???

08 gru 2022 - 15:01:33

Coraz częściej stawia się na rozwój niż teoretyczną wiedzę. Dlatego proponuje zapisać się do policealnej szkoły, w cosinusie nauczysz się porządnie praktyki. Dzięki temu nie będziesz w tyle jeśli chodzi o umiejętności. Szkoła kładzie naprawdę duży nacisk.

brak wyksztalcenia i co dalej???

31 sty 2023 - 15:44:43

W tych czasach można wszystko, wystarczą chęci. Ja zyskałam wykształcenei dzięki cosinusowi. Nie płaciłam nic a zyskałam zawód.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Notatki na studiach