Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

brak wyksztalcenia i co dalej???

05 lis 2013 - 15:17:50

CZY JEST TU JAKAS SZAFOWICZKA KTORA SKONCZYLA TYLKO GIMNAZJUM BADZ PRZERWALA NAUKE POZNEIJ I W TEJ CHWILI MA TYLKO WYKSZTALCENIE PODSTAWOWE?CHCIALABYM WIEDZIEC JAK TO U WAS WYGLADA?CZY MACIE W SOBIE POCZUCIE ZE ZLE ROBICIE?CZYM SIE ZAJMUJECIE?JAK WYGLADA WASZE ZYCIE?CZY CHCECIE( POMIMO MOZE JUZ WIEKU )ZDOBYC JEDNAK ZAWOD?PISZCIE!!!!

brak wyksztalcenia i co dalej???

05 lis 2013 - 15:22:42

Myślę, że się jakieś kobitki tu znajdą.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-05 15:23 przez lenkovv.

brak wyksztalcenia i co dalej???

05 lis 2013 - 15:25:07

Sama znam tylko jedną osobę w swoim otoczeniu po gimnazjum ktora nie poszła do szkoły średniej. Teraz ma 24 lata i pracuje na budowie na czarno, nigdzie go nie chcą normalnie zatrudnić i myślę że to jednak spora przeszkoda w kwestii pracy, przecież juz lepiej zrobić 2-letnią zawodówkę...

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

brak wyksztalcenia i co dalej???

05 lis 2013 - 15:25:46

Nie jestem w takiej sytuacji jak ty, ale uważam, że na dokształcanie, szkołę nigdy nie jest zbyt późno. Jeśli więc ktoś czuje taką potrzebę to trzeba działać.

brak wyksztalcenia i co dalej???

05 lis 2013 - 15:26:09

a ty jakie masz wyksztalcenie? podstawowe tylko? jesli tak to czemu nie ukonczylas chociaz zawodowki by miec zawod wyuczony?

brak wyksztalcenia i co dalej???

05 lis 2013 - 15:28:47

Ja w obecnej chwili jestem na drugim roku studiów i wiadomo ze w dzisiejszych czasach licza sie układy ale wydaje mi sie ze nawet najlepsze uklady tylko po szkole podstawowej nie wystarcza.. Ja sie ciesze ze mam mozliwosc dalej sie uczyc :D

brak wyksztalcenia i co dalej???

05 lis 2013 - 15:29:54

zawsze możesz iść wekendowo do szkoły do żaka lub profesji .na pewno lepiej znajdziesz prace z zawodem i wykształceniem

brak wyksztalcenia i co dalej???

05 lis 2013 - 15:31:39

ja mam koleżankę, która skończyła tylko po gimnazjum. Chodziła do liceum ale przerwała naukę. Pracuje jako barmanka na umowie o pracę. Pracuje tam już od 5 lat.

brak wyksztalcenia i co dalej???

05 lis 2013 - 15:33:06

Nie znam nikogo takiego. Nawet menele okołosklepowi (niestety kilku moich znajomych tak skończyło) mają wykształcenie zawodowe.

brak wyksztalcenia i co dalej???

05 lis 2013 - 15:38:29

TAK JA WLASCIWIE MAM WYKSZTALCENEI PODSTAWOWE W SUMEI UKONCZYLAM 2 LATA TECHNIKUM ALE ZASZLAM W CIAZE MIALAM PROBELMY ZE ZDROWIEM I MSUIAALM PRZERWAC NAUKE CZEGO BARDZO W TEJ CHWILI ZALUJE...MYSLE JAK TO BEDZIE ZA KILKA LAT?JESTEM MLODA MAM 24 LATA I PWOINNAM POJSC DO JAKIEGOS LIUCEUM UZUPLENIAJACEGO DLA DOROSLYCH COKOLWIEK ALE OBAWIAM SIE ZE SOBIE NEI PORADZE WSTYDZE SIE TEGO ZE JESTEM PO GIMNAZJUM BO TE 2LATA TECHNIKUM JAKO TAKO NEI SA BRANE POD UWAGE....NIEWIEM SKAD TEN BRAK WIARY W SAMA SIEBIE DORADZCIE COS:)

brak wyksztalcenia i co dalej???

05 lis 2013 - 15:38:38

Nie znam nikogo takiego, a gdybym miała w swoim otoczeniu osobę, która rozmyśla nad taką ewentualnością (tzn. chciałaby skończyć edukację na gimnazjum) na pewno starałabym się jej wybić to z głowy :)

brak wyksztalcenia i co dalej???

05 lis 2013 - 15:40:22

jeżeli masz taką mozliwość,to postaraj się skończyć chociaż zawodówkę.Będzie Ci łatwiej znależć jakąs pracę.Teraz już mało spotyka się ludzi ,którzy sa tylko po gimnazjum.Ja wokół siebie takich nie znam.

brak wyksztalcenia i co dalej???

05 lis 2013 - 15:46:21

A CZY WIECIE JAK WYGLADA TAKA NAUKA W JAKIMS LICEUM DLA DOROSLYCH BADZ ZAWODOWCE?

brak wyksztalcenia i co dalej???

05 lis 2013 - 15:47:06

Jeśli chcesz się uczyć to NIC nie stoi na przeszkodzie, są darmowe szkoły, ciekawe kierunki, na pewno znajdziesz coś dla siebie!! I NIE GADAJ, że nie dasz sobie rady - niby dlaczego miałabyś sobie nie poradzić? Skoro 2 lata technikum przetrwałaś, a potem z przyczyn niezależnych od Ciebie musiałaś przerwać to nie widzę powodu dlaczego miałabyś sobie teraz nie poradzic! Glowa do gory i powodzenia! ;)

brak wyksztalcenia i co dalej???

05 lis 2013 - 15:49:34

To, że chcesz coś z tym zrobić to tylko na plus, nie ma się co wstydzić pójścia do szkoły. Uważam, że powinnaś skończyć szkołę, samo podstawowe w tych czasach no cóż według mnie to wstyd, zrób coś z tym.

Zajęcia sobota, niedziela ludzie w różnym wieku od młodych do dojrzałych. Bez większego wysiłku można skończyć taką szkołę, ciut dobrych chęci i zaangażowania i maturę też się uda zdać.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-05 15:52 przez jefrozka.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MALARSTWO