Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

brak wyksztalcenia i co dalej???

06 lis 2013 - 15:36:53

ja znam duzo osob po podstawowce ,wiekszosc wyjechala za granice i tam zarabia wiecej niz w Polsce moi znajomi po studiach. Nie rozumiem jak mozna miec wyksztalcenie podstawowe ja bym nie mogla spojrzec w lustro,dla mnie to okropy wstyd.

zweryfikowana
Posty: 1.284
Ostrzeżenia: 1/5

brak wyksztalcenia i co dalej???

06 lis 2013 - 15:44:19

najlepiej zrobic jakas szkole dla doroslych :) albo pojsc na fryzjerstwo i zostac mega stylistka fryzur ;) ja mam wyksztalcenie juz prawie mgr i co z tego?! zostaje mi praca na prodikcji albo siedzenie w domu i zaluje ze do zawodowy nie poszlam

brak wyksztalcenia i co dalej???

06 lis 2013 - 17:08:16

Cytat
aniaralowska19
a czy wiecie jak jest w cosinusie?
Moja kolezanka byla w cosinusie i byla zadowolona. Zajecia w weekendy (nie wszystkie) normalne sprawdziany, na koniec semestru jakies zaliczenia. Nie miala wiekszych problemow, ale tez nie bylo tak, ze nic jej nie nauczyli :)

brak wyksztalcenia i co dalej???

06 lis 2013 - 18:24:27

Mój facet ma podstawowe. Chodził do jakichś liceów, szkół dla dorosłych itp ale żadnej nie skończył. Zawsze chciał być kierowcą. Głupi nie jest, błędów ortograficznych nie robi, o geografii świata wie więcej niż ja (ja mam wyższe licencjackie), i ogólnie na wiele tematów, zwłaszcza w technicznych dziedzinach, wie bardzo dużo. Dużo też potrafi - interesował się zawsze elektroniką, informatyką, programowaniem, więc wszystkie sprzęty w domu robi sam, elektrykę w nowym mieszkaniu zrobił całkiem sam (okablowanie, puszki, gniazdka), komputery naprawia sam. Jak już wiedział, ze nie skończy żadnej szkoły porobił wszelkie możliwe kursy na kierowcę (ma wszystkie kategorie poza D) i jeździ na TIRach i zarabia 4 razy więcej niż ja w bankowości :D

Także czasem sobie myślę, na cholerę były mi te studia? :D

brak wyksztalcenia i co dalej???

30 lis 2020 - 22:45:21

Możesz skończyć LO dla dorosłych. Zajęcia w weekendy i bezpłatnie. Jakiś czas temu kończyłam w cosinusie i po ukończeniu poszłam do nich do szkoły policealnej

brak wyksztalcenia i co dalej???

01 gru 2020 - 11:47:23

możesz pójść do liceum zaocznego dla dorosłych - np. Cosinus. Szkoła jest darmowa, zajęcia w weekendy co 2 tygodnie. Później np. można zostać u nich w szkole policealnej, mają tam całkiem niezły wybór.

brak wyksztalcenia i co dalej???

01 gru 2020 - 14:46:06

Według mnie jeśli chciałabyś zdobyć wykształcenie średnie to dobrym wyjściem będzie zapisanie się do szkoły dla dorosłych. Wiem, ze szkoła cosinus w swojej ofercie ma liceum, zajęcia odbywają się w weekendy i za nic nie płacisz. Warto spróbować :)

brak wyksztalcenia i co dalej???

01 gru 2020 - 16:29:43

W każdej chwili możesz coś zmienić i zdobyć wykształcenie. W Twojej sytuacji najlepszą opcją byłaby szkoła dla dorosłych. Cosinus prowadzi liceum zaoczne, gdzie zajęcia odbywają się wyłącznie w weekendy, tak aby każdy słuchacz mógł połączyć naukę z pracą. Do tego szkoła przyjmuje wszystkich i jest bezpłatna, a przed maturą organizuje darmowe fakultety :)

brak wyksztalcenia i co dalej???

08 gru 2020 - 09:33:04

Moim zdaniem warto zrobić szkołę policealną, sama najpierw kończyłam LO dla dorosłych a później poszłam na kierunek policealny w szkole. Bardzo polecam. Dużo praktycznych zajęć i szkoła jest w weekendy, więc godzę obowiązki z nauką. Ja chodzę do cosinusa więc ich się to oczywiście tyczy

brak wyksztalcenia i co dalej???

08 gru 2020 - 11:34:59

Cytat
MarlenaKA
W każdej chwili możesz coś zmienić i zdobyć wykształcenie. W Twojej sytuacji najlepszą opcją byłaby szkoła dla dorosłych. Cosinus prowadzi liceum zaoczne, gdzie zajęcia odbywają się wyłącznie w weekendy, tak aby każdy słuchacz mógł połączyć naukę z pracą. Do tego szkoła przyjmuje wszystkich i jest bezpłatna, a przed maturą organizuje darmowe fakultety :)

Może szkoła dla dorosłych? Tak jak wspomina koleżanka wyżej - ta szkoła to dobry wybór. Śmiało można później zostać u nich w szkole policealne, a nic nie kosztują, zajęcia odbywają się weekendowo. Teraz zdalnie, jest jeszcze wygodniej bo wszystko robi się z domu, nie trzeba jechać do szkoły.

brak wyksztalcenia i co dalej???

14 sty 2021 - 19:08:49

Jeśli zdecydujesz, że chcesz mieć jakieś wykształcenie to polecam cosinusa, mają liceum i szkoły policealne wszystko jest za darmo i w weekendy przez co można łączyć naukę z życiem osobistym :D

brak wyksztalcenia i co dalej???

17 cze 2021 - 11:47:00

Potwierdzam! Też skończyłam tę szkołę. Najpierw LO a później policealkę i teraz pracuję w zawodzie. To był najlepszy wybór, jakiego dokonałam w dotychczasowym życiu:)

brak wyksztalcenia i co dalej???

10 maj 2022 - 15:48:59

Wykształcenie można zdobyć zawsze niezależnie od wieku, szczególnie w cosinusie, gdzie nie ma żadnych opłat i limitu wieku :) A kierunków jest naprawdę sporo i to, że są w wielu, wielu miastach.

brak wyksztalcenia i co dalej???

27 maj 2022 - 14:25:32

Zawsze jest czas na wykształcenie.a w cosinusie nabory są aż dwa razy w roku, dzięki czemu nie marnuje się roku :)

brak wyksztalcenia i co dalej???

14 lip 2022 - 15:26:30

Ważniejsze są umiejętności, a takie praktyczne można zdobyć w cosinusie i do tego nie trzeba mieć matury a szkoła jest totalnie bezpłatna.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Asystentka stomatologiczna-proszę o pomoc